.

.

Со попуст
Комплети за сликање со дијаманти за возрасни -цвеќиња од 5Д дијамантски уметнички комплети, целосна вежба за дијаманти, уметности и занаети за песни за почетници за

Комплети за сликање со дијаманти за возрасни -цвеќиња од 5Д дијамантски уметнички комплети, целосна вежба за дијаманти, уметности и

DEN 127.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Точка дијамантска пенкало X 1 Коцка дијамантска фиока x 1. 2 × 2cm лепак глина × 1. торба за самото запечатување x 4. масло платно x 1. Шарени магични дијаманти. Комплет за сликање со дијаманти од 5Д е популарна уметност на сликарство со дијаманти со мушка што комбинира слики со вкрстено бод и број на слики, без никакви рачно искуство и вештини за сликање, дури и почетниците можат лесно да создадат сјајно и живописно уметничко сликарство со накит и да го доживеат забавата и чувството за остварување на Создавање занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаети. Сликарството со дијаманти на DIY може да ја подобри практичната способност на децата, да култивира интерес и трпеливост, да научи да го оживее стресот. Пронајдете убаво место со шолја кафе и уживајте во времето на сликање, тотално за деца, возрасни и почетници. Високо чисто платно за печатење масло има дури и текстура, со леплива шема на позадина, а висококвалитетната лепила за лепило со топло топење има силна вискозност, не е лесно да се испадне. Одлична wallидна декорација : торба за сликање со дијаманти е популарна домашна декорација во моментов. Погоден за возрасни и деца почетници, комплет за сликање со дијаманти е многу погоден за украсување на вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, кујна, бања, бар или кое било место каде што сакате да одговарате на различни стилови на декорација. Секој комплет за дијамантски уметности има повеќе дополнителни битови на дијаманти отколку што ви требаат. Ако на дијамантските уметнички дела што сте ги добиле нема никакви додатоци за дијаманти или други додатоци за уметнички дела со дијаманти, ве молиме контактирајте не со е -пошта навреме. Ние ќе ви испратиме производ за замена и ќе го решиме вашиот проблем навреме. Ве молиме слободно купете го. Комплет за сликање со дијаманти од 5Д е популарна уметност на сликарство со дијаманти со мушка што комбинира слики со вкрстено бод и број на слики, без никакви рачно искуство и вештини за сликање, дури и почетниците можат лесно да создадат сјајно и живописно уметничко сликарство со накит и да го доживеат забавата и чувството за остварување на Создавање занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаети. Сликарството со дијаманти на DIY може да ја подобри практичната способност на децата, да култивира интерес и трпеливост, да научи да го оживее стресот. Пронајдете убаво место со шолја кафе и уживајте во времето на сликање, тотално за деца, возрасни и почетници.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 365.28

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

DEN 1193.60

【Премиум тапа за мијалник за бања】 Сите цврсти месинг и метална структура обезбедуваат трајна употреб

DEN 2.33

【Анален приклучок сличен на дилдо】 Ова реално анално дилдо со ергономски криви и линии, реална форма, е

DEN 768.00

25мм машина HSS MT3 Morse Taper Shank Milling Reamer H8 Толеранција : H8 25мм машина HSS MT3 Morse Taper Shank Milling Reamer H8...

DEN 130.08

алуминиум Направени во САД или увезени Брза врска со врската Изработено е од материјал за време и трајн�

DEN 317.60

【Компатибилни модели】 Компатибилни со о кедарскиот промет максимален меч 【Достапно сет】 Овој сет за

DEN 122.72

Createx 51182 Z Createx зајдисонце црвена транспарентна боја на воздушна четка Createx Airbrush Colors се подготвени да кори

DEN 287.84

【Апликација】 Овој комплет за прицврстување на приколка од 67 инчи приколка со 4полрамен приколка конек�

DEN 399.20

? Било кој од вашите уреди со USBC порт може да го има екранот директно да излезе на HDMI уред, како што е Bladdersc

DEN 1.33

Име на производот : лента за изолација; Ширина на лента : 17мм / 0,67 "; Секоја дебелина на лентата на слојот :

DEN 872.16

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

DEN 505.60

Име на производот : Анти вибрации; Тип : vv Големина на низата (секоја) : M5 x 12mm / 0,2 "x 0,47" (D*L); Големина на тело

DEN 1743.84

[Спецификации за пластични заварувачи на комплетите] Овој сет за алатка за поправка на заварување има м�

DEN 1119.84

Совршено вклопување : Нашата капа на искра од не'рѓосувачки челик е внимателно дизајниран да се вклопи с

DEN 1.33

Цврст, стабилен и издржлив Двоен ред со корпа за мрежи може да има многу предмети Силен капацитет на леж�

DEN 3.33

Единиците за полици на Nexelite се совршени за чување на сите ваши производи, материјали и инвентар Единици�

DEN 1951.84

* 50 W, 60 W, 80 W, 100 W вентилатор за оџаци за дијаметар на грип 1322 см, 100 W 12 лисја, 50 W 3 лисја, 60 W 4 лисја, 60 W 6 лисја,

DEN 1.33

Пакетот вклучува : 1 парче снежен човек Божиќна позадина со големина од 72,8 x 43,3 инчи во големина, заедно с�

DEN 2.67

Пневматските активатори спаѓаат во две класи : линеарни и ротирачки Линеарните активирачи преместуваа�

DEN 955.20

Технологијата исушена со воздух (TAD) е процес преку кој листот се суши со минување на воздухот низ листот

DEN 0.67

Овие циркули можат да бидат купени во машински жлеб на пинот на брадавицата или друг дел за да се овозмо�

DEN 143.84

Копчињата направени со легура челик за максимална јачина и да се спротивстават на ротационото нарушува

DEN 2.33

◆ Вредност на врвно оптоварување : 5000 N / 500kg / 1100lb; Серијата HF е дигитален мерач на сила со компактна голе

DEN 367.84

Тартан Воведување на матрици со слоевити од тартан од Сизикс! Овој сет со четири парчиња нуди димензион

DEN 1329.60

Приклучок и репродукција : Декодерот за грешка на фаровите е специјално дизајниран со метод за инсталац

DEN 2.33

Вклучен пакет 15 пакувања 12 "x12" плута табли со 150 парчиња пинови за притисок Плутаните плочки се направен

DEN 2.00

Не'рѓосувачки челик 302 жица по ASTM A313 или AMS 5688 Пролетниот темперамент Пролетните краеви се затворени и ст

DEN 580.80

Децата што пишуваат подлога избришан дизајн и оваа практична табла за деца може да се користи, што е изд�

DEN 1385.60

1 Комбинирана завртка за снопови на конец 6.Материјал : железо; боја : црна.size : #7 x 3 / 4 '', #7 x 1 '', #7 x 13 / 16 '', #7 x 13

DEN 0.33

Име на производот : Терминален блок на завртки; моќност : 300 V 10 A; Полјаци : 10 Позиција Број на пин : 10; за гол

DEN 3.00

★ 【Дупчана дупка за бит, со дијаметар од 60мм, дијаметарска кобалтска дупчалка, пила е изработена од чел�

DEN 959.84

Официјалниот блок предисечен автомобил на бор од бор со прекрасен изглед, во облик на кул Ферари Официј�

DEN 2.67

Воздушни цилиндри Air Cylindersair Пневматски цилиндер со магнетни прстени SDA12 X5S SDA16 X10 S SDA20 X15S SDA25 X20 S SDA32 X25 S SDA40 X