.

.

Со попуст
Медицински капачиња за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, Феникс и небо

Медицински капачиња за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, Феникс и небо

DEN 201.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% полиестер Затворање на влечење. Дизајн на торбичка и копче за конска опашка - За долга коса, торбичката за конска опашка ви помага да ја прилагодите косата. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве тера да изгледате професионално и брзо. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на маски за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето. Премиум материјал-Хируршката капа изработена од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобно долго време. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Нашиот сет на медицинска сестра содржи 2 буфантни капачиња, кои се погодни за промена и миење секој ден. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење. Прилагодливи и песни - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Лесно прилагодете се од задниот дел без да ја мачкате главата. Широко користете - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите. Lorvies 2 парчиња прилагодливи медицински капи со копчиња и лента од лента за жени долга коса апсорбира пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Компанијата за конска опашка - капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни да ја задржат вашата долга, густа коса под обвивките со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на конска опашка.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.67

Исчистете го вашето тело и ум Искусете еден од најдобрите ексфолијатори на природата и измијте ги нечис

DEN 0.67

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

DEN 2.33

Четка за масажа на кожата чисто тело, активирање на ексфолијација, масло од рамнотежа, масажа на кожата,

DEN 587.04

Работи напорно како и вие Мирис слободен да одговара на секој начин на живот Долготрајна, 48часовна зашт�

DEN 264.00

Природна козметика ДЕО Кристално Тело Дезодоранс "Природни" 50 мл 4627089430922 Ако не можете да го најдете пре�

DEN 83.20

Сатен хаубата за коса е подготвен да се носи со свилен мазен раб за вградено чувство Додатокот за стилиз

DEN 132.96

Рачно изработени мравки секоја Бомба За Капење е Направена Долго време со цел Да Се Постигне Подобар Еф�

DEN 1097.60

? Користењето памучен материјал, удобен и дише и еластичен, ви дава подобро искуство со користење ? Посто

DEN 1.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 239.68

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

DEN 239.68

Затворање на врвка Машинско Перење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18см / 7ин Еластичната вратов

DEN 1.33

100% полиестер Материјал за дишење : Буфантната капа е направена од полиестер за дишење, лесна, ткаенина ш�

DEN 451.36

Украсете го вашиот дом со оваа декоративна акцент фрлајте перница Совршено изработени од квалификуван�

DEN 367.84

Оваа тетоважа игли може да се користи за усна, Усна лагер, Ајлајнер и тетоважа на телото Супериорен квал�

DEN 576.00

●Безбеден И Контролиран Q овој кертриџ за тетовирање е достапен во различни големини за да овозможи упо

DEN 239.68

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.00

100% Полиестер Еластично затворање Машинско Перење ●Цврста Еластична Лента●еластичната лента на задна�

DEN 3.33

Таблети за туширање со ароматерапија : Нашиот сет за подароци за пароброд за туширање вклучува шест бом�

DEN 201.44

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

DEN 436.00

Полиестер / Кадифе / Памук Направено во НАС Број На Модел : Арл942Квадратни16 Земја На Потекло : Сад Тежина Н

DEN 239.68

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

DEN 3.00

100% полиестер Еластично затворање 【Двоен слој реверзибилен сатен】Двострана премија за носење премија

DEN 2.00

95% полиестер + 5% ликра сатен обложен внатрешен и памучен надворешен слој Еластично затворање Миење Раце

DEN 0.33

Опис на материјалот : сенф жолти линии Капакот за туширање е изработено од висококвалитетно полиестерс�

DEN 191.68

【2 во 1 двострана】 чистач на тело со ефикасно сунѓери за бања, каросерија 【Кожа свежа】 Задна чешма за у�

DEN 239.68

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

DEN 3.00

Сунѓер за миење на грбот : тој е и лесен за употреба, се користи со сапун, гел за туширање и ќе ја почувств�

DEN 3.00

Scrubber за туширање едноставен облик дизајн го прави овој сунѓер за бања да се примени за групи Четка за ша�

DEN 0.33

Безбедни и Обновливи : капачињата за туширање со Скокач се направени ОД ЕВА, водоотпорни, отпорни на мас�

DEN 191.84

100% полиестер Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, �

DEN 383.84

Лукав Меурчиња Бања Сол Комплет Морето Свеж Дожд Лукави Меурчиња Додатоци за правење лосион за тело, со�

DEN 239.68

Опис на материјалот : Црвени јајца Опакот за туширање е изработено од висококвалитетно полиестерско вл�

DEN 760.00

Добредојдовте на On Line Party Center !!! Забавата започнува овде! Златна боја сурова раб дрвена плоча дома Акцент

DEN 159.68

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

DEN 3.33

Белење, Антипотење, Дезодоранс Ја избелува кожата и го контролира затемнувањето пред да започне...

DEN 194.72

Премиум и многу безбеден материјал, издржлив и еднократно, и оваа капа за капење не е лесно да се пробие �

DEN 66.88

Материјал : ЈП Големина : Должината и ширината на рачката е исто така околу 42,5*2,5 см, должината на топката