.

.

Со попуст
OEM C&K PTS840 GK SMTR LFS, Switch Tactile N.O. Копче SPST Gutn Gull Cige 0.05A 12VDC 100000CYCLES 2.16N SMD T/R

OEM C&K PTS840 GK SMTR LFS, Switch Tactile N.O. Копче SPST Gutn Gull Cige 0.05A 12VDC 100000CYCLES 2.16N SMD T/R

DEN 1687.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

EU ROHS : Во согласност со ослободувањето ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 853370 SVHC : Да SVHC го надминува прагот : да тип : вредност на отпорност на тример (ОХМ) : 20 K толеранција : 10% максимален опсег на напон (V) : V) : V) : 300 оценка на електрична енергија (W) : 0,5 (1/2) Технологија : Cermet Минимална работна температура (° C) : -55 Максимална работна температура (° C) : 125 Температурен коефициент (ppm/° C) : ± 100 линеарно или логаритамски : логаритам : Стил на прекинување на Лин : Пин Позиции на прилагодување : Дијаметар на горниот вратило (мм) : 2,19 Број на вртења (вртења) : 25 (Елект) Број на елементи : 1 Електрична ротација (°) : 9000 Број на електрични вртења (вртења) : 25 Механички Ротационен живот (циклуси) : 200 Пакување : Облик на производот на цевки : Квадратна должина на производот (мм) : 9.53 Длабочина на производот (мм) : 4,83 Висина на производот (мм) : 11,55 тежина на производот (g) : 0,85 монтирање : преку дупка.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1323.20

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го

DEN 2.33

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : Направено од PU кожа за да се спречат гребнатини и издрж

DEN 1252.80

Clease Скелетот на лицето изгледа гаден и реално, користете за украсување на забави за Ноќта на вештерките,

DEN 2.67

Пу Направени во САД или увезени Материјал : Овој смешен држач за пенкало е изработен од PU, издржлив и здр�

DEN 3.33

Мерки за полица 6,5 "x 33" x 22,5 "т Завршено метал и дрво Прицврстено безбедно на wallидот Силно е доволно цврсто

DEN 1.67

Градежна бариера ?? Сообраќајниот разграничувач пост конуси со база за пополнување, безбедносни конуси

DEN 3.33

Футалат бесплатно Куп на вшмукување Бесплатно латекс Футалат бесплатно Куп на вшмукување Бесплатно ла�

DEN 2.33

3 / 4инчен должина на сечење, 2 рабови за сечење, ротација на десната рака Врвен квалитетен цврст карбид, о�

DEN 638.40

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

DEN 1.33

Компатибилен модел : LG G4010, G4011, G4015, G4020, G4050, C1300, L1200, L1400, L1150, L1100, L1130, F9100, F9200, C1500, C2000, CE500, A7110, F7200, VX4500, V 5, CG300, CU5

DEN 2.67

PA12 K7 CF е најлонски материјал засилен со јаглеродни влакна со PA12 како матрица Таа не само што има ниска ап

DEN 319.52

▶ Издржлив материјал од не'рѓосувачки челик : Нашата алатка за казани од не'рѓосувачки челик е изработе�

DEN 689.60

Личноста DIY, внатре страниците во прилог на поставување фотографии, исто така, ќе снимаат и сопствено ра�

DEN 2.33

Одлични својства за ладење за подолг живот на врвот и млазницата Може да натопи топло или ладно, гел нем�

DEN 2.00

Метални ланци + ткаенини мониста Суво крпа чиста Боја : Врски со златен метален ланец + сребрена ткаенина

DEN 1.33

Одлична издржливостЗа да ја подобриме издржливоста на облеката за сушење на воздухот, ние користиме ви�

DEN 392.00

Игра за возрасни на Дарес Играта на забави со над 600 се осмелува Откако никогаш немав изјава, играчите ук

DEN 1372.80

Позицијата на картичката на кутијата е дизајнирана така што редење и навалување не е можно Вдлабнато ра

DEN 412.80

Материјал : Памук и полиестер Materialsисток материјал : ткаенина од памучна постелнина, удобна, меки и лесни

DEN 1.00

16 : 9 HDTV формат моторизирана амбиентална светлина што го отфрла ALR Electric Floor Ascending Projector Screen со далечински у�

DEN 2.67

Производител : Горхам, тип : Парчиња за сервирање Состав : Стерлинг сребро Возраст : После 1940 година Модел

DEN 340.80

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

DEN 294.72

Натопете, натопи, ура! Прославете во стил со овој класичен сад за натопување со пита и сет за ширење Текс�

DEN 3.33

Производ 1 : Одржувајте квалитет : Овој филтер е исклучиво дизајниран за Levoit Core 400 S за да се обезбедат нај�

DEN 1.67

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

DEN 3.00

Вкупна тежина : 33g; Дијаметар на сечење : 1,9мм / 0,075 " Дијаметар на дупче за дупчење : 3,175мм / 1 / 8"; Длабочина на

DEN 1.00

Повеќекратно применливо место : Вежбајте модел на стапало може да биде реквизити во часови на институци

DEN 4479.84

Лесно за склопување : Интегрирана структура со тело на метален профил, 95% високо предсобрани, само 3 мину�

DEN 124.80

Описот на насловот е метричка големина, доколку треба да се претворите во империјална големина, поделет

DEN 1.00

Надворешни страни Добра изработка со привлечен изглед Спортски играчки играчки Стилт може да го развие

DEN 95.84

Дијамантска фигура Дијамантска фигура Дијамантски уметнички комплети целосна вежба 5 D DIY сликарство со

DEN 1.67

Реални и живописни : Површините на украсите на пајакот што висат на отворено се завиткани со многу голем

DEN 1512.00

Гума ѓон Меморија за пена во меморија : помека и поудобна влошка прилагодена за вашите деца за мали деца.

DEN 3.33

4 парчиња секоја пакет, долга нишка по парче Престанува мамката да лета од куката додека исфрли Лесен за