.

.

Со попуст
Dynapro вежба топка-Екстра густа еко-пријателска и анти-пука материјал поддржува над 2200 bs, топка за стабилност за дома, јога, топка за теретана, топка за раѓање, физика т

Dynapro вежба топка-Екстра густа еко-пријателска и анти-пука материјал поддржува над 2200 bs, топка за стабилност за дома, јога,

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Изградена за да трае : Добијте брз почеток на оптимизирање на вашето здравје Секоја кутија што ја испраќаме содржи топка за вежбање што се надувува со помош на рачната пумпа што оди со неа. За неколку минути, можете да ја користите како топка за стабилност во кој било вид на обука за фитнес, како што се јога или пилатес, или како стол за биро за да го поправите вашето држење и да го поддржувате грбот кога работите. Направено од 100% рециклиран материјал : Нашите топки за стабилност имаат супериорен анти-пукачки материјал со дебелина од 2275 микрометри кои обезбедуваат поголем степен на отпорност на остри предмети на подот или на облеката што може да дојде во контакт со топката. Оценката за борба против тешката работа може да одговара на секоја тешка категорија : Нашата топка за вежбање се произведува со употреба на стандарди за квалитет на теретана. Кога се користи правилно, може да го носи стресот на тешки товари до 2200 фунти без да се појави за да ве спречи да бидете повредени. Вишокот на носивост над оваа тежина ќе предизвика топката полека да се одбранува за да се обезбеди вашата безбедност. Остатоците од ребрестиот ребрести се ставаат со контакт со кожа : PVC телото има мат површина со хоризонтални ребра што се контурираат околу неа-што го олеснува држењето без да се лизга додека фрлате, скокаат или стискаат топката дури и со профузна пот. Четири опции за големина за вашата удобност и безбедност : 45 см, 55 см, 65 см, 75 см Не сте сигурни која е вистинската големина за вас? Нашиот водич за големина ви помага да одредите која топка за вежбање со големина најдобро одговара на вашата наменета употреба врз основа на висината на вашето тело ако се користи за вежбање, и висината на бирото доколку се користи како стол. Изградена за да трае : Добијте брз почеток на оптимизирање на вашето здравје. Секоја кутија што ја испраќаме содржи топка за вежбање што се надувува со помош на рачната пумпа што оди со неа. За неколку минути, можете да ја користите како топка за стабилност во кој било вид на обука за фитнес, како што се јога или пилатес, или како стол за биро за да го поправите вашето држење и да го поддржувате грбот кога работите.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Професионална оценка Топката за рамнотежа е конструирана од тешки, анти пукнати материјали и е изграде

DEN 125.76

【Топката за вежбање јога】 ВИДОВНИОТ ПЕРЦИЈА Топката се совршени алатки за јога за да се зголеми јачина

DEN 411.20

Тежини на глуждот / зглобот : Со вклучена торба за носење со врвна фитнес опрема Бренд Нордично кревање

DEN 350.40

Материјал : ПВЦ, Големина на производот : дијаметар од 50 см x 28 см висина , Рамната страна обезбедува стаби

DEN 1.33

Слем топка што апсорбира големо влијание неговата трајна структура е изградена за да издржи повторено

DEN 312.96

Професионална топка за вежбање : Размислено дизајнирана и намерно направена со врвен материјал Одликув

DEN 176.00

Бесплатно латекс Индивидуални компоненти достапни независно или достапни во комплети со или без wallидо�

DEN 1134.40

Силна апсорпција на вода и дишење, добра пропустливост на дишеност / пот може да ја апсорбира потта на ч

DEN 1587.20

Додаток за надувување топки : При усвојување на цврста и добра пластика, овој додаток за надувување топк

DEN 180.80

[??????? ????????? ?? Стапчињата се убава големина и тежина (32oz) за кардио тапани, помагајќи да додадете аеробна к�

DEN 3.00

✅ Едноставно и функционално сет на 3 егзир дицед со вклучена прирачник за вежбање и торба за носење мреж

DEN 2.67

Соодветно за да ги задоволите вашите потреби : ќе добиете 4 половина топки за вежбање во различни бои, 4 п�

DEN 2.00

Однесете ги WOD овите на следното ниво : вкрстената обука е заснована на иновации и разновидност и нашата

DEN 164.96

Вклучен тренинг ДВД 16 вежби отпечатени на топката Технологија на престојот Капацитет од 350 lb...

DEN 2.00

Топки со рачни ленти : Пакетот вклучува 4 парчиња спортски топки за зглоб, интересен дизајн во форма на ф�

DEN 1.67

Погодно е за вежбање дома, вежбање во теретана, јога и пилатес Зајакнете ги и тонирајте ги мускулите и ко

DEN 561.60

Слем топка што апсорбира големо влијание неговата трајна структура е изградена за да издржи повторено

DEN 204.80

ПВЦ Домашен тренинг Пилатес топка ПВЦ материјалот за да се направи топката е издржлива и, обезбедувајќи

DEN 1012.16

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Size : Diameter 25 Includes stabilizing ring, pump Antiburst type...

DEN 415.84

Професионална топка за вежбање : Размислено дизајнирана и намерно направена со врвен материјал Одликув

DEN 1011.20

Крајниот тренинг на сила за самостојно рамнотежа на топката што е преносен, со 2 опсези за отпорност со м

DEN 0.33

Слем топка што апсорбира големо влијание неговата трајна структура е изградена за да издржи повторено

DEN 239.84

Отпорен на лизгање и анти пука нашата топка за вежбање е направена со задебелена и издржлив ПВЦ материј

DEN 1.33

Слем топка што апсорбира големо влијание неговата трајна структура е изградена за да издржи повторено

DEN 639.84

Мојата сензорна забавна терапија замав може да им помогне на вашите деца да се чувствуваат повеќе фокус

DEN 225.44

Одлична алатка за едукативна наука, покажувајќи го нишалото, законот за зачувување на интензитетот и за

DEN 2316.32

★ Може да ви помогне да вежбате и да одржувате совршено тело Structur Структура на саќе, потрајни ★ Совлада�

DEN 1231.84

Платно Луно е стилски стол за седење топка што се надува на 22in и може да поддржи до 400 bs Притисокот на пре�

DEN 465.12

Стрес топки Има многу добар ефект врз обука на рамнотежа и зајакнување на обуката за половината ВежбиАк

DEN 367.84

Лесно за надувување : Пумпа за рака со двојно дејство вклучена за да ја надувате топката за скокање за по

DEN 207.84

★ 100% Безбедност : Нашата половина фитнес топка е изработена од еколошки ПВЦ за да се избегне алергија Не

DEN 728.00

Ново пристигнување Нов стил на женски врвови за секојдневно носење во есен и есен Промоција за претсто�

DEN 2.33

Направено со дебели и издржливи ПВЦ материјали, лесни за чистење и носење Дизајнот против лизгање ја пр�

DEN 95.84

Направено од високо квалитетен пластичен материјал кој е многу издржлив и долго време за употреба Пост�

DEN 773.76

Помогнете да направите стабилни, моќни и точни снимки и брзо поминување Еден добар квалитет на хокеј на

DEN 644.80

Антипукаизграден со висококвалитетен ПВЦ материјал, антипукната јога топка може да се справи со најриг

DEN 385.12

Едноставно, но ефикасно користењето на Med Ball е еден од најефикасните начини за тонирање и градење на јад�

DEN 2.67

Секоја безбедност : Направено од еколошки и нетоксичен ПВЦ, базата што не се лизга и текстурата против л�

DEN 239.84

Отпорен на лизгање и анти пука нашата топка за вежбање е направена со задебелена и издржлив ПВЦ материј

DEN 1360.00

Стил : мазен Големина : 25см Боја : Сина, виолетова, светло црвена Материјал : ПВЦ Погодно за : Дете, бремена

DEN 411.20

Слем топка што апсорбира големо влијание неговата трајна структура е изградена за да издржи повторено

DEN 982.40

Фитнес топка за фитнес во теретана ПВЦ материјал со највисок квалитет со точка, анти пукнати 2000 килогра

DEN 0.33

Главен материјал : ПВЦ Големина : Д = 25,6 инчи (650 мм) Тежина (кг) : 1 Главен материјал : ПВЦ Големина : Д = 25,6 инч

DEN 214.40

Слем топка што апсорбира големо влијание неговата трајна структура е изградена за да издржи повторено