.

.

Со попуст
Екран на проектор 120 инчи 16: 9 HD Преносен преклопен анти-крив филм за проекција на проекција за двојно еднострана проекција на отворено, лесен за инсталирање

Екран на проектор 120 инчи 16: 9 HD Преносен преклопен анти-крив филм за проекција на проекција за двојно еднострана проекција на отворено, лесен

DEN 319.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Екран на проектор 120 инчи 16 : 9 HD Преносен преклопен анти-крив филм за проекција на проекција за двострана проекција на отворено, двојно еднострана проекција, лесно да се инсталира нова визија за забава! Само закачете го во затворено или на отворено, поканете ги вашите семејства или вашите пријатели, споделувајќи го вашето радосно време едни со други Го прави вашиот живот позабавен! Одличен избор за споделување прекрасно време со семејства и пријатели. Исто така, може да работи професионално на канцеларија, прикажувајќи податоци или истражувања на компанијата. Главни карактеристики : 1. Компактна, светла тежина и преносни! Лесен за носење. Дизајн против безобразност. Само 2,7 фунти, подебела од другите, поостра слика и живописна боја благодарение на мазната површина 3. Поддржете ја проекцијата на двојни страни. Лесен за инсталирање, погоден за затворен и на отворено. Техничка поддршка за достапните клиенти. Секое прашања во врска со овој екран на филм за проекција, ќе бидат одговорени во рок од 12 часа. Спецификации : 1. Материјал на екранот : 100% полиестерска ткаенина со висок квалитет 2.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

ВИДОТ НА НАКИТ МОЖЕ да се ЧУВА : можете да чувате парчиња накит како прстени, обетки, синџири и приврзок У

DEN 1.00

Должина на Пакетот : 8,89 см Точка Пакет Ширина : 14 Точка Пакет Висина : 14 Точка Пакет Тежина : 0 Должина на Па

DEN 3.33

Можете подобро да се фокусирате на вашата напорна работа и да обезбедите тивка околина кога спиете Во к�

DEN 2.00

Пакетот Вклучува : 1 X USB Единечен Полнач( Без Батерија); 1x Микро USB Кабел 20мм Ултра Тенок Дизајн, Префект За

DEN 2.67

145мм 4 Пластика Ване 2 Хеги чувствителност од 0,4м / с 3 проток на воздух ја пресметува функцијата 4max / min / avg �

DEN 4279.04

Број на модел : LBK0041000 Број на модел : LBK0041000 LBK0041000 UNIT Тип : Тежина на парчиња : 2kg Големина на пакетот : 50см x 50

DEN 172.80

Забелешка : оваа силиконска лента За Garmin vivoactive 4 / Garmin Venu 2 / Поларна Гледна точка m / ticwatch PRO3 / ticwatch S2 / фосиле

DEN 2.00

95% полиестер, 5% спандекс Athенски атлетски кошули и маички Направени во САД или увезени...

DEN 0.67

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 1.33

Повлечете го затворањето Само миење на рацете Фустанот може да се прилагоди како ваши мерења бесплатно

DEN 248.00

Водоотпорен полирезин изградба осигурува години на употреба Носителот на подметачот е вклучен за да мо

DEN 0.33

Среќен роденден очила изработени од врвен компјутерски материјал, издржлив, исклучителен и удобен за н�

DEN 1.33

€Цврст Патент И Материјал Q водоотпорен патент козметичката кеса е изработена од платно висококвалите�

DEN 1.33

Големина 11, 5х11, 5х3 см (расклопена големина16х16 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микрофибер ко

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Изработени од порцелан Злато надвор и внатре бандажи Само декоративна употреба Дијамет

DEN 5382.88

Идеален за ликовна уметност, букви со четки, вештачка калиграфија, илустрации, илустрации во боја на вод

DEN 1302.40

Стандарден Термопластичен Универзален Led Излезен Знак со универзален комплет за инсталација за брза и �

DEN 1084.64

Импресивен И Уникатен Танкар За Пиење Погоден како колекција или парче за прикажување или како функцио�

DEN 2.67

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

DEN 2.67

Четвртата позиција во кинескиот зодијак, оние родени под знакот на зајакот уживаат да бидат опкружени с

DEN 1.00

Резервна Камера За возило За паркирање Погодна ЗА VOLVO S80 S140 XC60 S40 C70 S80 L S40 L S80 S60 L S40 L XC90 S80 L 1280*720 пиксели 1000tv

DEN 0.67

●Применлив Модел●Антената Со Куршуми 100% одговара за Dodge RAM & Ford F150 (100% враќање на средствата ако не одгов

DEN 1.00

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : затворачот НА ЖИВОТНАТА врата ЛИВЈУ е изработен од гума без мирис со способност за ф

DEN 1128.00

Дизајниран за монтирање на флеш во комплет за сабвуфер со лесен пристап до контролите и приклучоците за

DEN 287.84

? Ги штити кујнските површини од дамки од прстен за пиење : мермерните подлоги се дизајнирани да ги зашти

DEN 0.33

Еспадрили Сандали за жени платформа ☀gifts for Women☀summer се занимава со дозвола голема промоција ✔bkky 2 Добиј�

DEN 2.33

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Материјал : тело Н

DEN 3.00

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Мешавина од памук Повлечете го зат

DEN 3.33

E26 база на штекер или средна база на штекер E26 база на штекер или средна база на штекер База на штекер E12 и�

DEN 3.33

Модел : JXD4 Големина : 190 * 140мм Изработка на материјал од манган челик, издржлив и цврст,лесен за употреба П

DEN 303.84

●Уникатна Декорација●Нашите корпи за складирање доаѓаат со стилски и уникатни отпечатоци Кутиите за �

DEN 3.33

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 617.60

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

DEN 1.33

DNCN7 DPCCL201Y244 МЕДИАС Х Н07Д / докомо DNCN7 DPCCL201Y244 МЕДИАС Х Н07Д / докомо Поддршка ШВЦПРОЦЕСОР01, СНСПРОЦЕСОРГПМ0

DEN 87.20

50% полиестер, 50% бронзинг крпа Повлечете го затворањето Само миење на рацете Направено од пријателска за

DEN 1.33

Материјал : полиестер Висококвалитетен материјал Направени во САД или увезени Обични врвови, трендовск

DEN 1760.00

ПРИЛАГОДЛИВА ПРАЧКА за ЗАТЕГНУВАЊЕ : издржливите и &етски пријатни фаќања на алуминиумска хауба се проп

DEN 417.44

【Обични рамни чевли】 : Неопасливи и исклучително удобни рамни чевли за жени, удобност и способност за з

DEN 46.72

Материјал : Не'рѓосувачки челик + гумен ракав што не се лизга Пакуван вклучен : 1 x кука за држач за ламба н�

DEN 4394.88

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 2.00

LED Тип : BA20 D COB 18 W 3 LED; Светла Боја : Бела Лумени( Приближно) : 1200 LM; Температура На Бојата : 6500 K Влезна Моќнос�