.

.

Со попуст
Монитор за монитор - гас за еден монитор за монитори - целосно прилагодливо монтирање на бирото за движење VESA - до 32 инчи - компјутер/компјутерски екран на екранот на

Монитор за монитор - гас за еден монитор за монитори - целосно прилагодливо монтирање на бирото за движење VESA - до 32 инчи - компјутер/компјутерски

DEN 686.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Универзал] одговара на повеќето рамни монитори до големината на екранот од 32 инчи рака е способна да држи 17,6 bs Мониторот за монитор е опремена 75x75/100x100 заграда VESA и е компатибилна со секој монитор во рамките на овие параметри. [Целосна прилагодливост] Монитор за монитор на гас со прилагодлива висина, должина, ротација на екранот од 360 ° и +90 ° до -45 ° навалување и 180 ° вртење на Tupavco 1705 ќе ви овозможи целосен опсег на движење и ќе ви овозможи да го поставите екранот на точно око на вашето точно око Ниво на намалување на вирусот на рамената и вратот. [Бесплатен простор за биро] Мала база за монтирање ќе ви го даде целиот простор за бирото, инаку земен по стандардниот монитор. Вградената опција за управување со кабел ќе ги задржи овие досадни кабли во проверка и надвор од вашиот поглед оставајќи го вашиот работен простор чист. [Easy Setup] Tupavco 1705 може да биде целосно поставен за 10 минути. Монтирањето е можно на 2 начини c-clamp или grommet. Алатките за поставување се обезбедени со купување. Плочата VESA е одвојлива, така што имате можност брзо да го отстраните мониторот.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 399.84

Материјал : Керамика Големина : дијаметар 2,5 ", висина 2,7" Пакетот доаѓа со 4 компјутери Кунгфу Теакуп Одли�

DEN 303.84

Исклучителна завршница пластична тврда обвивка го штити вашиот лаптоп од гребнатини и гребнатини Ултр�

DEN 0.33

2Годишна Гаранцијаако имате какви било проблеми со предметот, нашиот тим за услуги на клиентите ќе ги ре

DEN 139.68

10 Парчиња 20 мм теренот КОНЕКТОР PH2 0 хоризонтална SMD 6 P ЖИЦАнаодбор / жицанажица КОНЕКТОР SMD, P=2mm PH конектор

DEN 224.00

Променете ја бојата со паметен допир и далечински управувач Преку акрилната водечка плоча за светло и и

DEN 1.00

Заштитна Скараги Одржува вашите сабвуфери безбедни и здрави Вклучени RGB LED Прстен Колекции дава вашиот �

DEN 750.40

Професионален Индустриски Секач за Вежби со Висока Цврстина и Отпорност на Абење, Висока Отпорност на Т

DEN 2.67

Десктоп монитор стојат Поддржува монитори до 27 инчи Мрежестиот капак на кабелот ги крие каблите од погл

DEN 159.20

одговара На Мицубиши 20022006 Затемнување / 20022007 Лансер / 20002004 Монтеро Спорт / 20032006 Outlander Замена ЗА П / Н : е4

DEN 1664.00

Направено од не'рѓосувачки челик, потрајни, антиринзивни, долго истекување Може лесно да се инсталираат

DEN 3.33

Капаци дизајнирани да одговараат на Нашите Контејнери За Гејлорд Ја одржува содржината чиста и скриена

DEN 1.00

100% БЕЗ РИЗИК КУПУВАЊЕ : ние сме биле нудат "Без Прашања Побара Пари Гаранција За Враќање" за последните 9 �

DEN 1.67

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење Нашата јакна за сите намени! Водоотпорен и дише со клу�

DEN 3.33

Карактеристики : Дијаметар На Работ : 13,5 мм / 0,53"; Дијаметар На Стеблото : 10мм / 0,39"; Должина на Работ : 55мм

DEN 107.36

Број на модел : Реле Модул со Оптоспојувач Апликација : Компјутер Напон на напојување : 5v / 12v Опис : Потекл

DEN 5055.68

Автоматско Собирање Прашина : Прашината автоматски се празни по чистењето, претворајќи го празнењето н�

DEN 0.67

Борете се со вашите непријатели под екстремни временски услови, вклучително и високи торнада и тропски

DEN 217.60

Вклучени додатоци : Водоотпорна кутија за складирање, лента за глава, лента за градите, тока Jкука Лебдеч

DEN 1.67

Големина На Производот : Прибл 5,3 х 5,3 х 2,0 инчи (13,5 х 13,5 Тежина на производот : 1,9 килограми (0,44 кг) Капаците�

DEN 1759.20

? [НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА] Полнач Со Боксови Компатибилен со Пренослив Монитор НЕОФИТ Т14С (14 инчи) Направе�

DEN 958.40

100% памук Затворање на патент Машинско Перење Материјал : Чист памук, Африканска восочна ткаенина е малк�

DEN 1.00

Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелината �

DEN 0.67

Амортизерот За Силиконски Рекет Обезбедува поголема удобност додека играте Исклучително тенок и произ

DEN 271.84

Работна температура : 40 до 2012 °F Неосновани Флексибилни Висока температура KТип Inconel 600 Термоспој Сонда С�

DEN 0.67

Достапно како една ставка или масовно спакувано Изберете ја вашата количина погоре Количина : 1 Пин Наша

DEN 0.67

Исчистете ја пластичната сад за полнење топка Ширина : 4,75 "(120 мм) Пакет : 12 парчиња Две парче : еден долен д

DEN 0.33

Пакување од 5 високи стапчиња за вртење Врежан со прекрасен дизајн Отстранете ја заштитната фолија и из�

DEN 2.33

[Двојна брава] Тешко Ротирачко тркало со монтажна плоча, позиционирање со четири дупки, многу тивко при �

DEN 159.68

Подароч за подароци : розово розово да се даде како подарок за забава за диплома Невеста да биде : Текст н

DEN 135.84

Име на производот : Јаже За Скокање;Должина На Јаже : 2М / 6,5 стапки Големина на рачката : 11 х 2,2 см / 4,3 "х 0,87" (�

DEN 620.80

Гума ѓон Овој производ е изработен од памук и PU материјал кој е издржлив и трае подолго време Со материј�

DEN 3.33

Генениме : snap25a; snap25 1; SNAP25 A; SNAP25 Синиме : синаптозомски поврзан протеин 25А; протеин поврзан Со Синаптозом 2

DEN 1.00

Вклучува : 2 блескави транспаренти на Цинко де Мајо во пакетот Големина : Секој транспарент на Фиеста мер

DEN 3.33

Вклучува 3 Влакнести Пајаци Со Случајна Избрана Боја! Карактеристики 3 Светли Плашливи БоиЗелена, Порто�

DEN 103.36

2Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Не Ја Одразува Вистинската Боја На Предме

DEN 0.33

❥ Материјал : Памук И Спандекс❥ Карактеристики : Дупка Круг Вратот Краток Стил❥ Повод : Дневно, Патувањ�

DEN 1.00

ASME B18 1 BH (Supersedes MS90727 G) Легиран Челик ОдделениеБд Хексадецимален Капа Завртки ПО АСТМ А354 БД Сите производ�