.

.

Со попуст
Мерач на притисок исполнет со нафта исполнет со масло M14*1,5 Аксијална нишка 2.5 Прецизност 0 ~ 0,1 ~ 60MPa Манометар Не'рѓосувачки челик школка YN60Z -

Мерач на притисок исполнет со нафта исполнет со масло M14*1,5 Аксијална нишка 2.5 Прецизност 0 ~ 0,1 ~ 60MPa Манометар Не'рѓосувачки

DEN 638.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Боја : 0-1mpa Број на модел : YN60 Z. Облик : Еднаква. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Главен код : Хексагон. Број на модел : YN60 Z. Облик : Еднаква. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Главен код : Хексагон. Namemodelnominal дијаметар (mm) Точна оценка за градење (MPa) конек за поврзување Контактор за контакт моќност Макс. Работен режим Voltage Control (VA) (v) Шокатен мерач на притисок YN60 Z φ60 2.5 0 ~ 0,1 ~ 60 M14 × 1,5 10 DC220 VORAC380 V Топ и долен ограничување Специфично : Model Број : YN60 ZSHAPE : EQUALISE : Несакана челична код : Hexagon Connection : Haply Type : ШоксПрифрен притисок : Шоксанкција : Шокспресија : Шокспресија : Шокспретниот притисок : Шоксанкција на малата мерач.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1126.40

Светла за читање Подароци за фаворизирање на туш за бебињаоваа силиконска ноќна светлина нуди нежен и с

DEN 319.84

Автомобил Парфем Стакло Шише : со прилагодливи прашка, нека ви висат шише лесно, го стави каде што треба �

DEN 7188.48

Покрај белата светлина, топлата светлина и природната светлина на традиционалните прстенести светла, р

DEN 1.67

Четките се совршени за вашите декоративни и техники за сликање Разновидност на синтетичка и природна к�

DEN 639.84

【Нова надградена перница за седиште во форма на U во облик на U, новата перница за виолетова гел во форма

DEN 824.00

Име : Задржување на прстенот Количина : 580 парчиња Материјал : 304 не'рѓосувачки челик / јаглероден челик

DEN 2.00

Тпу Материјал Премиум Кожа, Водоотпорна и Издржлива Удобна за допир, фино сечење; мека и лесна, заштитет

DEN 1.00

ПЕЧАТЕНИ Во САД Сите Торби За Подароци За Обединување На Семејството Мато И Хаш се дизајнирани и печате

DEN 1129.60

Димензии на торба за складирање електроника : 914 инчи (24*15*8 цм), а исто така е многу погоден за семејна упо�

DEN 0.33

●Оптимизирајте Го Просторот за Складирање : висока висечка површина со густа прачка за предавање за ва�

DEN 0.67

/ ?КОЛЕКЦИОНЕРСКО КАТЧЕ : Стручно рачно изработена, серијата витрини Чез Моне се тешки и долготрајни...

DEN 0.67

Сензор Сензорауто Делови 8 R0941286 F 8 R0941286 D Сензор За Израмнување На Предните Десни Фарови 1 Pcs Note : Компатиб�

DEN 1.33

100 % ЦВРСТ БАКАР Москоф џигер е од најквалитетен бакар што е во согласност со прописите за храна, изработ�

DEN 0.67

Заштитува од оштетување на карпите, минирање на песок или заматеност Заштитува од оштетување на карпит�

DEN 231.84

Дијатер за дупчење Дуп : 1 / 2 " / 1 Материјал : метал; боја : сребрен тон, сива Вкупна должина : 4,7" / 12cm Длабочин

DEN 551.84

Подлошки Сврзувачки елементи Земја На Производство : Сад Комерцијален Бренд : Фабрика Водич За Производ

DEN 2.33

Оваа прекрасна рачно обоена литографија со големина На фолио, тотанус стагнатилис, од монументалната к�

DEN 3.00

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува...

DEN 111.84

XL шилести шилести нокти изработени од квалитетен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, издржливи и цврсти, не �

DEN 2.00

Должина : 17см / 6,7"(Тоа Е Рачно Мерење, Може Да Има Грешка од 23см) Лажни Нокти Дизајнер Ноктите Стампер Полс

DEN 3.00

24in x 10ft : Секоја метална градина панел мери 24 инчи во висина и 13 инчи во ширина Комплет од 10 панели е долг 10

DEN 184.00

Име на производство : Кондензатор за почеток на моторот Капацитет : 108130 UF / MFD Номинален напон : 125 VAC...

DEN 1007.84

Компатибилен со CP040 CP140 CP150 CP160 CP180 CP200 CP200 D DP1400 EP450 EP450 S PR400 GP3688 GP3138 CP200 XLS WPLN4137 Хемија : LiIon, NICD, NIMH Полнач за бр�

DEN 2.67

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 435.04

Оваа декорација за резба од дрво е изработено од гумено дрво, кој е безбеден и еколошки Lifelike, деликатна т

DEN 3.00

1 Прекинувачот е изработен од висококвалитетни материјали, кои се издржливи и имаат долг животен век Ле�

DEN 1.67

Електронска кутија за алатки пластична контејнер кутија за алатки кутии SMD SMT завртка за шиење PP транспа

DEN 191.84

【Модел】 ЕР20 пролетен колек, 10мм / 0,39инчен дијаметар на стегање 【Материјал】 65 милиони пролет челик, ов

DEN 2.67

100% Најлон Особено Погоден За Чување Градници, Гаќи И Чорапи Користете Ја Оваа Висококвалитетна, Добро з�

DEN 1.00

【Брави за ленти на миверијар】 Традиционален стил, најчесто користениот заклучување на лентата 【Компа

DEN 1.33

Силиконска Ткаенина Од Фиберглас : надворешниот слој е изработен од течна силиконска ткаенина од фибер�

DEN 510.40

Ултрамакс ткаенина која нуди максимална отпорност на бледнее и спречување на распаѓање од природните е

DEN 921.76

Содржина на пакетот : 10 x штекер за реле За напојување; модел : my2nj; главна боја : црна Пин количина : 8; Монта

DEN 1.33

100 проценти шише со вода од не'рѓосувачки челик Покриените капаци на капакот на хигиенската шипка тотал�

DEN 2.00

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 719.84

Масовно Чаши за кафе : пакетот вклучува 200 пакувања од 12оз хартиени чаши за еднократна употреба, складир�

DEN 449.60

Тафта Најлон Миење Раце Само Најлон и пвц обложена ткаенина Тешка Пот Suit.Do Не Се Мие ВО ТОПЛА Вода Еласти

DEN 2.33

Портата со широк преглед обезбедува исклучителен периферна визија Огледало антимагла третирани со инј

DEN 3.33

Ова е нова стара залиха 372 x 13 / 4 x 7 "ОАЛ 6 директно флејти десното исечено рачно расец на hss Ова е нова стара

DEN 769.60

Име На Производот : Бариера Терминал Блок Материјал : Метална Номинална Вредност : 600 V 15 A Столбови : 6 P (Дв�