.

.

Со попуст
Шрафцигер Електричар Изолационен рачка залепена/Крст/Starвезда/u/y шрафцигер и магнетски бит постави DIY алатки

Шрафцигер Електричар Изолационен рачка залепена/Крст/Starвезда/u/y шрафцигер и магнетски бит постави DIY алатки

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Производот е многу погоден за одржување на електрични уреди Рачката на шрафцигер е изработена од висококвалитетен изолационен материјал, кој има добра изолација и е побезбедна за употреба. Направено од висококвалитетен хром ванадиум челик, висока цврстина, подобра отпорност на абење. Главата на шрафцигер има силна магнетна сила, а завртката може да се цица за време на употребата, што е поефикасно за работа. Високиот сооднос на залак на бит на шрафцигер и завртката може да ја намали абразијата на шрафцигер малку и да го продолжи животот на малку. Електричен изолационен рачка засадена/крст/starвезда/u/y шрафцигер и карактеристики на магнетски бит сет : производот е многу погоден за одржување на електрични уреди. Рачката на шрафцигер е изработена од висококвалитетен изолационен материјал, кој има добра изолација и е побезбедна за употреба. Направено од висококвалитетен хром ванадиум челик, висока цврстина, подобра отпорност на абење. Главата на шрафцигер има силна магнетна сила, а завртката може да се цица за време на употребата, што е поефикасно за работа. Високиот сооднос на залак на бит на шрафцигер и завртката може да ја намали абразијата на шрафцигер малку и да го продолжи животот на малку. Спецификации : Материјал : Chrome Vanadium Steelu Shape Bit : U2.6 Triangle Bit : 2,3 Star Bit : T15, T25, T140, T20 Y облик на облик : Y1, Y2 Cross Bit : PH0, PH1, PH2 Slotted Bit : 3,0, 5.0package список : 1 * Рачка за шрафцигер1 * U Bit (U2.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 635.20

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

DEN 1.33

(20) ПАКУВАЊЕ ОД 3 ЗАСИЛУВАЧИ ЕЛЕКТРИЧНИ ДИОДИ ИМАМЕ 3 ГОЛЕМИНИ 1 3 6 ЗАСИЛУВАЧ (20) ПАКУВАЊЕ ОД 3 ЗАСИЛУВАЧИ Е�

DEN 314.56

вуд Брајан Тизер : со фина изработка, тој е издржлив и не е лесен за кршење и обезбедува време за сервирањ

DEN 355.20

ГОЛЕМО СКЛАДИРАЊЕ И СКЛОПУВАЊЕ : Користењето големина е околу 125 см, можете да ставите многу работи во не

DEN 2.67

1 Контролер за пристап до тастатурата од легура на цинк со лизгање на картичката, дигитална лозинка, пре�

DEN 1.67

Ексклузивно ЗА USBИнтерфејс За компјутер со USB интерфејси што нема мрежна порта, недостаток НА USB интерфе�

DEN 112.00

Дел БР : ММБЗ20ВАЛ, 215 Пакет : ДО236АБ Опис : ДИОДА ЕСП ПРОТ ДБЛ 17В СОТ23 : MMBZ20 VAL,215 Package : ДО236abdescript : ДИОДА ESD PROT DBL

DEN 2.00

Рустикален Стил : оваа кутија за накит е изработена од цврсто дрво и направена рустикална со изработка н

DEN 703.84

Овој кујнски килими во стилот на фарма има дизајн на медалјон кој совршено го надополнува вашиот дом и г

DEN 3.00

Ако не ја примите предметот нормално или какви било проблеми, ве молиме контактирајте не навреме Продад

DEN 3.00

Стп Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од висококвалитетна стп кожа, извон�

DEN 1.00

Голден Стејт Арт е водечки снабдувач на табли за подлоги и рамки за слики со широк спектар за избор Квал�

DEN 193.60

Материјал : пченични влакна + пп микробранова печка : достапни Спецификации : бежрозовасинозелена КАПАЦ�

DEN 2.67

Кран монтиран на кука е за операции на локација и заеднички безбеден пренос на стоки Вклучува рачна рач�

DEN 448.00

Тип : лаптоп тастатура Компатибилен Бренд : ЗА АЦЕР Компатибилни Модели : АН51554 43 44 АН51555 АН51751 52 АН71551...

DEN 790.40

●Материјал€ : Изработен Од природна ткаенина со краток куп погодна за животната средина и пп памучно п�

DEN 1.67

Тоа е применливо за хотелските врати / вратите во затворен простор / вратите на дворот и другите дрвени в

DEN 2.33

Проширување на wallидниот приклучок Приклучок за суровост Проширување на wallидниот приклучок Приклучок з

DEN 2.67

ЛЕД СВЕТЛАТА се ЛАДНИ Овој Знак Со Осветлување на РАБОТ доаѓа врежан со фразата што ја гледате прикажан

DEN 319.84

Големина : 6Х10, 2 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на повр�

DEN 1.33

Queer Super Вредноста Вклучува 1 iphone 14 pro max случај, 1 Држач За Мобилен Телефон Со Жив Песок, 1 заштитник на екран

DEN 255.84

Изолирана Поладна Торба За Ручек 600 негира полиестер / пвц главен оддел со патент; соодветни рачки со ши�

DEN 959.84

? Овој лаптоп е професионално надграден НА 40gb Меморија, 2tb PCIe SSD Оригиналниот Печат е отворен САМО ЗА надг

DEN 2.33

'Рѓа доказ перфориран нерѓосувачки челик : добро Исцедете и хигиенски, безбеден за миење Садови Кука во �

DEN 1497.60

[Стабилни Перформанси] овој соларен панел е лесен по тежина, пренослив, со висока стапка на конверзија и

DEN 95.84

Специјален дизајн компатибилен со : Xiaomi Poco F3 Случај / Redmi K40 / K40 Pro Mi 11x / Mi 11i / Redmi K40 Pro Плус Случај Држач за Д�

DEN 0.67

Овој мал дел за завртки е специјално дизајниран за употреба на мини пневматска алатка за зацврстување з

DEN 1.00

Супериорен АВТОМОБИЛСКИ ОДДЕЛЕНИЕ LED ЧИП, 2Страни по сијалица, 6000 K кул бела, 270 / 360 степен без слепа зона Л

DEN 886.88

Производите ќе се извезуваат Од Јапонија Кога ги имаме предметите на залиха, времето на водење ќе биде н

DEN 1.00

● Универзална и унисекс фитнес опрема за сите луѓе ●Лесен за инсталирање и употреба, се вклопува за обу

DEN 3.00

Систем за наводнување прскање од 360 степени, без мртов агол, погодно за инсталирање и практично за употр�

DEN 3.00

3 Брзини, Удобни и Удобни, Слободно Прилагодете ја Свежината Го Отворам Широкиот Агол, Го Ладам Воздухот,

DEN 1.33

Големина (см) : 22, 5х6х6 Материјал : ПБТ Земја На Производство : Јапонија Големина (см) : 22, 5х6х6 Материјал : ПБ�

DEN 18.56

Секој дел за поправка е кодиран во боја Вклучува целосни, лесно разбирливи упатства Земја на потекло : С�

DEN 7680.00

Совршен за складирање и прикажување на вашите омилени нараквици, часовници, брошеви итн чувајте ги чист