.

.

Со попуст
Зелена позадина кученце кучиња за кучиња, држачи за тенџере со топлина, жешки влошки за садови 2 парчиња кујна топли влошки 8 × 8 инчи за готвење и печење

Зелена позадина кученце кучиња за кучиња, држачи за тенџере со топлина, жешки влошки за садови 2 парчиња кујна топли влошки 8 × 8 инчи

DEN 1468.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спецификации на производот-со 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација на топлина се отпорни на топлина до 200. Може да бидете сигурни дека овие висококвалитетни, топлински термички влошки можат добро да ги заштитат вашите раце. ? Висечкиот прстен на држачот на тенџере е лесно да се обеси. Поради добро засилениот, внатрешниот материјал за термичка изолација нема да испадне за време на миењето и ќе бидете задоволни од меката ткаенина. ? Структурата на топлинската подлога помага во заштитата на рацете и рацете од топлината на рерната. Материјалите отпорни на топлина ви овозможуваат безбедно да ги отстраните топлите садови и тави од рерната. ? Еден со џеб и еден без џеб. Тој е многу погоден за влошки на дното на топла тенџере, чувари на микробранови за прскање, држачи за лажици, отвори за отвори, стативи, големи крајбрежје. ? Издржлива употреба, погодна за дневна употреба во кујната, анти-брчки и смалување, се препорачува да се мијат со рака, а не машината за миење, не бели. Спецификации на производот-со 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи). Нашите влошки за изолација на топлина се отпорни на топлина до 200. Може да бидете сигурни дека овие висококвалитетни, топлински термички влошки можат добро да ги заштитат вашите раце. ? Висечкиот прстен на држачот на тенџере е лесно да се обеси. Поради добро засилениот, внатрешниот материјал за термичка изолација нема да испадне за време на миењето и ќе бидете задоволни од меката ткаенина. ? Структурата на топлинската подлога помага во заштитата на рацете и рацете од топлината на рерната. Материјалите отпорни на топлина ви овозможуваат безбедно да ги отстраните топлите садови и тави од рерната. ? Еден со џеб и еден без џеб.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 126.72

Легиран Челик : се користи тркало За сечење Легиран челик, издржливо, висока јачина, добра отпорност на а

DEN 2147.20

Оваа овошна лента е рачно ткаена дива трска, висококвалитетен материјал , Edge е мазен, нема дополнителни �

DEN 3.00

Екрантирана заштита и стил за вашиот уред Спречува гребнатини на вашиот i Pad Безбеден зафат и намалена л�

DEN 3.33

Поддржан модел : Zenfone5 501cg Ова е случај од типот на дневник што го прикажува секојдневниот живот на работн

DEN 1.67

Jerseyерси Повлечете го затворањето Нејзината за млади на возраст од 816 години, големина SXL Овој дрес е со з�

DEN 0.33

Применливи модели : Ender 3 / Ender 3 V2 / Ender 3 Pro и други слични модели на структура со големина на печатење од 220*22

DEN 3.00

★ Донесете различно искуство за пушење ★ Willе го сакате убавиот изглед и одличните чувства на допир...

DEN 383.84

Моден Дизајн На Куќиште За Паричник и 2Во 1 Отстранлив Стил Оваа Кутија За Паричник Специјално дизајнир�

DEN 719.68

Пакет 2 ставки : 1_ i Pad 7Ми Генерал 102 " 2019 Случај Смарагд, 2_ i Pad 7Ми Генерал 10.2 2019 калено стакло заштитници на

DEN 16.32

Ques Power Specs® : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел ширум светот опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ Емаил * ко�

DEN 159.84

Висококвалитетни материјали, стотици тестови, издржливи, без истекување на воздухот Брза инсталација, �

DEN 278.24

26 ДО 14 часот Целосно рамни вилици за сечење Самостојно прилагодување на вилиците за соголување, без дуп�

DEN 1.67

Метал со високи перформанси јојо со Наменето за трикови на високо ниво Лежиште од не'рѓосувачки челик М�

DEN 1.00

Димензиите се : 11*11 см, 20 куки, компактен за заштеда на простор за плакари 360 ° Ротирачки дизајн за собирањ

DEN 3.33

Големина на знакот : Мери приближно 8x8 инчи Премиум знак за дрво : Направено од избор на висококвалитетни

DEN 3.00

Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за оригиналниот вентилатор на лаптопот,

DEN 155.04

Изработен од материјал од легура на цинк, висока отпорност на абење, висока јачина и висока цврстина Уни

DEN 1.00

Мала големина, (издржлив во употреба) погодна за носење, совршено за (најновата технологија) видео и висо

DEN 959.84

1000лумен за полнење на LEDсветло / работно светло Силен магнет на грб Врска висина кука Тестирани и оцене�

DEN 1.67

Големина : 1,7 х 1,3 х 0,9 инчи (4,4 х 3,3 х 2 Материјал : Армиран порцелан Земја На Производство : Јапонија...

DEN 134.40

✔ 【Премиум материјал】 : знакот на дрво е направен од висококвалитетен дрвен материјал кој е лесен, без

DEN 2.00

Материјал : терминалните блокови се направени од црвен бакар обложен со калај, а изолационите ракави се

DEN 1396.80

Вклучува 40+ најважни работи за правење уметност : од акварели до пастели со нафта, маркери за четки и спи�

DEN 255.84

Мала големина и лесна за инсталирање : Проценета стапка на проток до 40 psi 3 галони во минута на 60 psi 5 галон�

DEN 2.33

Поставување Со 3 Брзини : Нашиот Вентилатор За Таванот Има 3 Брзини На Ветерот За Избор : Мала Брзина На Ве

DEN 1.00

Карен Бурнистон умира ќе даде дополнителен допир на кој било проект за хартија и се компатибилни со пов�

DEN 2.33

24 парчиња лепак на ноктите 1 лепак за нокти Исчистете ги ноктите; Изберете лажни нокти со вистинска голе�

DEN 5376.00

° C / ° F Температурен прекинувач。 Аларм со низок батерија , IP67 водоотпорен 。 LCD дисплеј со голем екран, п

DEN 1.00

Моден Дизајн За Печатење Издржлива Печатена Ткаенина Јастог Канџа Вртливата Затворач...

DEN 1083.20

Индивидуалните камења во пакетот Zentron Crystals се уникатни и сите ќе се разликуваат малку Овие парчиња се со