.

.

Со попуст
Дона плетенка за туширање и климатизација Капа за жени 1 пар

Дона плетенка за туширање и климатизација Капа за жени 1 пар

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Прицврстено капаче за туширање на плетенка за вратоврска - прицврстена вратоврска на плетенка за туш и климатизација Осигурување дека капачето останува на место додека ги заштитува средните до долгите плетенки, пресврт, локации, коњчиња или екстензии за коса додека се туширате, капе или миење на лицето Лесен - лесен материјал ви овозможува удобно да ја заштитите косата без напрегање. Повеќекратна еластична лента со повеќекратна употреба со водоотпорна пластична и двострана капа овозможува да се користи повеќе пати. Мека еластична лента - Мека еластична лента на областа на типот спречува влечење или влечење на косата додека се тушира ​​или капе. Еластичниот опсег обезбедува оптимален дел за разни форми на главата и фризури за да се вклопат удобно. Совети за нега - миење на рацете во ладна вода по повеќекратна употреба и оставете да висат сув или сув воздух пред следната употреба. Прицврстено капаче за туширање на плетенка за вратоврска - прицврстена вратоврска на плетенка за туш и климатизација Осигурување дека капачето останува на место додека ги заштитува средните до долгите плетенки, пресврт, локации, коњчиња или екстензии за коса додека се туширате, капе или миење на лицето.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 223.52

ПРОБЛЕМ : Тетоважите (како кожата) имаат потреба од негување РЕШЕНИЕ : Приказните помагаат да се подобри

DEN 1.67

Меша од бања четката за чистење бања е изработена од добар материјал, што е безбедно за вашата кожа Четк�

DEN 0.33

●Материјал●Кошула За тело За Пот На Пазувите за жени го прифаќа памукот со врвен квалитет кој е мек и м�

DEN 209.60

Материјал за еднократно користење ова капаче за туширање за жени е, пријателска за кожата и супер дише �

DEN 2.67

Еластична, Полиестер, Спандекс, Сатен Еластично затворање ● Удобен Материјал ● сатенска ткаенина 96% По

DEN 243.20

Материјал : Направен од висококвалитетен полиестерски материјал, двослоен водоотпорен, кој е пријателс

DEN 3.33

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

DEN 3.33

Придобивките од носење хауба : носењето сатенска хауба може да го минимизира триењето помеѓу косата и п�

DEN 2.00

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

DEN 2.67

LOUFHAH SCRUBBING MITT : Службените нараквици се изработени од материјали, кои се практични и удобни Ракавици за к�

DEN 2.67

Забележете Дека Малата Разлика Во Бојата Треба Да Биде Прифатлива Поради Светлината И Екранот Функција

DEN 0.33

Опис на материјалот : сенф жолти линии Капакот за туширање е изработено од висококвалитетно полиестерс�

DEN 0.67

Дизајнот на ергономската рачка може да се вклопи во вашата рака и е лесен за држење, што е лесно и лесно с

DEN 151.20

За чист и јасен трансфер Пријателски за кожата, дезодоранс, нетоксичен и Вегански Сеопфатна апликација

DEN 136.00

Како што се намалува откако ќе се натопи во вода, треба да се истегне назад за цврсто да се вклопи во рака

DEN 3.00

НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ ЧИСТА ЕПСОМ СОЛ : Епсом Солта е формулирана со чиста Епсом сол (Магнезиум сулфат) и при

DEN 2.67

✿ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН САТЕНСКИ МАТЕРИЈАЛ за Вашето Малечко : Изработен со висококвалитетна шармезна сате�

DEN 1443.20

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

DEN 2.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3.00

ТИЕ ПРДЕЖИ МИРИСААТ ОДЛИЧНОКравите Прди Со Мирис На Ванила прават одлични подароци за крави за жени, См�

DEN 223.84

100% чисти есенцијални масла Епсом сол, мртво море сол Испарена Морска Сол, Минерални соли...

DEN 3.33

Касетата За Еднократна Употреба Xnet е многу удобна за работа Зафатите се покриени со мемориска пена, нуд�

DEN 0.33

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

DEN 239.68

100% полиестер Затворање на влечење Машини за миење Премиум материјалиизработени од висококвалитетен по

DEN 1.00

【Ефикасно чистење】 Нашата бања, густи меурчиња, кога се користи за триење на повеќе пена Користете мек�

DEN 223.84

Ткаенина за дишење : капаците на косата се изработени од врвна ткаенина што може да се искористи воздухо

DEN 1.00

Симпатичниот изглед на тушот за туширање Капаните за туширање на турбан се одлични и се држат во целата

DEN 1.67

Quality & Dishable МатеријалИзработен од кадифе со добар квалитет и висококвалитетна ткаенина слична на свила,

DEN 271.68

100% Полиестер  Материјал] Хируршкото капаче е изработено од Полиестер Што Дише, кој е лесен и удобен...

DEN 0.67

100% Полиестер Затворање на копчето Машинско Перење  Материјал] Хируршкото капаче е изработено од Полие

DEN 2.33

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

DEN 2.33

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

DEN 3.00

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

DEN 1.33

Ексфолирајќи го чистачот Оваа четка за капење може да се нанесе за чистење и миење на сите делови од тел�

DEN 2.67

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

DEN 0.33

100% природен луксузен конџак со сунѓер ~ органски, p H балансиран, со додадени минерали за нежно да ги исчи�

DEN 2.00

Опуштете СеСвежа Лаванда Кремасти, Долготрајни Меурчиња Со Шеа Путер и Алое Вера За Навлажнување И Хидр

DEN 2.33

Еластичен, полиестер, спандекс, сатен Еластично затворање 【Удобен материјал】 сатенска ткаенина 96% пол�

DEN 545.60

Може да се ексфолира и отстранува рогови за вас секој ден за да ви даде мазна кожа Отстранете ја сувата и

DEN 1.00

Полиестер спречува прашина и мирис да останат на коса, да го намалат бројот на миења на косата; Ветроупо�