.

.

Со попуст
Скенер за баркод од 1Д 2Д десктоп, EVNVN Omnidirectional без USB Wired Wired Barcode Reader, автоматско снимање баркодови од телефонски екран, скенер за платформа за продавница за малопрода

Скенер за баркод од 1Д 2Д десктоп, EVNVN Omnidirectional без USB Wired Wired Barcode Reader, автоматско снимање баркодови од телефонски екран,

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Приклучете и играјте】 : Нема потреба софтвер, возачи, апликации и мрежа, треба само да го вклучите USB -кабелот во уредот може да работи директно, лесен за употреба и не е потребна обука Овој скенер за баркод на десктоп е одличен работен партнер за POS System и компјутерски уред, компатибилен со Windows XP/7/8/10, Mac OS и Linux, итн. 【Скенер за баркодови без раце】 : Во споредба со рачен скенер, скенерот за раце лесно ја ослободува раката, ставете го на таблетот, што го прави поудобно и за скенирање на стоки од касата и за дигитални баркодови скенирање надвор од паметни телефони од страна на клиенти. Подобрување на вашата работна ефикасност и заштедете време. 【Инфрацрвено скенирање на автоматско-сензори】 : Скенер за код QR опремена инфрацрвена индукција активирање. Откако бар -код близу до прозорците, тој ќе се препознае и ќе ги постави податоците на вашиот уред брзо без никаква работа. Препознавањето на баркодот поинтелигентно. 【1 D QR 2 D скенер за баркодови】 : Овој скенер за баркод QR со напреден сензор CMOS за декодирање на повеќето од 1 D QR 2 D баркод што е отпечатен на хартија или на екрани за мобилен телефон. Исто така, поддржуваат скенирање на оштетените баркодови, искривени баркодови, обоени баркодови и рефлексивни баркодови. Компатибилност на 2Д баркод : QR, PDF417, матрица со податоци, Ацтек; Компатибилност на 1Д баркод : UPC/EAN, CODE39, Interlead 2 од 5, Code93, Code 128, Codabar, итн. 【Широко апликација】 : Овој USB жичен скенер за баркодови е совршена алатка за супермаркет, продавница за погодности, продавница за малопродажба, библиотека, аптека, угостителски услуги, итн. Не само за снимање на баркод, тој исто така аплицира за продавницата на која им е потребно скенирање на плаќање. Автоматско-сензирање скенирање, без раце, ослободете ги рацете. Приклучувајте и играјте, нема потреба од возачи, софтверски сет, лесен за употреба. Декодирајте поголем дел од 1 D QR 2 D бар -код што печати на хартија или на екраните за мобилни телефони. Широко се користи за супермаркет, продавница за погодности, продавница за малопродажба, библиотека, аптека, угостителски услуги, итн.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 63.84

Големина : 3 " Американски направен производ Водоотпорен винил отпорен на отворено Одлично за телефони, �

DEN 119.84

Креативниот и роман дизајн го прави поспецијален меѓу многу слични кутии за подароци Совршени кутии за

DEN 187.20

Пакетот вклучува : 4 Fusion XSF77 SPGW XS Series 77 "Sports Sports Sports Marine SportsПар Оптимизиран звучник со целосен опсег : звучн

DEN 143.84

Доста количина и елегантна боја : ќе добиете 6 парчиња големи пенкала, кои имаат класично црно тело и црн�

DEN 1.33

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

DEN 612.80

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

DEN 3.33

Материјал : Железо Позлатени Злато Нашата монета е точната големина на вистинскиот долар на слободата и

DEN 0.67

Кратка кадифна+гума Направени во САД или увезени Материјал : Ова смешно шише со топла вода со покривка е

DEN 1080.00

Големина : 1,6 / 8Х2, 3 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по�

DEN 53.12

Големина 3 Прстени За Девојки Висок И Низок Прстен За Ќерка Висока Ниска Ќерка Прстен Ќерка Височини И П�

DEN 399.20

Дел броеви / ID на FCC : M3 NA2 C31243300 Фреквенција : 902 MHz Компатибилен : За Ford Fusion Titanium 20132017, за Ford Fusion Energi Titanium 20132017

DEN 2.00

Мрежен Хардвер КВМ Прекинувач / Кабел / Прекинувач Startech 2 Порт Usb Hdmi Kvm Прекинувач W / Класа На АудиоПроиз�

DEN 1.67

Поддржува Thunderbolt 3, Thunderbolt 4 и USB 4 трансфер на податоци до 40 GB / s, USB 31 Gen 2 трансфер на податоци до 10 GB / s...

DEN 265.60

Премиум квалитет : Печатењето е шарено и не е лесно да се избледи Лесен пристап до знамиња без алатки...

DEN 3.33

Широка компатибилност : Стегач за монтирање на камерата Smallrig 4102 е опремен со дупки со навој 1 / 4 "20, и 3 / 8" 16

DEN 2.67

Целосни Партиски Пакети : нашите украси за циркуски карневалски забави вклучуваат 24 парчиња чинии од 7",

DEN 411.68

МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ И МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА БЕЗБЕДНО Отпорен за употреба во куќа и ресторан Голема рачк

DEN 0.67

Издржлива КонструкцијаКлучот За Чешма Старет ТРачка е направен од највисок квалитет на материјали за п

DEN 0.67

Кутија за складирање и транспорт на модели Производител : LMG (ласерски модел Гравер) Материјал : изшкурка

DEN 625.60

Не е компатибилен со камерата S3500 Оригинална батерија за полнење на Nikon ENEL2, за употреба исклучиво со диг�

DEN 2.00

●Компатибилен Модел● : Посебно внимание!Само компатибилен Со Xiaomi Redmi Забелешка 11 4 G / Xiaomi Redmi Забелешка 1

DEN 159.84

Мерки : Вкупната должина е 12 ", дијаметарот на дрвени мониста е 5 / 8" (16 mm), јамка со дијаметар од 21 / 2 ", заврш�

DEN 3.33

☆ Користење на традиционална изработка, ретро рачно плетенка лустер, силен капацитет за носење на опто�

DEN 1.33

* Ве молиме имајте предвид пред купувањето : ЕУ во загради Е Европската верзија САД во загради е Америка

DEN 752.00

86% полиестер, 14% рајон Еконски пријателски : Користете чисти природни растителни суровини, не користете �

DEN 140.64

Компатибилен Модел : Само За Samsung Galaxy A42 5 Gве Молиме потврдете го моделот на вашиот телефон...

DEN 415.68

Fill Филаментите на цврстината на плати】 Polyfaire Premium Pla Pla ги имаат предностите на неверојатна леснотија на

DEN 1.00

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

DEN 129.76

? ✨ [Прилика] Изненадете ја вашата слатка во оваа секси ноќна облека Совршено за свадбена ноќ, свадбена н

DEN 1188.80

Опис : Променлива област, директен мерач на читање Материјал (фитинг) : ПВЦ Материјал (Опрстен) : БунаН Мат

DEN 1355.20

Продадени како 50 / Кутија Затворени од три страни за да ги чуваат документите безбедно внатре Палецот се