.

.

Со попуст
XJPB професионални ножици за сечење коса поставени 6,5 инчи домашна употреба за маж жена возрасни деца бебиња

XJPB професионални ножици за сечење коса поставени 6,5 инчи домашна употреба за маж жена возрасни деца бебиња

DEN 702.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Премиум квалитет : Овие специјализирани висококвалитетни јапонски не'рѓосувачки челични ножици за сечење на коса и опаѓање на косата се смируваат со прецизно сечење, истенчување на лопати и рачно заострени, обезбедувајќи мазен и чист исечен Ергономски дизајн : Неговиот карактеристичен дизајн на лесна зафат на секој ножици им овозможува на ножиците да лулкаат прсти, давајќи самоуверена фризура секој пат. Повеќе бесплатно да ја играат улогата на прстот, долгорочната употреба не е уморна. Разноврсна : Со елегантна текстура од не'рѓосувачки челик, нашите ножици ги намалуваат неуредните клитки за коса, бидејќи ниту една коса не се фаќа помеѓу неговите сечила за сечење и истенчување. Професионалните ножици за сечење се погодни за кастрење на обликувањето на чешлање на косата, голема брада или синтетичка перика. Лесен флексибилен : Секој може да се справи со овие ножици за сечење на косата со леснотија бидејќи нудат оптимална контрола и рамнотежа. Опремено со завртка за прилагодување, можете без напор да го прилагодите овој ножици на вашата желба за напнатост. Совети : Пред прво користете, измијте со нежен сапун и млака вода, а потоа исушете се со мека крпа. Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате со нас за прв пат, а инженерот ќе одговори на вашиот проблем што е можно поскоро.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 255.84

【Абсорбента на микрофибер】 Моќта на висококвалитетна микрофибер апсорбира вода брзо, така што countertop о

DEN 1.33

Златна салфетка прстен пакет од 4 парчиња Овие прстени од салфетка направени од мониста и метална жица...

DEN 3.00

Име : Штапер за размери со рибини со мултифукција Постави : Со покритие, со риба нож побрзо, убедливо Мате

DEN 440.00

Држачот за чаши за пијалоци поставени со wallидови е совршен натпревар за вашата декорација на кујната ил

DEN 7321.60

Премиум материјал : Индукцијата за готвење е изработена од материјал, што е не лизгање, миење, еднократн�

DEN 2.00

Заштедете простор и намалете ја кавгата со универзален дизајн на складирање : вклопете секаков вид нож �

DEN 167.84

Vanity Mirror со долниот фиока за држење на накит и додатоци за коса Двострани 1x и 3x јаки за зголемување...

DEN 3.00

Единствени торби за отпечатоци од животни и геометриско печатење : Нашите вреќи за купување на еднократ

DEN 254.40

1 Оваа лента за сервисирање на 3 нивоа може да се користи како штанд за приказ на торта, штанд за десерт, б�

DEN 694.72

Сет на маса за кафе : Кинески кунг фучајник удобно дизајнирање на рачката на топлина, што е и антискалада

DEN 3.00

●Дизајн под висок притисок, работен притисок 80 Kpa, брзо готвење, заштеда на енергија, заштеда на време, г�

DEN 2.00

Чувајте ја храната посвежи и заштедете пари Електричниот заптивки за вакуум на Jarидарот е суштинска ал�

DEN 0.67

Целата чевли користат здрави и еколошки материјали, кои се пријателски за кожата и не иритирачки и се уд

DEN 102.88

Кремари Бојата е сребрена Направено од не'рѓосувачки челик Овој сервер за сируп од крема за bellвонче е ид

DEN 772.80

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

DEN 1.00

Со уникатен дизајн на рачката, тој е посоодветен за држење Електричниот миксер LHBD користи мат пластика �

DEN 0.33

Дијаметар : 30см Материјал : алуминиумска легура Телото на тенџерето од алуминиумска легура, тенок ѕид и �

DEN 0.67

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

DEN 3.33

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

DEN 513.60

Направено од висококвалитетна пластика, решетката за капаци на тенџере е густа и издржлива, има долг жи�

DEN 3.00

Создадете уникатен, персонализиран изглед DCFix Декоративен само лепил филм го трансформира изгледот на �

DEN 175.84

Полначи за пијалоци Доаѓа со 10 пакувања за полначи на CO2 без нишки за храна CO2 Секој кертриџ е супер напо�

DEN 188.16

Елегантно чајник го украсува вашиот дом, направете го семејството по уметни Дизајнот на дупката за филт

DEN 1.67

Полиестерска обвивка Затворање на привремено Рециклирајте Заштедете ја планетата, додека заштедувате

DEN 335.84

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

DEN 1300.80

Чај со чај за менување на чај, среќен мал декорација, бутик може да подигне чај табела со чај чај постави

DEN 2.33

Лесно е да се преклопи и чувате со не заземање премногу простор, можете да го донесете со себе Може да им�

DEN 303.68

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : ви

DEN 1.67

★ ПВЦ чаршав : Направено од еколошки ПВЦ материјал за здрава и чиста околина додека работите или јадете

DEN 816.00

Лизгајте ги сите правци како ветре дали сте уморни од обидот да ја кренете и да ја преместите вашата те�

DEN 0.67

Полнењето може да биде светло Човечкото тело се чувствува и осветлува кога ќе дојде лицето...

DEN 223.84

Увезени Големина : 9,4 x 6,9 x1 Памучен материјал торбата за шминка е мека и издржлива и лесна за чистење...

DEN 607.84

Чинии за Сервирање тестенини : овие чинии за тестенини измерија 2 инчи во длабочина и 10 инчи во дијаметар

DEN 111.20

Бела керамичка кригла со црн ентериер и рачка Слика отпечатена од обете страни Ова е произведено во САД.

DEN 2.00

Функција : Екопријателски Материјал : пластика Пластичен тип : стр Функција : Екопријателски Материјал :