.

.

Со попуст
УСБ Ц ДО УСБ Ц Кабел 100В 5А [2-Пакет 6,6 стапки], Малвсу Тип Ц Кабел За Брзо Полнење Компатибилен Со MacBook Pro, iPad Pro 2020/2018, iPad Air 2020, Забелешка 20/10 Ultra, Dell XPS 15/13 И Повеќе

УСБ Ц ДО УСБ Ц Кабел 100В 5А [2-Пакет 6,6 стапки], Малвсу Тип Ц Кабел За Брзо Полнење Компатибилен Со MacBook Pro, iPad Pro 2020/2018,

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Quest 100w 5 A Брзо Полнење Q : Вграден е-маркер чип, КОЈ USB C ДО USB C кабел доволно силен за поддршка на максималната струја 5 A 100w моќ преку, како и поддршка за брзо полнење за повеќе уреди Од Типот C (ЗАБЕЛЕШКА : вистинската брзина на полнење зависи од вашиот уред и ѕиден полнач. Qurable Материјал : Надграден 3d алуминиумски конектор и ексклузивна технологија за ласерско заварување, која ќе обезбеди металниот дел да не се скрши. Премиум најлон плетен кабел додава дополнителна издржливост и без заплеткување. Специјален дизајн За Ослободување Од Вирус, може да издржи 15000+ тест за свиткување. Quod80mbps Податоци-СИНХРОНИЗАЦИЈА : овој издржлив USB C до USB C 100w Кабел поврзете ГО ВАШИОТ USBC паметен телефон, таблет и лаптоп за брзи брзини на полнење и 480 mbps пренос на податоци помеѓу уредите Тип-C. Qurfect совршена Компатибилност Q : ОВОЈ USB C ДО USB C 100w кабел поддржува Max 20 V 5 A, компатибилен Со Mac Book Pro 15"/13", Macbook Air 2018, i Pad Air 2020 10.9", i Pad Pro 12.9"/11", Samsung Galaxy S21/ S21 Ултра/ S20/ S20+/ S20 Ултра/ Забелешка 10/ Забелешка 10 Плус, GOOGLE PIXEL 2/3/3 A/4 xl И Повеќе УРЕДИ ОД ТИПОТ C. Ќе добиете 2-ПАКЕТ ОД 6,6 СТАПКИ USB C До USB C Кабли.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 136.16

??Сет за велигденска Вилушка и Лажица : пакувањето вклучува лажица и вилушка, што нема да им наштети на ус

DEN 0.67

●Задоволство На клиентите ● Корпите за Перење Се испраќаат во преклопена форма, така што пречките за п�

DEN 186.72

Големината Е М8 (5 / 16") Се вклопува во цевка со надворешен дијаметар од 8мм (5 / 16") Дијаметарот на монтиранат

DEN 94.40

Стегнат крај претходно формираните обвивки За монети Со касети Содржат 36 обвивки од денар по торба тешк

DEN 440.00

Овој сет вклучува налепници за wii u конзола и контролорот на таблетот Се вклопува 100% совршено за конзола

DEN 1.67

Моторната спојка обезбедува прецизно усогласување на вратилото на моторот, го минимизира вознемирувањ

DEN 422.40

€Y_ Овој Рачен Вентилатор Не Само што може да Го Подобри Вашиот Темперамент, туку И да Ве Одржува Ладни в�

DEN 2.67

3 тивки брзини Ноќното поставување автоматски ја намалува брзината на вентилаторот и ги затемнува конт�

DEN 3.00

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Користен подебел хартиен материјал од обичната торба со материјал од 120 gsm, Дополнителн�

DEN 1.00

Материјал : Абс Тежина Капацитет : 1710" (Л х ш х Х) Нето Тежина : 1 Карактеристики : одговара на повеќето седи�

DEN 1.00

Со дизајн на корица, лесно може да ви помогне да го изолирате вкусот и да ве поддржи да складирате отпад �

DEN 159.84

Quoter Box Знаци Со Цитати Q : наставник дрвена кутија знаци со велејќи : "Ви Благодарам што ми помогнавте да р�

DEN 1.33

Порцелан Големина : Прибл Дијаметар 3,0 инчи (7,5 см) х Висина 4,9 инчи (12 Материјал : Керамика...

DEN 1.33

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Големина : пречката за перење е 13,8" х 17,3" (Д х Ч) Оваа корп�

DEN 1075.20

100% Рачно Изработен Тајландски Памук Со Слон Калај Жена Носителите Патни Пасошd Кредитна Картичка Опфаќ�

DEN 3.33

60% Чешлан Памук Со Прстен 40% Полиестер Лесна Мека Ткаенина Произведено ВО САД и Увезено Повлечете го зат�

DEN 303.84

Пакетот Вклучува : ќе добиете 16 парчиња 80ти чанти за жици за забави во 4 стилови, 4 парчиња за секој стил, к

DEN 255.68

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

DEN 514.24

Рачно Миење 20 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик 100% Бпа И Фталат Слободен 20 Мл Двоен Ѕид В�

DEN 3.00

Безбеден Материјал : гимнастичарот со црна и златна сјајна шема е изработен од висококвалитетен нерѓос�

DEN 2.00

Земја На Потекло : Кина Број на модел : ДС7308ХУХИФ4 / Н4ТБ Тип На Производ : Уред За Вмрежување...

DEN 1.33

Големина : 2,7 / 8Х3, 7 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

DEN 782.40

100% пластика Информации за производот : Производ Капак За Складирање Спална Соба Организација Студентск

DEN 2.00

300д Оксфордска Ткаенина ●Врвен квалитет и Совршена Големина●нашиот банер РАМАЗАН МУБАРАК е изработен

DEN 331.68

Над 30 Класици На Средината на еден диск ВО HDВклучувајќи Дивеење, Joust, Шпионски Ловец, Бранител, Мермерно �

DEN 191.84

Канти За Корпи За Организатор на оставата, Чајната кујна : кутија за складирање е корисна во дневната со�

DEN 877.60

Список на пакети : 1 парчиња Опрема За Поттикнување 1,5 Модул 60 заби Материјал : 45# челик Третман на површин

DEN 0.33

За НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ Професионална Фотографија ПозадиниБеспрекорен дизајн,конзистентна боја,двостран

DEN 207.84

①Користете ја : може да се користи како крпа за садови или крпа за раце, итн Може да се користи и како дек�

DEN 296.00

Дебел елен и Отпорност На Топлина ткаенината за подлога за маса е густа, цврста и погодна за носење, добр

DEN 2.67

✿Ласерско Гравирање ова за е специјално дизајнирано како подарок, тоа е ласерски врежан со текст на ср�

DEN 2719.84

Ве молиме потврдете ја точната година и точниот модел на вашиот автомобил пред да нарачате Овој произво

DEN 168.00

● ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : Секоја торба за мирис за повеќекратна употреба е погодна за употреба со лента за за