.

.

Со попуст
Плантактички Врски За Кабли За Податоци Ремени За Организација На Кабел Претходно исечен Дизајн Солзи За Повеќекратна Употреба Цврст Повеќенаменски За Комплет За

Плантактички Врски За Кабли За Податоци Ремени За Организација На Кабел Претходно исечен Дизајн Солзи За Повеќекратна Употреба Цврст Повеќенаменски

DEN 184.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина-големината на овие кабелски врски во должина од 32,8 стапки (10м), во дијаметар од 0,6 инчи, 3 пакувања Дизајн однапред исечен-врските на кабелот се претходно исечени процес, за секој дел е долг 2 см. Само една солза за да ја добиете саканата должина, може да се користи брзо без никакви алатки. Лесен за употреба - Нашиот производ е лесен за завиткување и безбедно држење. Мекиот материјал не ги повредува каблите. Можете да го користите за да ги споите лабавите кабли заедно за да бидат уредни. Одличен Материјал-Нашиот производ е изработен од најлонски материјал, и е нетоксичен и не е лесен за пената. Производот е двостран самолеплив ремен. Едната страна е најлонска кука, а другата страна е мека површина. Двостраните врски се дизајнирани за уредување на кабли или потреби за прицврстување и спојување. Издржливи И Еднократно-врските за кабли се водоотпорни и отпорни на топлина, а цврстиот и издржлив најлонски материјал може да направи да се користи многу пати. Исто така, материјалот е мек, така што нема да ви наштети на рацете или да ги исечете каблите кога го користите. Повеќекратна употреба - овие кабелски врски можат безбедно да се користат на многу места, внатрешни или надворешни. Можете да ги користите кабелските врски за да ги организирате компјутерските кабли, каблите за податоци, каблите за напојување или сите други кабли. Широко се користи во канцеларии, домови гаражи и работилници за вашата организација и потреби за складирање. Исто така, тој е идеален за градинарски растенија, бидејќи може да се користи за обликување гранки и лисја и стабилизирање на стеблата на растенијата. Големина-големината на овие кабелски врски во должина од 32,8 стапки (10м), во дијаметар од 0,6 инчи, 3 пакувања. Дизајн однапред исечен-врските на кабелот се претходно исечени процес, за секој дел е долг 2 см. Само една солза за да ја добиете саканата должина, може да се користи брзо без никакви алатки. Лесен за употреба - Нашиот производ е лесен за завиткување и безбедно држење. Мекиот материјал не ги повредува каблите. Можете да го користите за да ги споите лабавите кабли заедно за да бидат уредни.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 735.84

1 Соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или каде и да сакате да одговарате на различен стил на дек�

DEN 2.67

Забелешка : Само персоналот со професионални вештини е дозволено да го користи! За бетон, гранит, мермер,

DEN 1083.20

? [ИЗДРЖЛИВ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен со Кулфан Андроид 10 Оди Таблет ТК706 (7 инчи) Лесната

DEN 1118.40

★ Големина на случајот со молив : 20x6 ★ Материјал за торбички со молив : кутија за моливи е изработена од �

DEN 127.84

Дизајн на производи : Овој украс е изработен од керамички материјал и е отпечатен од обете страни Произв

DEN 3.33

Излезен Напон : 60 V Функција : излез прилагодлив преку потенциометар; 3 во 1 затемнување;ДАЛИ Гаранција : 5 �

DEN 66.40

Опис на производот : овој производ може да се користи за славини за туш кабини, лабораториски механички �

DEN 1.67

Наменето да го заштити подигнатото лице на прирабниците ANSI Часови за притисок 400 преку 2500 фунти Подигна�

DEN 2.67

Еколошки материјал : Цврстата бела дрвена рамка и надградбата на стаклото со висока дефиниција може ел

DEN 0.33

USBC адаптер севоедно : овој USBC центар 6во1 е совршено решение за ефикасно и безбедно користење НА USBC порта�

DEN 0.33

Кратка кадифна+гума Направени во САД или увезени Материјал : Ова смешно шише со топла вода со покривка е

DEN 0.67

Увезени Пластична рамка Ув Заштита слој слој Ширина на објективот : 63 милиметри € 1,1 ММ ТАК ПОЛАРИЗИРАНИ

DEN 2.33

Ockебовите се доволно големи за да држат две еднолитарни шишиња, и изолирани да ги одржуваат ладни со час�

DEN 2.00

Должина на флејта : 110мм / 4,331 "; Вкупна должина : Вкупна должина Име на производ : бит за вежбање на пресвр�

DEN 2445.60

Комплетно 360 степени на вртливите килими : најлонските тркала од 360 степени обезбедуваат максимална ман�

DEN 1363.20

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Spice Mobile Mi526 за �

DEN 2.67

Разновидност, заменлива со колекциите од типот ER и ESX Идеално за екстензии на алатки, голема точност за д

DEN 2.33

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

DEN 1.33

48 x 42 x 66 " 3 милји чисти капаци на палети 48 x 42 x 66" 3 милји чисти капаци на палети Партнери за кутии PC136 48 x 42 x

DEN 3.33

16 : 9 формат, обезбедување на слики со висока резолуција со добар ефект на проекција Со двојна основа, вис

DEN 2.67

Чувствителните области на кабелот за полнење ќе се свиткуваат и кршат на раскрсницата на жицата и прикл

DEN 1.33

Современиот дизајн за чевли за дизајн е добар избор за ходникот и дневната соба, итн Широк countertop за пред�

DEN 1.00

Овие големи поли торби чуваат душеци и извори на кутии без прашина и нечистотија за време на складирање�

DEN 431.84

Бојата е идеална за пролет и лето, а исто така е одличен домашен декор Одлична фарма рустикален чаршав, и

DEN 179.52

Трансформатор PE4820I Метод на инсталација : PCB отпорност на пламен : UL94V0 Изолација Класа : Б Работна темпера

DEN 880.00

ВОЛУМЕН 1000ул филтрирани совети за пипети, рназа / дназа бесплатно, 100 совети, лесни за земање ТОЛЕРАНТНА

DEN 0.33

Име на производот : прекинувач за префрлување; Оценка : AC 250 V 2 A; Пин број : 6 пинови Позиција : 2 Позиција (Вк

DEN 99.52

Бурс Држач Станица Со Покритие : едноставниот изглед на носителот на бруси, дизајнот на капакот, и внима�

DEN 193.60

Изработени од нерѓосувачки челик Превртете го изливот со отстранлива слама Бела надворешност обложена

DEN 239.84

Пакет со вредност : ќе добиете 4pcs слатки духови на Ноќта на вештерките, прикажани со застрашувачки ликов

DEN 3.33

USB Приклучок За Полнење Приклучок За Приклучок За Микрофон Слушалки За Слушалки Аудио Приклучок За Кабе

DEN 2.33

Додадете вистински стил на вашиот уред со елегантни, оригинални карактеристики за дизајн Предниот капа

DEN 3.33

Оваа убавина шминка сунѓери за сите видови на козметика, основа, бб крем, прав, коректор, изолација, течн�

DEN 206.72

Користи статички наместо традиционално лепило Станува нетранспарентно кога се печати; изработен Од Пр�

DEN 463.84

●Часовник За Фитнес Тракер ● паметниот часовник поддржува 113 спортски режими како што се пешачење, трч�

DEN 591.84

Име на производ : ГРИНБОКС повторно произведена замена на касети со мастило со висок принос ЗА HP 67 XL 67 XL Л

DEN 2.00

Почетна Компоненти Замена WB13 K10014 Топ Електрода За Општи Електрични CGP650 SET1 SS Ултра издржлив, висококвали

DEN 1.33

Нашите слатки и смешни картички за гребење ќе додадат неочекувана забава и смеа на вашето бебе за тушир�

DEN 237.92

Занаетчиски 288 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни Алтернативен

DEN 292.80

Дизајнот на тврдо дрво обезбедува заштита од влага Јазикот и жлебот за стокари осигурува сила и издржли

DEN 719.84

●Играчка За Диносаурус Јура Велоцираптор, Различна Од другите, играчките за диносауруси со далечински

DEN 0.67

Безбеден и силен материјал, овие трансформирачки играчки за роботи за автомобили се изработени од абс п

DEN 2.33

Не се потребни детергенти, вие тоалетни четки поставени со прицврстувач за чистење на плочки за чистење