.

.

Со попуст
Powertec MT4009 Тркала за преклопување на табелата за преклопување и 71009 Безбедносен притисок и сет на стапчиња | 5 пакет | Ергономски рачки со максимален зафат | Притиснете

Powertec MT4009 Тркала за преклопување на табелата за преклопување и 71009 Безбедносен притисок и сет на стапчиња | 5 пакет | Ергономски

DEN 3451.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Производ 1 : Вклучува : (1) Стенд за склопување на табелата за преклопување (тркалање издание) Производ 1 : Универзален : Табелата Saw Stand е дизајниран да смести широк асортиман на различни пили со големина од популарни и вообичаени брендови. Производ 1 : Карактеристики : Преносен дизајн со пар тркала со висока траење 8 ”за мобилност, автоматска рачка за ослободување на пинот за заклучување за брзо и лесно дејство/ складирање на склопување, плус две прилагодливи цврсти челични плочи со распоредени слотови за разноврсни опции за монтирање. Производ 1 : Преносливост : Компактен распоред дизајниран за брзо поставување и дефект без проблеми-и може да се чува со или без прикачена пила (вертикално или хоризонтално). Производ 2 : Вклучува : (1) Долг задржете го блокот за притисок (2) Краток удар надолу блок за притисок (1) Безбеден V стап и (1) Straight Push Stick. Производ 2 : Блок функција : Обезбедува дополнителна безбедност на рацете при водење дрво за пила и сечење - безбедносни блокови што ви овозможуваат да одржувате цврст и стабилен надолен притисок на работното парче, без отскокнување или брборења додека ги преминува сечилата на секачите. ПРОИЗВОД 2 : Функција на стап : нуди засилена безбедност на рацете додека водите дрво за пила и сечење-стапчето во форма на L (исто така наречен стап за притискање V) ви овозможува да го притиснете целото работно парче низ лопати, а стандардниот директен притисок е одличен Кога имате ограничен простор - и двете се тесни и се корисни кога работите со помал фонд. Производ 2 : Апликации : Притисните блокови најчесто се користат за спојување на лице, иверица и иверица, рутирање и други апликации за обработка на дрво, а стапчињата за притискање најчесто се користат во комбинација со спојници, табели, табели за рутер и обликувачи. Производ 1 : Вклучува : (1) Стенд за склопување на табелата за преклопување (тркалање издание). Производ 1 : Универзален : Табелата Saw Stand е дизајниран да смести широк асортиман на различни пили со големина од популарни и вообичаени брендови. Производ 1 : Карактеристики : Преносен дизајн со пар тркала со висока траење 8 ”за мобилност, автоматска рачка за ослободување на пинот за заклучување за брзо и лесно дејство/ складирање на склопување, плус две прилагодливи цврсти челични плочи со распоредени слотови за разноврсни опции за монтирање. Производ 1 : Преносливост : Компактен распоред дизајниран за брзо поставување и дефект без проблеми-и може да се чува со или без прикачена пила (вертикално или хоризонтално). Производ 2 : Вклучува : (1) Долг задржете го блокот за притисок (2) Краток удар надолу блок за притисок (1) Безбеден V стап и (1) Straight Push Stick. Производ 2 : Блок функција : Обезбедува дополнителна безбедност на рацете при водење дрво за пила и сечење - безбедносни блокови што ви овозможуваат да одржувате цврст и стабилен надолен притисок на работното парче, без отскокнување или брборења додека ги преминува сечилата на секачите. ПРОИЗВОД 2 : Функција на стап : нуди засилена безбедност на рацете додека водите дрво за пила и сечење-стапчето во форма на L (исто така наречен стап за притискање V) ви овозможува да го притиснете целото работно парче низ лопати, а стандардниот директен притисок е одличен Кога имате ограничен простор - и двете се тесни и се корисни кога работите со помал фонд. Производ 2 : Апликации : Притисните блокови најчесто се користат за спојување на лице, иверица и иверица, рутирање и други апликации за обработка на дрво, а стапчињата за притискање најчесто се користат во комбинација со спојници, табели, табели за рутер и обликувачи. Powertec MT4009 Rolling Table Table Saw Saw Stanthe Powertec MT4009 Rolling Stoblable Table Saw Stand испорачува и солидна стабилност на работната платформа за оптимални врвни операции на клупата, и без напор работен стои за стенд/складирање за разновидност и погодност на проектот. Цврстите челични плочи и челичното тубуларно тело нудат максимална сигурност и врвни перформанси. Тешки, големи машини, како што се пили за табели, можат да се монтираат на челичните плочи или директно на самиот штанд, а вклучен е и хардвер за секој стил на прицврстување. Неговата висина на креветот 22-5/8 "е идеална за употреба со пили за табели и плочки, а други слични машини. Застанете автоматски се заклучуваат безбедно во исправена положба, а неговата корисна лост за ослободување помага во преклопувањето за лесно, ефикасно складирање. Може да биде Зачувана со монтирана пила прикачена во вертикалната положба (обезбедено со цврсто широко нозе со мерење 12 "x 21" x 1/2 ") или во хоризонтална положба. Прилагодливите, цврсто зафатени со гумени нозе (со заклучувања) дополнително го подобруваат клучниот интегритет на штандот. Удобните, широки рачки и 8-инчни гумени тркала прават мазна, ергономска преносливост. Производство на продуктивноста на работилницата со овој тешки, високо-ајласта. Капацитет за тежина од 330lb.Powertec 71009 Безбедносен притисок и стапки поставени 5 пакувања ергономски рачки со максимални блокови за притисок и стапчиња за пила, спојници и обработка на дрво за безбедност и контрола на дрво Овој добро изработен и премиум верзија Безбедност на портокалова пушка и стапка сет вклучува 3 блокади на притисок (еден долг и два кратки) и 2 стапчиња за притискање (еден директен стапче и еден V стап).

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67 -110 %

"Адвокат" Кафе Кригла од нашето Име е кал занимања колекција Се одликува со забавна шема и пораки назад...

DEN 441.28 -110 %

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 0.33 -110 %

Здрава керамика, без штета , без избледување Отпуштање со висока температура, лесно за перење, отпорно н�

DEN 1.67 -110 %

Над тековната заштита Поврзете се автоматски по ладењето Влезен Напон : DC 1 Струја : помалку Од 2 A...

DEN 783.84 -110 %

500а Автобус Бар Тешки Модул Дизајн Дистрибуција На Енергија Блок : Дистрибуција На Електрична Енергија �

DEN 3.00 -110 %

Увезени Машинско Перење Dim димензија : 1 Пар; Големина : С10х7х41см, М12, 5х8х43см, Л13, 5х9х45см, ХЛ14, 5х9, 5х47см, 2ХЛ15,

DEN 1102.40 -110 %

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

DEN 3.00 -110 %

Само компатибилен Со Samsung Galaxy A11 Изработен од тпу материјал, мек и флексибилен, нетоксичен и еколошки, из�

DEN 431.52 -110 %

Мерки 12" х 20" Нема да исчезне Мерки 12" х 20" Нема да исчезне Број на производ : 00011485068932 Споделете Што ви паѓа

DEN 219.20 -110 %

Димензии Внатрешни Димензии : 14 Ако Вашиот лаптоп не Е Mac Book 16", или особено ви треба цврсто вклопување ил�

DEN 339.20 -110 %

ДијаметарТеренот На Конецот : 11 / 2 " 6 / Должина Од Под Главата : 4 Инчи Груб Конец / Целосно Навој...

DEN 0.67 -110 %

синтетички материјал Тропање Играње : во процесот на удирање во столбот, бебето може да вежба сила на ра�

DEN 2.00 -110 %

КОМПАТИБИЛЕН : овој капак се полни со ракетен флип лаптоп планер под 8 На пример, работи со Големина на бу

DEN 1.33 -110 %

Коцка кутии исплати тежина на производот рамномерно за полесно редење Користете ја оваа популарна кути

DEN 5543.36 -110 %

Процес : Оксидација Материјал : АБС + алуминиумска легура Повод : автомобил, соба, канцеларија, студентск�

DEN 252.80 -110 %

Само одговара На старата верзија Поттикне Хартија бело 1 2 3 пред 2018 (Објавен во 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, Модел

DEN 915.20 -110 %

Име на производот : Шарка Здодевен Малку; Погоден за : Сечење Дрво Здодевен Дијаметар : 22мм / 7 / 8"; Дијамет�

DEN 2.00 -110 %

Вградени Intel 7 / 6 Генерација Каби Езеро / Skylake десктоп 35 W Јадро i7 / i5 / i3, pentium и Celeron процесори Компактен Диз

DEN 0.33 -110 %

Исполнете ги стандардите ЗА безбедност НА ОША Гласи " Опасност / Содржи Азбестни Влакна / Избегнувајте С�

DEN 1759.68 -110 %

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

DEN 0.67 -110 %

Терминал на прстенот Пандут, винил изолиранвлез во инка, тип PVR, црвена боја, исто како и PV1814 RC 2218 AWG опсег

DEN 1148.80 -110 %

Вистински, Оем Замена Дел Замена м6 х 16мм прирабничка завртка, дел број 661505020 ВО Магацинот ОМБ, ние се стр�

DEN 3.00 -110 %

Димензии на пакетот : 14684 W (сантиметри) Тежина на пакетот : 0,045 килограми Земја На Потекло : Кина Димензии �

DEN 0.33 -110 %

Останете Организирани : Проверете ја вашата листа со задачи со нашиот забавен планер За ретро игри Тетр�

DEN 144.00 -110 %

①Карактеристика+ Покажувачот е професионален Телескопски Електричен Покажувач За Настава На табла Уд

DEN 2.67 -110 %

Одлично за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања

DEN 1.00 -110 %

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

DEN 520.32 -110 %

ПОДДРШКА : минувањето на некој близок е невозможно да се соочи Ние испраќаме најискрено сочувство Само �

DEN 2.00 -110 %

Генениме : хипб; ц3287 Синиме : хидрогеназа никел инкорпорирање протеин Хипб Хидрогеназа изоензими никел �

DEN 0.33 -110 %

Бидејќи оваа аквариумска пумпа е потопна и треба целосно да се стави во вода пред да се вклучи за да се и�

DEN 228.00 -110 %

12 ВДЦ БЛЕЈД ТЕРМИНАЛИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ И ОСЛОБОДУВАЊЕ НА SJ ПРИКЛУЧОЦИ РЕЛЕ, DPDT, 250 VAC, 30 VDC, 8 A; Конфигурација На

DEN 440.00 -110 %

Шишињата за вода се кул! Ова е шише со вода од не'рѓосувачки челик 20oz со караник Со својата убава мазна п�

DEN 3.00 -110 %

Производител : вестингхаус осветлување Производителот дел Број : 81819 Вестингхаус круг таванот тела заме

DEN 2.33 -110 %

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Траве