.

.

Со попуст
PME PIVOFUL Мобилно подобрување 100 парчиња торба за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за контејнери за еднократна употреба, за автома?

PME PIVOFUL Мобилно подобрување 100 парчиња торба за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за контејнери

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Еко-фризурален материјал-оваа торба за отпадоци од автомобили изработена од еколошки полиетилен материјал, кој е погоден за складирање на отпадоци од возило, отпадоци од храна за храна и повраќање на автомобили Мултипурзии-Оваа торба за отпадоци од истекување може да се користи во автомобил, дом, канцеларија, бања, кујна и јавен тоалет итн. Може да го фрлите ѓубрето во животот по своја волја и да ви дадете чисто искуство цело време. Погодност - торбата може да се постави на која било површина. Самолеплива лента со ленти е само-десно за одржување на торбата обесена на површината без да остави остаток на лепак и трага кога е одвоена. Може да виси на потпирачот за глава на седиштето на автомобилот и нема потреба повеќе простор за чување на торбите. Голем капацитет на оптоварување - со димензија од 15,7х7 во / 40x18cm, самата торба за ѓубре има силен капацитет на лежиште околу 1800 грама. Задебелена торба - Оваа мисла торба за ѓубре, Thinkess 0.22mm, истекување на вода, отпорност на пункција, отпорност на висока температура. Можете полесно да се справите и да чувате секакви видови ѓубре, отпадоци од хартија, дипер, кора, итн.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2058.40

НАДМИНУВА ФИБЕРГЛАС, ПЕРАТ и НЕЕЛЕКТРОСТАТСКО 3месечно плисирано 1 инчи домашни филтри за воздух за ваш�

DEN 408.00

Богородица Гроздобер Производ Користи Нови и Неискористени Гроздобер Дизајн Финални Гуми За Бришење...

DEN 1.00

Имајте на ум дека вистинската боја на производот може да варира од сликите прикажани поради различни ко

DEN 2.33

Повеќекратна Големина – приклучоци за пластични цевки dgq поставени со различен дијаметар : 1 / 4 инчи, 1 / 3

DEN 1.33

ДУПКА ЗА ЗАВРТКИ од 1 / 4 ИНЧИ : завртка од 1 / 4 инчи на горниот дел од држачот за бинокуларна монтажа се при�

DEN 0.33

Единицата За Жива Жица На Пеликан 10 ' РФ го оптимизира преносот на аудио и видео сигнал за постарите Теле

DEN 95.68

ХДМИ Маж На Машки Кабел : Поддржува Етернет, 3д, 4к видео И Аудио Повратен Канал (ЛАК) Поврзува блуреј плее�

DEN 6256.00

СТАВКА : складирање облека МАТЕРИЈАЛ : дрво ГОЛЕМИНА : 3543см Секој производ направен од дрво би бил различ

DEN 1435.20

Ноќно Светло Можете да изберете различен режим и различна светлосна боја во зависност од вашето распол

DEN 143.84

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 2.33

Поддршка Полица Заграда : Нерѓосувачки челик L Загради за дрво може да ви помогне да поправка несигурни �

DEN 625.60

Продадени како 1 Секој Помага да се намали ризикот од паѓање Издржлива површина отпорна на лизгање со те

DEN 1.00

Големина на дупчицата на громот : 9 х 4,5 х 7мм / 0,35 х 0,18 х 0,28 инчи (Надворешен Содржина на пакетот : 200 х Громе�

DEN 2.33

Супериорен Дизајн : Оваа Стегач За Јкука може да ги заштеди вашите трошоци и енергија за решавање на вод�

DEN 511.84

€АнтиМАГЛА ● Дизајн Против Магла Со Висока Дефиниција, Без Разлика Дали Пакувате Замрзната Или Топла Х

DEN 2.33

* * Повеќе ГОЛЕМИНИ : Нашата корпа за складирање е достапна во два стила Квадратната големина е 11, 02х11, 02х11

DEN 3.00

1?? Крвав коцки поставени улоги играчки коцки казино забава коцки полиетални коцки колекционерски коцки

DEN 379.20

Го отстранува Мирисот; Јаглеродно Неутрален Производ поефикасен од сода бикарбона како елиминатор на м

DEN 1227.84

Помалку скапи од тешката товарна прашка Направено од најлон Широкото тело обезбедува стабилност на опт

DEN 351.20

Еден уред интегриран оптички раствор, идеален за работа зад темно стаклоВисока чувствителност Сензори

DEN 2.00

Пакетот вклучува 2 Гумени Капаци (1 Црна и 1 Роза) Погодни За Acura ILX RDX TL ZDX Висококвалитетен силиконски гуме

DEN 1.00

✩€Дијамантското Сликарство€ : дијамантот сјае, тродимензионалниот ефект е силен, бојата е совршена, л�

DEN 779.20

Големина : ова е 1 пар книжарници (вкупно 2), големина : 5 Х 3 Х 3,7 инчи Изработени од целото цврсто дрво, рачн�

DEN 197.76

Компактен дизајн и лесен за инсталирање, се чини дека работат како вистинска безбедносна камера Инстал�

DEN 2384.80

Лесен за употреба Направено Е САД Направено со висок квалитет Лесен за употреба Направено Е САД...

DEN 0.33

Силиконска подлога против лизгање : силиконска заштита, против лизгање и против паѓање и не го гребе тел

DEN 3.33

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 176.64

Исклучиво дизајниран за Озери Колекција На Земјени Тави (Зелена Земја, Камена Земја и Тави Од Не ' рѓосув

DEN 764.00

Мачка 6 / 5е / 5 во согласност, погодна за До 1000 Mbps 250mhz Етернет Стандарден дијаграм Т58А и Т568Б за брзо и лесно

DEN 513.76

?Ќе ви се допадне колку е издржливо од моментот кога ќе го лизнете Тој е разноврсен, удобен и ултра секој�

DEN 143.84

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 760.00

Материјал : ПП+Нерѓосувачки Челик+Вреќа За Складирање Со Тешки магнети Јасни Канти за Складирање Под Ор�

DEN 191.84

Што ќе добиете : прво ќе добиете 48 парче латекс балони од причест со 4 различни стилови, чаша со карактери

DEN 0.33

Лесно за чистење и нема лесно да ' рѓосува Со кутија за складирање, полесна за организирање и носење Совр

DEN 1564.80

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�