.

.

Со попуст
Фиоката за ајслор влече канта чаша гроздобер кујнски хардвер кабинет врата врата рачка сребро 4 парчиња

Фиоката за ајслор влече канта чаша гроздобер кујнски хардвер кабинет врата врата рачка сребро 4 парчиња

DEN 150.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Цинк легура кабинет рачка ретро кинеска медицина, фиока за гардероба, рачка со завртки за монтирање Направено од високо квалитетни материјали за легура на цинк, издржливи, цврсти, анти-кари и антикорозија. Пакетот вклучува копчиња за рачка за влечење од 4 парчиња и некои завртки за монтирање, што е доволно за да ги користите вашите. Со гроздобер стил, убав и елегантен изглед, што го прави мебелот повеќе гроздобер и ретро. Многу погоден за повеќето мебел, како што се шкафови, фустани, кабинет, фиока, кујна, врата, итн. 9,2 см/3,68 инчи ширина на рачката приближно. 4,2 см/1,68 инчи Должина на завртки : 2 парчиња приближно. 4,5 см/1,8 инчи и 2 парчиња приближно. 3,5 см/1,4 инчи.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 847.84

【Заклучување на паметната врата】 Паметната рачка на вратата доаѓа со методи за отклучување на повеќе �

DEN 799.84

Димензија : кабинетот со четкан никел Шарки Погоден Преклоп Од 1 / 2", кратка рака, меко затворање,Агол На О

DEN 1185.60

Пакет од четири челични шарки со врвен квалитет 180 Степен Отворање Дизајн на заварување Цврст челик кур�

DEN 127.84

✔ Висококвалитетен сет од 2 копчиња Овие копчиња за фиоки за месинг се изработени со рачно изработени о

DEN 223.84

Материјал : Чист Месинг, издржлив и анти ' рѓа Големина : големина На Прстен 1,4 " / 3,5 см, големина на основен

DEN 1615.84

Материјал : Нерѓосувачки Челик Лесна Инсталација, Убаво И Практично,Благородна И Елегантна...

DEN 512.00

Куки за вшмукување на дизајнер Исто така достапно во бело Куки за вшмукување на дизајнер Исто така дост�

DEN 2.33

● Разноврсна, компактна : Идеална За камиони, мотоцикли, итн Совршена заштита од боја, без капење или сил

DEN 2.67

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ● Нашата брава за заклучување на вратата е изработена од висококвалитете�

DEN 2.00

●Соодветна Големина● : држач За ролна за Тоалет со големина од 15*6*6 см, погоден за бања и кујна, а не зафа�

DEN 1472.00

Дијаметар за монтирање на дупката : 5мм / 0,2 "; Содржина на пакет : 1 x шарка на вратата Тежина : 157g; Материјал

DEN 2.67

Делрин Тркало Лого Димензии на монтирање Навојно Стебло 1 / 2" 13 х 1 1 / 2" Вкупна Висина 4 7 / 8" Оптоварување Р�

DEN 1.00

Метал со висок квалитет : Оваа кука за палто монтиран е изработен од премија бакар и не'рѓосувачки челик,

DEN 199.84

●Лесна Инсталација●Брза и лесна инсталација, без дупчење или лепак, едноставно закачете ја куката на в

DEN 3.00

Екстрајачина 15" кабел Обложени челични куки Нема да го оштети товарот Мајстор Механичар, 15" Рамен Банџи �

DEN 1.67

Приватните фиоки можат да ја сокријат вашата приватност и да го заштитат вашето здравје Со едно притиск

DEN 0.67

[Материјал] : шина за лизгање на фиоката за враќање, дебел материјал, задебелен со ладно валани челик со в

DEN 1.00

Скриен конектор за склопување изработен од материјал долго време и издржлива употреба Невидлива загра�

DEN 399.84

Кука за завеси за туширање : Постојат 12 во сет, што може да се користи на многу начини Големина : Големина�

DEN 1.00

Име На Производот : Шарка На Вратата;Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрен Тон; Секоја Големина : 4

DEN 0.67

Пакет и димензија : 20 парчиња x 22 mm подложни мебел за мебел, 20 парчиња x m4 завртки Влошките за нозе на мебел

DEN 2.67

Материјал : Изработен од легура на цинк, не е лесно да се добие ' рѓа или erзија, обезбедувајќи долг век на �

DEN 207.84

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

DEN 265.44

Врвен Квалитет : овие копчиња за комода се изработени од издржлив метал, а не од пластика и завршени со з�

DEN 2.67

Надворешна Големина( мм) : 125х х 82В х 37Д Внатрешна Големина( мм) : 110Х х 68В х 26Д.Максимална должина на клучот

DEN 518.72

Тие се флексибилни и нема да крцкаат кога ќе ја отворите или затворите вратата Мини големината одговара

DEN 928.00

Стил : / ; Боја : / ; Тежина : 113гр Содржина На Пакетот : 1 х Завиткана Шарка; Материјал : Метал; Име На Произво�

DEN 3.33

Не'рѓосувачки челик Затегнување на топката на вратите : 【Двојно прилагодлив дизајн】 прилагодлив диза�

DEN 0.33

15 / 16 во (33 мм) Дијаметар Копчето Завршено Во Сатенски Никел Сложено изработени со прецизни детали за дож�

DEN 567.84

Контракција со цврст челик со висок квалитет Севкупна должина : 53 / 8 " Ширина : 3 / 8" Центри за дупки / расто�

DEN 0.33

Хардвер за фаќање на вратите Фаќањето на топката е поставена нагоре на внатрешната врата вдлабнатина в�

DEN 0.67

сосема ново Цел : Оваа шарка се користи за врати на кабинетот, гардероба, ТВ кабинети, полици за книги, ви�

DEN 0.33

КРЦКАЛКА САМО БЕЗ ЈАЖЕ : Ви треба замена За Крцкалка со Јаже? Куката за КРЦКАЊЕ со јаже лесна за употреба

DEN 3.33

①Безбедносна нето жица дијаметар 8ММ (031"), мрежа растојание 10СМ(3 Заштитната мрежа може да се прилагоди н

DEN 0.33

Држач За ткиво Овална Задна Плоча кабинет за складирање бања украси за бања организација за бања органи

DEN 127.84

Се користи за кабинет, фиока, канта, фустан, шкаф и др Секоја големина на парче, околу 1,8 дијаметар со окол

DEN 2.00

Самозатворање, Шарки За Вметнување од 3 / 8 инчи, завршени Во Рамно Црно Тешка челична конструкција Сигур�

DEN 862.88

Држач за црна Тоалетна Хартија : Заоблени рабови, ситно полирани, без бруси, без удари, не гребење на раце

DEN 1497.60

Челик ПРОЛЕТНИТЕ ШАРКИ на ВРАТАТА користат материјал, кој може да биде безбедно и издржливо за некое вр�