.

.

Со попуст
Chysp 60-150Inch Преклопување без бразда меки проекторски екрани Дупки што висат преносен домашен филм за состанок на филмот 16: 9

Chysp 60-150Inch Преклопување без бразда меки проекторски екрани Дупки што висат преносен домашен филм за состанок на филмот 16: 9

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Преклопување, без бразда, лесен за носење Висококвалитетен материјал со влакна, висок контраст, светла и реална. Постојат метални дупки за лесно дружење со куки. Засилено со црна граница околу екранот за да се направи жици повеќе деликатни и стабилни. Погоден за привремена употреба, како што се домашно кино, деловни состаноци, изложби, конвенции, презентации, итн. Карактеристики : преклопување, без бразда, лесен за носење. Висок квалитет на влакна, висок контраст, светла и реална. Постојат метални дупки за лесно виси со куки. , 72inch, 84inch, 92inch, 100inch, 120inch, 150inch (по избор) Сооднос на аспект : 60inch : 16 : 9/4 : 372 Inch : 16 : 9/4 : 384 Inch : 16 : 9/4 : 392 Inch : 16 : 9100 INCH : 16 : 9/4 : 3120inch : 16 : 9150inch : 16 : 9 (по избор) Големина на артикалот : 60inch : (16 : 9) 1330 * 750mm / 52.53in, (4 : 3) 1200 * 900mm / 47.43in72inch : ( 16 : 9) 1590 * 900mm / 62.43in, (4 : 3) 1480 * 1050mm / 58.34in 84inch : (16 : 9) 1860 * 1050mm / 73.34in, (4 : 3) 1720 * 1250mm / 67,72 * 49.22in92inch : 1990 * 1120mm / 78.09in100inch : (16 : 9) 2210 * 1250mm / 87.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33

Пакетот Вклучува : 2 парчиња Покривка за Маса Големина : пластична покривка за маса мери 70 х 42 инчи, право�

DEN 1.00

Гроздобер Стил Пополнување Парфем Атомизатор Долго Шише Спреј Ананас шема кристално стакло балон спре�

DEN 159.84

НАЈДОБАР ВОСОК за ЧУВСТВИТЕЛНИ дури и болни се додека му давате цврсто, но мазно повлекување ЗАШТЕДЕТЕ �

DEN 0.67

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз

DEN 1.00

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

DEN 336.00

Кожен Материјал Со врвен Квалитет : овој женски ранец за лаптоп е изработен од врвен квалитет стп кожа с�

DEN 0.67

Arе е специјализирана за дизајн и производство на електронски додатоци веќе 11 години Ние ги негуваме пов

DEN 1470.40

®Андроид Екран На Допир Стерео ● ова радио за автомобил 2 дин е опремено со рамка за монтирање На Форд Ев

DEN 2.00

КОМПАТИБИЛЕН СО СЛЕДНИВЕ МОДЕЛИ : F4900, F5800, F7800 3 ФАЗА СИСТЕМ ЗА СЕЧЕЊЕ : оваа замена екран и машина за фолиј

DEN 447.84

Пиво Штајн 22 мл Бело Керамички штајн Злато трим Со Драчка, ОРКА Премази, машина за миење Садови безбедно,

DEN 1.33

100% памук Рециклиран ПАМУК – памучната ткаенина со која сте запознаени е повторно замислена; оваа одржл�

DEN 233.92

Влез : 100 V240 V во светот Замена : Овој Адаптер Е Сосема Нов Заменски, А не Оригинален Преку Заштита На излез

DEN 558.40

Блинки Забава! Гарантирано Задоволство Контактирајте Со Магијата мет за помош Ние стоиме зад нашите пр�

DEN 0.33

ШОК ДОКАЗ ТЕМПЕРАТУРА ДОКАЗ РЕНДГЕНСКИ ДОКАЗ Изграден за и тестиран во тешки услови : Отпорен На Темпер�

DEN 1.00

Име на производот : Цевка Што Се Собира Топлина;Материјал : Полиолефин;Номинален Напон : 600 V Ниво На Темпе

DEN 3.33

Боја : Црна Материјал : Аеронаутички Алуминиум, цврст и лесен Решетката за монтирање на ѕидот со димензи�

DEN 143.84

●USB Ethernet Адаптерот Usb 30 ethernet додава стандардна порта RJ45 на вашата ултрабук, или тетратка, поддржувајќи 10

DEN 485.44

ГОЛЕМИНА : 5,5 x 4 x 1,25 инчи (ширина x длабочина x висина) ПОВРШИНА НА ЕКРАНОТ : 5 x 3,5 инчи (ширина x длабочина) МА

DEN 121.44

Децата Ги Ценат Дисковите : Широк спектар на употреба : широк спектар на апликации, погодни за сите семеј

DEN 2.33

Лесен и пренослив, лесен за употреба, лесен за носење Одлично за зимски ентузијасти на отворено спортис�

DEN 1.33

85 К прекрасен приказ посоодветна големина за ДЛАНКА КОМПЈУТЕР,враќање на повеќе деликатни слики...

DEN 1.67

Шестоаголни Завртки За Капачиња (исто така наречени шестоаголни завртки за капачиња, шестоаголни заврт

DEN 2.67

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Точка Пакет Димензија : 10,2 см L X38, 1 см W X45, 7 См H Точка Пакет Теж

DEN 0.33

Голем Капацитет : оваа торба за лаптоп за жени има доволно простор за 1 x тетратка(до 15,6 инчи), 1 x Таблет / i

DEN 3.33

Овој 9917 часовник поддржува бонус( Фишер), стандардни режими на одложување и прилагодување Времето, бону�

DEN 1.33

Дизајн против лизгање на дното на чашата, за да се спречи лизгањето на фрлањето Се додека имате какви би�

DEN 1.33

①Висока Прецизност Температура Опсег На Температура : собна температура 5 до 99,9°C во чекори од 0,5°C Додад

DEN 3.33

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

DEN 1.33

Марк Џејкобс Х301Л01ФА21 Камчеста Кожа Со Златен Хардвер Среден Женски Ранец Топ Затворање На Патент...

DEN 3.00

●Компатибилност●куќиштето за безбедносни брави опфаќа специјално дизајн За Отчукувања Фит Про, А Не К

DEN 296.16

Нема потреба од скапи спрејови, груби хемикалии или хартиени крпи Само намачкајте ГО ГЛИН со вода, исцед

DEN 3.00

ОРИГИНАЛНИОТ Жолт На Црвено, 3Д засенчени дизајн, лепило шофершајбната број 3 Десетина Број 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

DEN 765.60

Лесни за употреба алатки кои ги одржуваат или унапредуваат хигиенските стандарди Дизајниран за подобр�

DEN 304.00

●БЕЗВРЕМЕНСКИ СТИЛ●овие албуми со фотографии се совршени ако сакате да ги покажете вашите спомени со �

DEN 0.33

Вклучувајќи 6 големини На Завртки За Очи : 5мм х 64мм, 6мм х 53мм, 6мм х 64мм, 6мм х 76мм, 8мм х 82мм, 10мм х100мм Вклучу

DEN 255.84

Жилет остар високојаглерод дамки отпорни германски челик сечилото Остра точка на сечилото за создавањ�

DEN 1233.60

Великодушно тафтувана декалонска конструкција на купови што служи како подлога за завршна обработка, с

DEN 447.68

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлеч�