.

.

Со попуст
SOOKSEVEN 2 Пакет Приватност Хидрогел Филм За Samsung Galaxy S20 Плус Јасен Мек Tpu Заштитник На Екранот, Заштитна Фолија Со Висока Чувствителност

SOOKSEVEN 2 Пакет Приватност Хидрогел Филм За Samsung Galaxy S20 Плус Јасен Мек Tpu Заштитник На Екранот, Заштитна Фолија Со

DEN 127.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

●Компатибилност● овој заштитник На Екранот се вклопува само За Samsung Galaxy S20 Плус, неговата чувствителност е многу повисока од калено стакло филм (Овој производ е пластична заштитна фолија, А не заштитник од стакло . Екран за приватност е видлив само за лица директно пред Екранот, чувајте ги вашите информации безбедни и спречете ги другите да ги гледаат информациите гледајќи повеќе. ВАЖНО : осветленоста на вашиот екран ќе се намали кога овој заштитник е во употреба. ● Лесна Инсталација Е Лесна за инсталирање. Доаѓа со потребните алатки и додатоци за инсталација. И сите мали меурчиња или гребнатини ќе исчезнат автоматски за 24 часа. €Висока Дефиниција И Чувствителност● ултра-тенка дебелина од 0,01 мм ви овозможува да го доживеете највисокиот оригинален квалитет на екранот и да ја задржите заситената боја на екранот, HD природниот визуелен и високата чувствителност ќе ви помогнат да се чувствувате како да користите гол екран. ●Олеофобна Обвивка● Олеофобниот И Анти-Отпечаток Од Прст го штити вашиот екран од отпечатоци од прсти и мрсни дамки и лесно се чисти, го одржува вашиот екран со јасен поглед и мазно чувство на допир. ●Компатибилност● овој заштитник На Екранот се вклопува само За Samsung Galaxy S20 Плус, неговата чувствителност е многу повисока од калено стакло филм. (Овој производ е пластична заштитна фолија, А не заштитник од стакло . Екран за приватност е видлив само за лица директно пред Екранот, чувајте ги вашите информации безбедни и спречете ги другите да ги гледаат информациите гледајќи повеќе. ВАЖНО : осветленоста на вашиот екран ќе се намали кога овој заштитник е во употреба. ● Лесна Инсталација Е Лесна за инсталирање. Доаѓа со потребните алатки и додатоци за инсталација. И сите мали меурчиња или гребнатини ќе исчезнат автоматски за 24 часа. €Висока Дефиниција И Чувствителност● ултра-тенка дебелина од 0,01 мм ви овозможува да го доживеете највисокиот оригинален квалитет на екранот и да ја задржите заситената боја на екранот, HD природниот визуелен и високата чувствителност ќе ви помогнат да се чувствувате како да користите гол екран.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Овој телефонски штанд е изработен од висококвалитетен ПВЦ материјал Многу издржлив, здрав и стабилен...

DEN 875.20

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1.00

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За Вашиот Samsung Chromebook плус

DEN 2.67

Замена За Nokia C10 Nokia C20 TA1342 TA1339 TA1348 TA1352 TA1356 Големина На Екранот : 6 Рамката на екранот не содржи Вклучувајќи

DEN 345.60

Професионално дизајниран Компатибилен со вашиот Sony Xperia Z LTE ја зголемува издржливоста и точноста на врв�

DEN 292.32

【Широка компатибилност】 Прилагодлив за да ги собере повеќето видови на отвори за CD плеери (Забелешка :

DEN 303.84

Автоматско заклучување , Вграден моќен магнетски прстен, операција со една рака, лесна за употреба Комп�

DEN 95.84

?? Око На Ѓаволот ? Значење : Злите очи можат да ве заштитат од зли духови и лоша среќа, а исто така можат да

DEN 799.84

Комплетот Вклучува : 1 (Еден) Висококвалитетен Изработен Релјефен Кожен Ремен со Хороскопски Знак Со Кон

DEN 159.84

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Sony G3311 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! О

DEN 1.33

Широк компатибилен : штандот за мобилни телефони е компатибилен со скоро сите модели на паметни телефо

DEN 1478.40

[Внимание] ве Молиме повторно додадете отпечаток ОД прст ОТКАКО ќе го нанесете филмот и одете Во Поставк

DEN 1.00

✅ Професионално дизајниран да е компатибилен со вашиот Sony Xperia Z4 Ultra Cable користи брза и брза технологија �

DEN 2.00

Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безж�

DEN 0.67

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Samsung Galaxy A9 Pro ја зголемува издржливоста и точноста на в�

DEN 0.33

Овој додаток е совршен за оние кои сакаат бокс, облечете ги нараквиците Совршен подарок за боксот тато, �

DEN 1264.00

Зголемувањето на екранот на плочки на паметни телефони го претвора вашиот телефон во екранот со заобле�

DEN 1.00

[Universal Fit] Универзалниот држач за потпирач за глава на автомобили е компатибилен со уреди од 3,57 инчи, моби

DEN 151.84

3д Зголемувач На Екранот Изработени од врвен материјал, за издржлив и употреба Акрилик Екран Засилувач �

DEN 159.84

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1599.84

Ќе добиете 1 Црн Нерѓосувачки Челик Врежан Со Лента За Мотив и Адаптери за Брзо Ослободување Во Црна Бој�

DEN 207.84

€Совршено Компатибилен Q објективот на задната камера е компатибилен само Со Motorola Moto G Styl(5 G) 2021 XT2131 Комп�

DEN 223.84

Лесна инсталација за совршено усогласување без меурчињаЛесно и совршено усогласување со еден допир Чу�

DEN 1.33

Звучни изолирани состаноци : Без разлика што се случува околу вас, вашиот тим само ќе го слушне вашиот гл

DEN 399.36

【Безжичен полнач за автомобили】 Високиот автомобил за монтирање на автомобили Крај на безжичен полна�

DEN 143.84

Специјално дизајниран За Лута Пиперка Серано 3 Заштитник На Екранот [2 Пакет] HD чистиот заштитник на екра

DEN 3.00

●Компатибилност●ременот е погоден само За Apple Watch SE, Серија 8, Серија 7, Серија 6, Серија 5, серија 4 серија,

DEN 926.40

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

DEN 942.40

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Потфат со Otter Box 65 qt Ку�

DEN 2.67

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 2.33

【Компатибилност】 Паметниот часовник за часовници од 20мм е компатибилен со Samsung Galaxy Watch 5 40mm 44mm / Watch 5 Pro 45m

DEN 2.67

Професионално дизајниран За Вашето Јазиче Samsung Galaxy A 80 " (2019) Црно Со зголемена издржливост и точност на в�

DEN 495.20

? [БЕЗ ПРОБЛЕМИ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Микротуш Од320ПА1 (31,5 инчи) Активното Игла За Ак

DEN 736.00

★ [Не калено стакло] Ве молиме, бидете забележани дека овој заштитник на екранот е мек филм TPU, а не кален�

DEN 1703.20

Универзален држач за рамен телефон / држач за камера Применливо опкружување : Десктоп и други авиони...

DEN 996.80

Mibutton е додаток за украсување на копчиња за уреди на Apple Повеќе дизајни за да одговараат на различни стил�

DEN 111.84

6ft Долг ТипC До ТипC Кабел Брз Полнач Синхронизација USB Жица USBC Кабел Висококвалитетниот Премиум кабел по

DEN 158.24

Затворање на бравата спорт силиконски часовник бенд компатибилен За Амазфит Сокол Паметен Часовник...

DEN 271.84

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката ? [Робусна Заштита] : Чувајте Го Ваши�

DEN 2.67

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашата Спајс Мобилна Ѕвездена Икона Ми506 ја зголемува издржл�

DEN 159.84

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 3.00

Брзо полнење 3 во 1 безжичен полнач, пригоден за i Phone 14 Pro Max, 14 Pro, 14, 13 Pro Max 13 Pro, 13, компатибилен за Earpods, исто �

DEN 2.00

? Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Samsung Galaxy Z Fold 4 Активното Игла Не бара никаква форма На спарув

DEN 3.00

КОМПАТИБИЛЕН Со Samsung Galaxy J7 Pro 2017 J730 J730 G J730 F SMJ730 F / DSM J730 FM / DSM J730 G / DS J730 GM / DS Целото Собрание На Дигитализато�