.

.

Со попуст
HP BL460C G6 E5506 2.13G 4MB 1P 6GB SVR

HP BL460C G6 E5506 2.13G 4MB 1P 6GB SVR

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Најпопуларен сервер на Blade, HP Proliant BL460 C Server Blade го поставува стандардот за центарот за податоци Два процесори, два хард дискови со топла приклучок и адаптер со двојно портокал 10 гигабит етернет е спакуван во сечило со половина висина. BL460 C им дава на менаџерите перформанси и проширување што им е потребна за да бараат апликации на центарот за податоци. Главни карактеристики на процесорот : технологија за хипер-навој. Контролер за складирање : RAID Serial ATA-150/ SAS, PCI Express X4 Smart Array P410i. Најпопуларен сервер на Blade, HP Proliant BL460 C Server Blade го поставува стандардот за центарот за податоци. Два процесори, два хард дискови со топла приклучок и адаптер со двојно портокал 10 гигабит етернет е спакуван во сечило со половина висина. BL460 C им дава на менаџерите перформанси и проширување што им е потребна за да бараат апликации на центарот за податоци. Главни карактеристики на процесорот : технологија за хипер-навој. Контролер за складирање : RAID Serial ATA-150/ SAS, PCI Express X4 Smart Array P410i. Опис на производот 1 X Xeon - 2.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1075.20

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подгот�

DEN 3.33

Име на производот : Четка за чистење на аквариум; Материјал : Пластика, сунѓер Големина на рачката : 32 x 2cm /

DEN 2.33

3 стилови : getе добиете 3 парчиња божиќни торби за подароци во 3 различни стилови, имено снежен човек, Дедо

DEN 944.00

Големина : 35x35x70cm, оптоварување : 50 кг, датумот на испорака е 915 дена, опсегот на враќање е во рок од 30 дена И

DEN 3.00

Користејќи дијамант како абразија и комбинирано со композитен материјал Користејќи дијамант како абра

DEN 1212.80

✪ БЕСПЛАТНО ИСПИТУВАЕ, Стандард : 714 дена испорака / Забрзана : 35 дена испорака Направено во САД Денешни

DEN 0.67

Производ 1 : Безбедност Хард Хет има монтирање на додатоци за патенти на предните и задните прицврстувач

DEN 1153.60

Една единствена индивидуална картичка од магијата : Собирање (MTG) Игра за тргување и колекционерска карт

DEN 319.84

€Дизајн}Нашиот врв На Цевката За Спирална статичка миксер може да се пофали со висококвалитетна пласти

DEN 0.67

Прославете го чудото на Божиќ со рожби стабилно со јасли Функциониот фенер обезбедува совршена количин

DEN 238.40

Восочен јаже Затворање на вратоврска Суво крпа чиста Jeanан / ТИЕ јазол Деним, плетен појас за половината �

DEN 1.67

Преклопување и прилагодлив : штандот на мобилниот телефон може да се прилагоди, лесно да се прошири во в�

DEN 3.00

Преносен Детска алатка со алатки за деца со кутија за складирање на дрво содржи : и шрафцигерите на Flathead

DEN 2.67

Оваа корица на приколката го прави одличен подарок Тексас Гонзалес знамето на знамето на знамето на Lone S

DEN 240.96

Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над главата на кучето 50 / 50 мешавина од поли памук, маш�

DEN 636.80

Услови и Опции : 39820 SEPA010 M1, Партнер : 638 Компатибилен Со Размена На Дел Број : 63858400, Акции # : 1355f...

DEN 0.33

100% памук (Хедер Греј содржи 90% памук / 10% полиестер) Гордо и прецизно направено во Остин, Тексас Опрема и о�

DEN 502.40

Големина : Мала 8,93 "x 1259" (22,7ⅹ32cm), среден 12,59 "x 16 Пакет : Календар (М), Клип табла (М), Неделен распоред (и), фриж

DEN 3.00

★ Метална тркалезна знак големина 9x9in ★ Овој лесен метален калај знак доаѓа со претходно дупчат дупки з

DEN 0.67

Случај на седумдесет и две книги од 3 "x 5" Картонски капак; врзан; Црна жица Колеџот владееше, бела хартија

DEN 159.84

За испорака : Стандардна Испорака 718 Дена, во рок од 48 часа Испорака Надвор С=САД 68, М=САД 810, Л=САД 1012, XL=САД

DEN 1396.80

Смирувачки потопло на вратот : Микробраните за греење на вметките за вратот и рамената се совршена помо�

DEN 490.24

Мотив за торба за чанти Дизајнот не е видлив за отпадот, така што можете да го користите случајно каде би

DEN 1184.00

USB C поврзете : ОВА Е USBа ДО USBC кабел Поддршка брзо полнење ЗА USBC конектор телефон и уреди Премиум алуминиу

DEN 559.68

Разновидна примена : Сончевата светлина на соларна желка со временски услови мери околу 30x15x18 cm / 11, Што е

DEN 1.67

Material : Cotton and Polyester, ◕‿◕【ABOUT SHIPPING】Expedited Shipping : 47 Days Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорака...

DEN 239.84

100% полиестер Затворање на влечење ★ 【Големина】 Една големина се вклопува за какви било форми на глава�

DEN 1.33

Главна боја : сина, сребрен тон; Материјал : Метал, дијамант Содржина на пакет : тркало од 1 x дијамантски п�

DEN 542.40

Големина M Еден модел поло класичен скудерија ферари, но со многу оригинални детали скоро висина на рамо

DEN 255.84

✅ Цитатот е отпечатен со траен печатење на свилен екран се печати директно на шишето ✅ Совршено за меша

DEN 1.00

Патеките се прицврстуваат безбедно и лесно можат да се отстранат, споредете со слични предмети Мазна по

DEN 135.20

Главен материјал : пластика, метал; Содржина на пакетот : 1 x навојно тркало за риболовци Име на производо�

DEN 102.08

Направете ги нивните сегашни екстраспецијални со овие привлечни, разноврсни и стабилни црни јаже ракув

DEN 2.33

Материјал : Бакарна жица, гума Тип : Кабел за звучник Погоден за : Монитори на сцени, куќни звучници, сабву

DEN 2.67

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Материјал : случа�

DEN 3.33

легура на цинк Тешки Држачи За Шипки За Плакарот : можете да поставите цевка, прачка или столб на држачот

DEN 3.00

Пакет вклучувајќи : 6 компјутери; капацитет : 15ml; големина : 23 x 65mm / 0,9 "x 2,5" (дијаметар x вкупна висина) Шишињ�