.

.

Со попуст
2 комплети Gunmetal #3 Метална патент кутија за глава, патент за влечење, заменски лизгачи на патенти за вметнување, вметнување игла за комплет за поправка на патент

2 комплети Gunmetal 3 Метална патент кутија за глава, патент за влечење, заменски лизгачи на патенти за вметнување, вметнување игла за комплет

DEN 94.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјалот е месинг и легура, не 'рѓа Лизгачи за патенти за рачни торби, замена на патент за облека, алатки за шиење на патент, лизгачи на патенти за рачни торби, замена на патент за облека. може да се користи за метален патент и патент од смола. Може да се користи за најлонски патент. Најпопуларниот лизгач за чамци патент, кампери патент и патенти за шатори. Може да добиете 2 сета. Пиштол метал #3 метална патент кутија со патент лизгачи на патенти за вметнување игла за вметнување лесен за поправка на патент. Се вклопува за фармерки, здолништа и пакувања, чанти, џемпери и јакни, итн. Како да ја инсталирате замената на патентот : 1. Прво, соблечете ги металните запирања на горниот дел од лентата за патент, двете страни на металните постојки треба да се соблечат . Поместете го лизгачот на врвот на лентата за патент, усогласете ги забите на патент. Инсталирајте го лизгачот во лентата за патент : Направете ја левата рака да ја заземе двете странични ленти за патент, користете ја десната рака за да го повлечете лизгачот надолу во забите на патентот. 4 Белешка : Осигурете се дека вашиот тип и големина на патент пред да ја купите замената на патентот.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Есен есенски колекционер Дизајнер Мими Гудвин, занаетчиски материјали Плетен фустан со отсечени детал�

DEN 2.00

Идеално за големи брои за бод Користете на тешки ткаенини како што се руно, плете и јакни Исечете ја на п�

DEN 0.33

Пластично заклучување со издржливост : Наменето за најтешките околини, вклучувајќи солена вода, нечист�

DEN 207.36

Едноставно и лесно се справува поради леплива обвивка! 【Да се ​​железо на】 Нанесете со железо за 1 мин�

DEN 0.33

Дизајн на преклопување Оваа занаетчиска маса за шиење вивохом може да се вклопи во мала област по прекл

DEN 2.67

Пакетот вклучува : Секоја пакет доаѓа со 200 парчиња црни пластични копчиња Доволна количина може да ги з�

DEN 1.67

Ве молиме, потсетете се дека ефектите од осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот

DEN 1.33

❤ Материјал : најлон 66 (N66) Големина : T90 #92 280 D / 3 Должина : 1100 јарди / количка Тежина : 4,9 мл / количка...

DEN 2.33

Кутија од 100 игли за шиење на кожени точки за шиење за машини за шиење PFAFF Систем за игла* : 190 LR, MTX190 LR (кожа

DEN 159.84

Копчињата за кристално тапацир е одлична декорација за дрвен мебел / дрвени кутии / софа / кревети или

DEN 159.84

Вклучен пакет : 100 парчиња мини тркалезни акрилни кристални копчиња Големина : (приближно) : 10мм, дијамета

DEN 2.33

полиестер Додатоци капи и капачиња превезуваат свадби за венчавки Мекиот полиестерски кринолин коњир �

DEN 1.33

Стил : со лизгач за заклучување Количина : 60 ​​парчиња , модел : 3# Материјал : метал, боја : роза Апликаци�

DEN 111.84

полипропилен Пакетот вклучува : 12 парчиња клипови за крајни врвни најлонски кабели Повторно отворено д�

DEN 367.84

Големина на копчето : [ligne] 63 L 40mm 1 1 / 2 " Метал Шанк се шие на копчињата, rhinestone 10 парчиња соодветни за едине

DEN 1425.60

Име; Одете во елен на шумата Големина : 6 x6 Апсолутно супериорни закрпи за квалитет кои можат да се пеглаа

DEN 127.84

Висококвалитетна, детална апликација за вез може да се зашие или пегла на полиестер или памук Измијте л�

DEN 1.33

Висок квалитет, извезено, железо на лепенка со знаме на Обединетото Кралство 3,5инчи широк x 2,5инчи висок..

DEN 2.67

Американски маршалски бегалски задача емпче 3x6hook / back / tan / blackdescription the patch го има зборот „американска мар

DEN 159.84

【Големина】 Дијаметарот на копчињата за шиење е 18мм Копчињата што се користат во занаетите изгледаат м�

DEN 2.33

Добро изработка, убава и во деликатес Големина : 19,5cmx12cm (7,7 инчи x4,7 инчи) Функција : брада / вез Одличен доп�

DEN 2.67

Големина : 5x8cm / 2x3 Стил (назад) : Кука и јамка, железо вклучено, шијте Оваа квалитетна лепенка за вез е одли�

DEN 3.00

Овие метални бобини можат да ви помогнат да се справите со многу работа за шиење, рачно изработена и поп�

DEN 143.84

14 најчесто користени мерења во една алатка Се движи од 1 / 8 до 2 Инчи Практичен мерач за проверка на мали м

DEN 3.33

Големина : 5,5 x 9см Количина : 1 парчиња Добар квалитетен лепенка Одлично за капи, ранци и јакни Лесно за от�

DEN 207.84

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

DEN 0.67

【12 живописна комбинација на бои】 izood precut 12 пакет 12 "x 10" Шарен HTV Transfer Transfer винил пакет покритие 3*сјај, 3*ка

DEN 105.44

Зборни разновидни стилови : Ви нудиме 12 ролни панделки со шипки со 12 стилови, а секој стил има околу 2,19 дв

DEN 2.67

Копчињата за шиење одговараат на Carfts или наоди за шиење и други рачно изработени додатоци Материјал : см

DEN 561.60

Количина : 20 парчиња Големина : 50x13mm (2x1 / 2 инчи) Големина на дупката : 6мм? 1 / 4 инчи? Дебелина : 13мм? 1 / 2 инчи?...

DEN 0.33

Смешна лепенка за кука и јамка Што добивате : 1 морален лепенка што е сигурно да ги насмее вашите пријате�

DEN 108.16

Висококвалитетна, детална апликација за вез може да се зашие или пегла на полиестер или памук Измијте л�

DEN 3.00

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

DEN 78.24

1 парчиња молња МекКвин автомобили ткаенина везена железо / шијте на лепенка за детска ткаенина 1 парчињ�

DEN 3.00

Цилиндерот на цветната пена мери со дијаметар од 25 см и дебелина од 5 см Тркалата од цветни пени е одличн�

DEN 135.84

Врвен квалитет, детален дизајн Железо или шијте на која било облека Совршен за фармерки, јакни, елеци, ка

DEN 481.60

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот

DEN 111.84

Пакетот вклучува : ќе добиете метални метални безбедносни иглички за метали во кутија за складирање Доп

DEN 1.67

Занаетчиски секач за шиење : Сечилата на секачот се многу лесни за инсталирање и едноставни за ракување,