.

.

Со попуст
Megoo Apple iPad Pro 11/iPad Air 4 2020 10 инчи стакло заштитник на екранот, 9H тврдост/лесна инсталација/чувствителна стакло со температура на допир - лична карта за лице и компатибил

Megoo Apple iPad Pro 11/iPad Air 4 2020 10 инчи стакло заштитник на екранот, 9H тврдост/лесна инсталација/чувствителна стакло со

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Професионален дизајн : Конкретно дизајниран заштитник на калено стакло екран Новиот i Pad Air 4 2020/ i Pad Pro 11 Megoo i Pad Pro заштитник на екранот обезбедува максимална заштита и ја одржува оригиналната функција на допир. Исто така, компатибилен со заштитниот случај, ќе видите мал јаз помеѓу заштитник на екранот и случајот. Нема потреба да се грижите дека случајот ќе предизвика оштетување на работ на заштитникот. Гаранција за квалитет : Водечко стакло од мего водечка во индустријата 9 H ќе го заштити вашиот нов i Pad од гребнатини, измами и какви било други тврди предмети. Тоа е направено од најдобро затегната стакло со калено стакло, претежно може да биде свиткано на круг без кршење. Спуштањето на челична топка од 0,24lb од висината на 31,5 инчи и екранот останува недопрено. Лесна инсталација : Видео поддршка на You Tube со пребарување на клучни зборови : Инсталација на заштитник на екранот со мего. Уникатниот метод „шарка“ и упатствата за видео го прават неверојатно лесно да се усогласи вашиот заштитник на екранот. Лепилото за лепило може да го истурка воздухот надвор, само да се позиционира добро и да го постави, автоматски ќе се прикачи на екранот непречено. Гаранција за доживотно време : Во Мего, ги поддржуваме нашите заштитници на екранот со гаранција за живот. Без оглед колку долго сте го користеле, ние ќе ви понудиме брза и професионална услуга за клиенти ако ви треба помош во врска со нашиот заштитник на екранот. Најдобро чувство на допир : Супер мазно стакло е пријателско за прстите, и совршено е компатибилно со моливчето со јаболка. Вие нема да чувствувате дека постои. Нема остаток кога е отстранет. Професионален дизајн : Конкретно дизајниран заштитник на калено стакло екран Новиот i Pad Air 4 2020/ i Pad Pro 11. Megoo i Pad Pro заштитник на екранот обезбедува максимална заштита и ја одржува оригиналната функција на допир. Исто така, компатибилен со заштитниот случај, ќе видите мал јаз помеѓу заштитник на екранот и случајот. Нема потреба да се грижите дека случајот ќе предизвика оштетување на работ на заштитникот. Гаранција за квалитет : Водечко стакло од мего водечка во индустријата 9 H ќе го заштити вашиот нов i Pad од гребнатини, измами и какви било други тврди предмети. Тоа е направено од најдобро затегната стакло со калено стакло, претежно може да биде свиткано на круг без кршење. Спуштањето на челична топка од 0,24lb од висината на 31,5 инчи и екранот останува недопрено. Лесна инсталација : Видео поддршка на You Tube со пребарување на клучни зборови : Инсталација на заштитник на екранот со мего. Уникатниот метод „шарка“ и упатствата за видео го прават неверојатно лесно да се усогласи вашиот заштитник на екранот. Лепилото за лепило може да го истурка воздухот надвор, само да се позиционира добро и да го постави, автоматски ќе се прикачи на екранот непречено. Гаранција за доживотно време : Во Мего, ги поддржуваме нашите заштитници на екранот со гаранција за живот.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.33

Изработени од нерѓосувачки челик во сребрен тон, широко користени во домашни, канцелариски и фабрички п

DEN 7775.20

Ова е Сосема Нов Оем Надградена Печка 1 КС ECM Мотор Модул Врвен Квалитет Оем Замена Дел! Оваа листа е САМО

DEN 1.33

Визуелно зачудувачки модерен свеќник кој ја украсува секоја просторија Погоден за внатрешна или надво�

DEN 1531.20

Intel Core i7 11700 K Процесорот Водено Ладење, Intel Z590 CHIPSET ATX матичната плоча, 16gb Tougram DDR4 RGB, 1 TB NVMe M 2, Wi Fi, Windows 10 Дома.

DEN 3377.92

Креативен дизајн, декоративно парче за дневни соби, кујни, трпезарии, забави, свадби и многу повеќе Свет�

DEN 1566.88

Лосион за раце со мирис на цреша формулиран за отстранување на цврсти или лепливи почви и лепила Уникат�

DEN 1.33

?ДОСТИГНЕТЕ МАКСИМАЛНИ ТЕЖИНИ и ПОВТОРУВАЊАне дозволувајте стисокот на лизгањето да ве спречи да дости

DEN 0.67

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела Француски

DEN 351.84

Бука + Железо Мал и исклучителен, дното не се лизга и лесно се расклопува Дизајнот Во форма На" Л " ви дава

DEN 535.68

Димензии : 14 х 1 Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер...

DEN 3.33

Навистина практично и исто така со уметнички дизајн Топла виткање дизајн ја намалува примената на лепа�

DEN 1279.84

[ЗАШТИТНИК на ПОДОТ] Загрижени за опремата што го гребе подот за време на вежбањето? Оваа спортска подло

DEN 671.84

Еднострана Розова Торба Хартија За Завиткување Цвет Крафт Хартија Букет Цвеќарница Снабдува Двострана

DEN 1.00

Масна вооружена метална завршница со пушено стакло Премиум / Парична Казна Мрежа Панел Безвременски пр�

DEN 936.00

ПРОЕКТ = 0 ДИЈАМЕТАР ПРИРАБНИЦА = 31 / 32 во ДЕБЕЛИНА ПРИРАБНИЦА = 3 / 32 во Нашиот Оригинален Маслит без одржув

DEN 143.84

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 2.33

100% Пластика И Висок Квалитет Детали за пакетот : Кутија за Складирање на Фрижидер 1pc X Може Да Има Некои М�

DEN 286.40

ОДЛИЧЕН ИЗБОР : Потребна е персонализирана табла за сечење? Изберете го вашиот дизајн и пополнете ги лин

DEN 142.08

ЧАШИ : Чашите се направени од висококвалитетен полипропилен (ПП) материјал Одлично за чување преливи, со

DEN 6816.00

Број на модел : ER17330 V / 3 Хемија : Литиум Капацитет : 1700m Ah Димензии (см) : 7 Терминали : Конектор За Мицубиши А6

DEN 3.33

90% Најлон, 10% Спандекс Затворање на патент Миење Раце Само Уникатен Дизајн : Маица, Без Ракави Со Патент Н�

DEN 188.80

} Елегантен И Модерен Дизајниран Случај ● Издржлив Надворешен И Мек Ентериер ● Мазниот, Но Силен Патент

DEN 10777.60

Опсег на мерење : 0150 мм / 0200 мм / 0300 мм Точност : 0,01 мм Грешка : псж 0,02 мм Материјал : владетел нерѓосувачк�

DEN 1020.80

ХхаТетра Турнир 3810 w / 010 1 пин 1 3 / 8 " Опсег ХхаТетра Турнир 3810 w / .010 1 пин 1 3 / 8 " Опсег Во Текот на две децен�

DEN 0.67

БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ : Овозможува брзо и практично прицврстување и одвојување за ременот на камерата кога

DEN 2.33

Нелепливи лепливи влошки Без латекс и флексибилен Обезбедува силна и издржлива заштита Уникатното тка�

DEN 304.00

Оксфорд Ткаенина Нема затворање затворање Материјал 300д оксфордска ткаенина, цврста Ткаенина, не е лес�

DEN 3.33

Доаѓа со претходно дупчат дупки за лесна инсталација Доаѓа со претходно дупчат дупки за лесна инсталац�

DEN 1.33

? ? Површината е изработена од полиестерска ткаенина Значи, мала тежина овозможува да се носи цел ден без

DEN 513.28

Подобар Дизајн : алуминиумската легура може ефикасно да ја исфрли топлината и да се излади, продолжувај�

DEN 0.33

ЗАБЕЛЕШКА : Здраво, ако имате какви било прашања во врска со оваа листа , кажете ни со оваа ставка име / ил

DEN 2.67

●Комплет За чистење на сув Вентил : 12 прачки x 2ft должина Чекор 2 : Поправете ја влакната со стапчиња;Чекор

DEN 1.67

100% пластика Контејнери За Ручек Отпорни на истекување Овошје И Зеленчук Измијте Ручек Храна Замрзнувач

DEN 44.00

Висока сигурност Подолго траење на батеријата поради оптимално висок константен напон Инкорпорирање н

DEN 3.00

Заштедете трошоци : Нашиот комплет ЗА чистење на отворот ЗА сушење САМ ви помага да избегнете скапи попр

DEN 3.00

Стилски ранец компатибилен со повеќето DSLR камери Ранецот има дел за лаптоп до 15,6" Држи тело НА фотоапара

DEN 186.56

【Компатибилен】 : Само компатибилен со i Phone 12 Pro Max 【Издржливост и отпорност на гребење】 : TPU и силиконск�

DEN 2.00

Елегантна Кутија За Свадбени Картички луксузната кутија за акрилни свадбени картички со златно огледа

DEN 3.00

Суспендирајте 17,3 грама во 1000 мл дестилирана вода Загрејте до целосно вриење на медиумот Жолта боја, мож�

DEN 1.00

Рачно насликани Шамроки Припаѓа на поголем Опсег На Садови Од Шамрок Производ За повеќекратна Употреба

DEN 223.84

Соодветна Големина : знакот За Дрвена Кутија е со димензии 5,1 х 5,1 инчи и 1,2 инчи длабок, доволно дебел за с

DEN 591.84

Еднолесен надворешен ѕиден фенер со самрак до зори **Мора да биде жичен СО 120vac напојување...