.

.

Со попуст
100W USB C полнач за полнач Брзо полнење GAN PD 3USB тип C мултипорт напорен Andapterиден адаптер - 4 порти USBC лаптоп паметен телефон - компатибилен со MacBook Pro Air iPhone 14/13/12 Pro Max iPad Pro

100W USB C полнач за полнач Брзо полнење GAN PD 3USB тип C мултипорт напорен Andapterиден адаптер - 4 порти USBC лаптоп паметен

DEN 911.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мултитаскинг полнење 4 уреди - 3 USB C и 1 USB Дизајн на повеќе порти, еден полнач за сите ваши електронски уреди Оставете ги оние досадни блокови за полнење заземање простор. Потребно ви е само еден полнач за патување и секојдневен живот. Најновата технологија за брзо полнење GAN - Tunnu 100 W USB C полнач заснован на Галиум нитрид е напредна алтернатива на полначите базирани на силикон. Со поголема јачина на дефект, побрза брзина на префрлување, поголема термичка спроводливост и помала отпорност, Tunnu 100 W GAN полначот ја пренесува струјата и обезбедува помалку енергија да се изгуби на топлина. Компактен и безбеден - Tunnu GAN 100 W Wallиден полнач е значително помал во големина од редовните полначи. Со помалку генерирана топлина, компонентите можат да бидат поблиски заедно додека ги одржуваат сите можности за напојување и безбедносните стандарди. Поддршка и компатибилност-USB-C пристаништа Поддршка за полнење на PD и USB-A Ports Опреми со QC 3. Tunnu USB C Wallиден полнач поддржува максимална моќност за полнење 100 W за една порта и интелигентно ја дистрибуира моќноста на секоја порта кога е поврзана со повеќе уреди.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.00

1 180 Ротирачки кабел за брзо полнење : Поминете време играјќи со вашиот телефон додека го пополнувате поу

DEN 127.84

Најсилна издржливостbetter се користи на мазни површински објекти и доволно добро за какви било методи на

DEN 2.67

Кристали на Сваровски : Аксоризирајте го вашиот уред со највисоки телефонски прстени, направени со вист

DEN 159.84

? 3пакет мек TPU браник со заштитник на екранот Само што одговара за Fitbit Versa 4 / Fitbit Sense 2.? Не треба да ја отстр

DEN 192.00

【10 "Прстен светло】 Нашата светлина на прстенот може да ви помогне секогаш кога ви треба дополнителна с�

DEN 363.20

Изработени од нерѓосувачки челик, обезбедуваат долготрајна издржливост Современи линии и е неверојатн

DEN 0.67

Zhiyun Smooth Q4 Телефонски модели за поддршка · За i Phone 13 Pro Max / i Phone 13 Pro / i Phone 13 / i Phone 13 Mini / i Phone12 Pro Max / i Phone 12 Pro / i P

DEN 936.00

Производ 1 : 【Трајлив и флексибилен статив】 Професионален статив од професионална класа со монтажа на �

DEN 3.33

? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со FEC PP9635 (15 инчи) Ова неверојатно пе�

DEN 2.33

Проширување на штандот и зафат за сите паметни телефони и таблети Погоден За сите паметни телефони табл

DEN 172.64

Персонализиран Вашиот Fitbit Инспирира / Инспирира ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ / Инспирира 2 Паметен Часовник Наракв

DEN 2.00

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

DEN 611.20

налепници отпорни на прашина : мрежата за прашина може да спречи дупката на звучникот на мобилниот теле�

DEN 2.67

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 767.84

100% Сосема нов и висок квалитет За Samsung Galaxy Watch3 41mm, Активен2 40mm, Активен 2 44mm, Активен 40mm (2019), Галакси Watch 42mm, �

DEN 1.67

? Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Xiaomi 12 X Активното Игла Accu Point Не бара никаква форма На спарув�

DEN 2.33

Ова е одличен комплет Тоа не е само селфи стап, туку може лесно да се претвори во држач за мобилен телефо�

DEN 1.33

? [Мазна стабилност] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со слива RAM PlLTE (2022) Вие заслужувате квалитетни

DEN 729.60

Тип : Сим Картичка Слот Фиока Носителот Пакет вклучени : 2 Х Слот Сим Картичка Компатибилен Со Blackberry Z10 Q10..

DEN 1451.84

Екран Со висока Дефиниција : нов засилувач на екранот на мобилниот телефон со закривена површина, екран

DEN 1119.20

? [Мазна стабилност] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Vivo X70 Вие заслужувате квалитетни фотографи

DEN 111.84

Компатибилност : Вклучени 4 пакувања браник за кутии за Apple Watch Ultra 49mm, не за какви било други модели Супер�

DEN 875.20

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 120.00

Добијте подобар зафат на вашиот телефон или таблет и избегнувајте случајни капки Едноставно вртете го,

DEN 3.00

【4во1 магнетски безжичен полнач】пријатели, дали сè уште сте вознемирени со полнење со повеќе уреди на Ap

DEN 1052.80

Оваа монтажа на држач за држач за автомобили Gooseck ќе ви овозможи бесплатен пристап до кој било телефон Т�

DEN 515.20

Табла за автомобили МАТ МАТ Нелизгач на држачот за држач за држач за држач за возило Десктоп Телефон Док

DEN 1.33

Компатибилност : Компатибилен за Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Galaxy Watch 4 44mm Севкупна конзервација : Овој Galaxy Watch 5 заштит

DEN 319.20

? [НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА] Ново Издание 2020! Најпрецизна алатка за пенкало за вашиот Ipad Pro 129 "(3 Генерација 2018

DEN 163.20

Држач за вентилатор на воздухот на AC Го одржува вашиот паметен телефон на повидок на ниво на очите и е по

DEN 799.84

Прецизна фина точка игла Целосно полнење на батеријата Вклучува микро под полнење приклучок и кабел Не

DEN 2.67

Професионално дизајниран Компатибилен со вашиот Sony C5302 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! О

DEN 159.84

♡[Компатибилност] заштитникот на кабелот е погоден за Сите Оригинални apple i Phone и Типc кабли, Совршен ком�

DEN 544.00

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Nokia Asha 500 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот

DEN 159.84

●Компатибилен модел®Одговара Само За Samsung Galaxy Watch 4 / 5 40mm Заштитник на Екранот Од Калено Стакло За Приват