.

.

Со попуст
Фиоки ги влече рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујнски кујнски студии за студии за надворешна облека

Фиоки ги влече рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујнски кујнски студии за студии за надворешна

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во/30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во/8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Материјал за завртки : Не'рѓосувачки челик. Рачката на фиоките е практична и елегантна, лесна за инсталирање и погодна за модерни, рустикални или кинески стилови, гардероби, компјутерски клупи, ноќни места, гардероби, вински ормани и единици за складирање. Копчињата за шкаф се неопходност за отворање и затворање на фиоки, исто толку важни како и рачките на вратите за отворање и затворање на вратите и да ги спречат децата да ги фатат рацете кога отвораат фиоки. Стилските, удобни влечења на мебел се одлични за хардверот на кабинетот и друг мебел, како и идеален начин за разубавување и украсување на елегантна просторија. getе добиете влечења со фиоки од 4 x, завртки долги 4 x, 4 x пократки завртки, 1x Упатство за корисникот. Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во/30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во/8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Материјал за завртки : Не'рѓосувачки челик. Рачката на фиоките е практична и елегантна, лесна за инсталирање и погодна за модерни, рустикални или кинески стилови, гардероби, компјутерски клупи, ноќни места, гардероби, вински ормани и единици за складирање. Копчињата за шкаф се неопходност за отворање и затворање на фиоки, исто толку важни како и рачките на вратите за отворање и затворање на вратите и да ги спречат децата да ги фатат рацете кога отвораат фиоки. Стилските, удобни влечења на мебел се одлични за хардверот на кабинетот и друг мебел, како и идеален начин за разубавување и украсување на елегантна просторија.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Совршено дизајниран за висина на крпи, сува / влажна облека, облеки во бањи Цврста метална конструкција �

DEN 207.84

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

DEN 447.84

●Држач за тоалетна Хартија Со двоен Стожер За ПостСтожер : Не грижете се за пластичните цевки и пружини�

DEN 122.24

Користени под копчињата на кабинетот за да се спречат гребнатини да го завршат дрвото и да се спречи гро

DEN 3.33

Под дејство на подмачкано топчесто лежиште, нема да се произведува бучава при отворање или затворање на

DEN 0.33

КАРАКТЕРИСТИКИБез ' рѓа, Густ и Долготраен Хардвер, Пријателски За ДецаБез Остри Рабови на Аглите Додат�

DEN 1405.28

Идеален за туш кабинет Димензии : 4, 37х10, 39х5, 04 инчи Материјал : Политерма Должина на Пакетот На Производо�

DEN 123.20

Име на предметот : Приклучок За Дупка За Мебел;Долен Дијаметар : 5мм / 0,2"; Должина на стеблото : 5мм / 0,2"; Вк�

DEN 904.00

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

DEN 1.67

[Мерење] : 5 "(128мм) Дупки растојание, вкупна должина : 158мм (6,2 инчи) Висина : 28мм (1,1 инчи) Ширина : 23мм (0,9 инчи)

DEN 409.28

Мртви завртки Бравата На Вратата за мебел Цврста Месинг Кабинет Вратата Плакарот Топката Тензија Фати �

DEN 223.36

Лесно ажурирање на вашата кујна или бања Вклучен хардвер за монтирање Проекција : 11 / 16инчен Центар до це

DEN 215.84

Ремени со должина од 1 "широк х 10" со армирано раб – идеални за лесни проекти за обезбедување товар Висок�

DEN 207.84

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

DEN 1.33

Вклучен пакет : рачка за влечење од 2 x, завртките за монтирање се вклучени овде Материјал : Засечените ра�

DEN 2940.00

Цврсти фалсификувани месинг плочи со вистински копчиња со оловни кристални врати за детали и јасност П�

DEN 2.67

Врата Шарки Материјал : Железо; Боја : Антички Бронза; Вкупна Големина : 80 х 38мм / 3 Производот Содржи : 2 х 3 �

DEN 1.67

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инста

DEN 124.64

Тивко Лизгање : водичот За подот со Практичен дизајн обезбедува тивко и без напор лизгање Можете да биде

DEN 1105.60

Издржлив и здрав материјал : Направено од не'рѓосувачки челик со добар квалитет Апликации : монтирање за

DEN 399.84

ХАРДВЕРОТ НА Кабинети НА ДОПИР е посветен на обезбедување висококвалитетен хардвер на кабинетот, како �

DEN 479.84

Репродукција со најдобар квалитет заклучување на риби со антички стил Месиран од месинг Работно закл�

DEN 2.67

➤ разноврснатесна полица за заштеда на простор, изработена од мазен, цврст црн простор алуминиум Вклуч�

DEN 1.33

ЗАМЕНА ДЕЛПоправка скршени прозорци со Овој Влез Двоен Рака Левата Рака Прозорец Оператор Со Обетка За�

DEN 1.00

Месинг Направено во нас Изработени од најдобрите цврсти месинг и IPE железни материјали Скриен хардвер з

DEN 2.33

Направено од врвен нерѓосувачки челик, здрав и тежок дизајн, обезбедувајќи издржливост и долговечност �

DEN 0.33

100% Направете сопствено пенкало, молив или други мали кутии или кутии со овие минијатурни шарки за барел

DEN 1.33

Убави украсни шарки Аголот на ротација прибл Идеален хардвер за дома, канцеларија, продавница итн.Ова е

DEN 253.44

Доаѓа со силно самолепливо, потребни алатки за вежбање Издржлив и здрав Премиум не'рѓосувачки челик со �

DEN 2.00

Погоден за дом, стан, кондоминиум, канцеларија, хотел, трговски центар, ресторан и многу повеќе Совршен з

DEN 2.00

Издржлива конструкција Обложени куки за спречување на гребење 212Инчни банџи 218Инчен банџи...

DEN 0.67

Композитни камери со топчиња со 2 редови и водечки прстен од нерѓосувачки челик 316 Мала, лесна и одлична �

DEN 1316.80

30ПАКЕТ КАМЕРИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ОРЕВ ПРИКЛУЧОЦИ ФИТИНЗИМатеријал : Легура На Цинк, Антикорозија; Површинска �

DEN 225.44

Заменете ги стандардните брави и штрајковиовој штрајк на вратата е дизајниран да ги замени стандарднит