.

.

Со попуст
Штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Motorola Moto G13 - Gimbal SelfiePod, Selfie Stick Extendable Video Gimbal стабилизатор за Motorola Moto G13 - Jet Black

Штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Motorola Moto G13 - Gimbal SelfiePod, Selfie Stick Extendable Video Gimbal стабилизатор за Motorola

DEN 1119.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

? [Мазна стабилност] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Motorola Moto G13 Вие заслужувате квалитетни фотографии и видеа од секој агол - селфи стап и стил на статив! Оваа големина на патување, проширување, трансформација, летање Selfie Pod е токму она што ви треба за да ги засилите вашите селфи вештини. Занишани раце? Без грижи! Двонасочниот механизам на Гимбал го зафаќа вашиот уред безбедно и автоматски го стабилизира за мазни видеа. ? [Extendable] се протега до 34 инчи за прекрасни селфи и групни снимки што можат да ги вклучат сите ваши пријатели и сценографии. ✌ [Двојна функција] Барате повеќе искрен шут? Едноставно разоткријте ги вградените нозе за да го претворите Gimbal Selfie Pod во здрав статив за да ги промените вашите агли на фотографии. ? [Вклучено] Вклучува отстранливо копче за блендата Bluetooth за да фотографирате групни фотографии, толку повеќе е Мериер! Само земете го копчето за блендата со вас и безжично фотографирајте кога сите се подготвени! Повеќе не влегува во позиција бидејќи камерата се брои надолу, едноставно кликнете на копчето за да ја снимите совршената групна слика!. ? [Компактен] се распаѓа на само 7,5 инчи за лесна преносливост, за да можете да го носите вашиот џимбален селегист со себе насекаде!. ? [Мазна стабилност] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Motorola Moto G13. Вие заслужувате квалитетни фотографии и видеа од секој агол - селфи стап и стил на статив! Оваа големина на патување, проширување, трансформација, летање Selfie Pod е токму она што ви треба за да ги засилите вашите селфи вештини. Занишани раце? Без грижи! Двонасочниот механизам на Гимбал го зафаќа вашиот уред безбедно и автоматски го стабилизира за мазни видеа. ? [Extendable] се протега до 34 инчи за прекрасни селфи и групни снимки што можат да ги вклучат сите ваши пријатели и сценографии. ✌ [Двојна функција] Барате повеќе искрен шут? Едноставно разоткријте ги вградените нозе за да го претворите Gimbal Selfie Pod во здрав статив за да ги промените вашите агли на фотографии. ? [Вклучено] Вклучува отстранливо копче за блендата Bluetooth за да фотографирате групни фотографии, толку повеќе е Мериер! Само земете го копчето за блендата со вас и безжично фотографирајте кога сите се подготвени! Повеќе не влегува во позиција бидејќи камерата се брои надолу, едноставно кликнете на копчето за да ја снимите совршената групна слика!.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 199.84

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1244.80

【За Garmin Watch Silicone Band】 Компатибилен со Garmin Watch 26mm Сите модели, вклучувајќи : Fenix ​​7x / fenix 6x / fenix 6x Pro / fenix 5

DEN 911.68

Подобрена леплива чаша за вшмукување : држачот на чаша за вшмукување на гуанда за автомобил е надграден

DEN 2719.84

Супертешко од внатре кон надвор со 15 тестови за воено одделение За да го помине крајниот тест за цврстин

DEN 271.84

Апс Направени во САД или увезени Материјал држачот на телефонот за вентилатор за автомобили е изработе

DEN 2.33

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Samsung SME500 H ја зголемува издржливоста и точноста на врво

DEN 207.84

Уникатен дизајн магнетски затворач и дизајн на соло јамка, ја прават вашата лента за јаболко флексибил�

DEN 1166.40

Лесно е да се прилагоди аголот Ви дава поголема погодност Функцијата за пијалок за двојна прицврстувањ�

DEN 2.00

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 859.20

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 199.84

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 5418.72

Земја Како Што Е Означено Затворање на бравата Компатибилност : погоден За Apple Watch Серија 8 7 6 SE 5 4 (45mm / 44mm) �

DEN 303.84

✔ Универзална компатибилност : Нашиот симпатичен мобилен телефон е компатибилен со сите таблети и ечит

DEN 1.33

Земја како етикетирана Компатибилност : Погодно е за Apple Watch Series 8 7 6 SE 5 4 (45mm / 44mm) Набудувачки опсег за надг

DEN 271.84

Апс Направени во САД или увезени Материјал држачот на телефонот за вентилатор за автомобили е изработе

DEN 1.33

[Компатибилен за] i Phone 14 / i Phone 13 / i Phone 13 Pro, 6 Заштитник На Екранот arae изработен од најново врвно квалитет

DEN 584.00

ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН СО ПАЛЕЦ ДРЖАЧ ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИСподелете Со вашите пријатели и семејство бидејќи п�

DEN 239.84

Универзална компатибилност со сите паметни телефони Магнетна приврзаност за лесна употреба со една ра�

DEN 239.20

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 639.20

КЛАР 10 " ЛЕД Селфи Прстен СветлоТопка ГлаваСтегач За ТелефонДржач за Далечинско Светло Осветлување без

DEN 2.33

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 447.84

Совршено усогласените магнети на овој 25 W магнетски автомобил за безжичен полнач за полначи, се прикаче�

DEN 271.84

Професионално дизајниран за Вашиот Алкател 4027Д со зголемена издржливост и точност на врвот со издржлив

DEN 271.20

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 239.20

? [Разновиден и универзален] Pens Pen за боксер, компатибилен со LexES 350 Display (8 во) Овој неверојатен стилус рабо�

DEN 159.84

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен со ВАШИОТ HTC Мистеријата е единствена и супериорна сите други! �

DEN 3.00

✅ Удобно и дишење : Бендот „Sport Apple Watch“ е изработен од строго плетенка премија најлон Пријателски за ко�

DEN 2.33

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 216.00

[Големина на лупа на екранот] : вкупната должина на зголемувачот на екранот за лаптоп и мобилен телефон о

DEN 2.00

? [ПРЕНОСЛИВА] Торбичка За Игла Со Боксови Компатибилна со Оган HD 10 (9ти Генерал 2019) Никогаш повеќе не го г�

DEN 5521.60

Земја Како Што Е Означено Затворање на бравата Овој комплет за конверзија на часовници обезбедува надв�

DEN 205.92

Дали сте биле проблематични со подготвувањето смешен подарок за вашите пријатели и семејство? Дали нао�

DEN 1866.08

Едноставен и стилски изглед : едноставен и стилски изглед, поголем дијаметар на леќи, огледало со висока

DEN 415.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 159.84

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен со Вашиот Зачин Мобилен Иконата Stвездена Метла Ми506 е единствен