.

.

Со попуст
Сјајна тасела за венчаница Ткиво хартија Банер, декор на маса, украси за украси за забави за свадба, роденден, невестински/бебешки туш, комплети за DIY, пакет од 20 -

Сјајна тасела за венчаница Ткиво хартија Банер, декор на маса, украси за украси за забави за свадба, роденден, невестински/бебешки

DEN 127.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лесно за DIY : Сите ресни не се собраа за да обезбедат ресели кои се нови кога ќе ги добиете, тие ќе останат рамни и ќе можете лично да DIY Уникатен дизајн и подобрен -рабовите се пред сечење, а хартијата за ткиво не се држи на краевите и полесно е да се раздели. Една венец вклучува : 20 ресни (морнарица сина, небо сина, темно жолта, жолта) .5 компјутери /по боја. Секоја тасела е околу 12 "долга долга со собраната. И секоја венец доаѓа со бесплатна низа од 10 метри за обесени овие ресни. Разновидна и достапна, неверојатно симпатична! Совршена за свадбената позадина, бебешки туш, невестински туш, роденденска забава, крштевање или родово откривање на забавата или фестивалската забава дома. Getе го добиете тоа, тие ќе останат рамни и ќе можете лично да DIY. Единствениот дизајн и подобрен -рабовите се пред -исечени, а хартијата за ткиво не се држи на краевите и полесно е да се раздели. Една венец вклучува : 20 ресни ( Морнарица сина, небесна сина, темно жолта, жолта) .5 компјутери /по боја. Секоја тасела е долга околу 12 "долга по собраната. И секоја венчаница доаѓа со бесплатна низа долга 10 метри за виси овие ресни. Овие банери за хартија од хартија од хартија ќе бидат совршен натпревар со банер за хартија, среќен роденден, банер, цвет на вентилатор на ткиво и балон. Разновидна и достапна, неверојатно симпатична! Совршено за позадина на свадбата, туш за бебиња, невестински туш, роденденска забава, крштевање или родова откривање на забава или фестивалска забава дома. Декорации за хартија - Lifeивотот треба убави работи украсени. Материјал : Таселот за хартија од ткиво е рачно изработена од премиум сатенски финиш на ткива, а сјајните се направени од mylar.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.67

Премиум дрвена рачка нема лесно да ' рѓа и деформира, удобно држење Оваа корисна алатка ќе ви заштеди ене

DEN 2.33

Laiwei TCT Дупка Видов Комплет (Карбид Дупка Видов) Вклучува 10 Дупка Пили : 16mm Дупка Видов, 18mm Дупка Видов, 20mm Д

DEN 0.33

? ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : држачот за пластична кеса е дизајниран да складира голема количина пластични кеси, ш�

DEN 1.00

Може лесно да се закачи на вратата од кујната или вратата од кабинетот,лесна за монтирање и убаво се чув�

DEN 220.00

D&D Power Drive v Belt Појасот може да не дојде во картонски ракав Сликата може точно да не го одразува бројот на р

DEN 1375.84

★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU ★ [[AntiSpy] екран�

DEN 1.33

БРЗ ДБ ЕКСПРЕС" МАИЧКА " ДОЛГ ДИГИТАЛЕН ВОЗ ВО СОБАТА СО МАРКЛИН ОРИГИНАЛНИ (7) КУТИИ ИСКЛУЧИТЕЛЕН КВАЛИТ�

DEN 704.00

[Мулти функција] Bluetooth звучник, ароматерапија и ритмичка ноќна светлина се сите во едно, совршено интегр�

DEN 2.33

Јачина и Лак За Нокти во Боја : Оваа Сјајна Јачина На сјај Плус Лак За нокти во Боја е клинички тестирана �

DEN 0.33

оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од оксфордска ткаенина, многу изд

DEN 2.00

Квалитетни Материјали : Микрофибер кожа и 300дпвц, издржливи Забелешка : Не мијте, избришете со крпа...

DEN 1.67

Одлична прилагодливост Висината на овој ротирачки стол од 360 ° може лесно да се прилагоди од 23 ”до 30” о�

DEN 745.60

Бренд : Pro Specialties Group, реномиран бренд познат по висококвалитетна спортска стока Погодно : Лесно се прицвр

DEN 2.00

100% ОРИГИНАЛЕН Бренд Коди Професионалец / Долготраен, 20 дена и повеќе / Брилијантен сјај / НАЈДОБАР КВА

DEN 434.40

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Нерѓосувачки Челик Нето Тежина : 496гр; Содржина На Пакетот : 1 х С�

DEN 6041.76

Пвд обложување WK15 PD за апликации од леано железо 4 маргина земјиште обезбедува дупка стабилност, исправ�

DEN 506.72

Должина на Пакетот : 2,286 см Точка Пакет Ширина : 2 Точка Пакет Висина : 5 Точка Пакет Тежина : 0 Овој негување

DEN 483.04

Модел : TP8plИзлезна моќност : 8 W Избор на висока / ниска TX за напојување Капацитет на батеријата : 1500m Ah Импе�

DEN 2.33

Висококвалитетен Материјал : Нашата Црвена Роза Црна Позадина Печатена Корпа За Перење Е Изработена Од

DEN 0.67

Стапка на податоци : 10 Gbps Бранова должина : 1554 Буџет за растојание / моќност : 80 км Тип на влакна : SMF Опсег н

DEN 1.33

? ? 【Исклучителен симпатичен дизајн】 : Овие привлечности за нокти на зајаче се дизајнирани комбинирајќ�

DEN 6252.96

(4) FPC8917 : БЕЗЖИЧЕН Читач И Приемник ПХБ за Контрола На Пристап + 433 MHz + 125khz Ем Картичка + Wiegand 2634 бита + 30m макс

DEN 0.33

●Висококвалитетни Материјали● : преносливата електрична мелница за стапала е изработена од висококва

DEN 5519.36

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД; Тие се дизајнирани да настапат на идентично

DEN 751.84

HDMI кабелот е мултимедијален интерфејс кабел со висока дефиниција, кој може да пренесува некомпресирани

DEN 953.60

Слотови и патент торба за да ги задоволите вашите потреби, производството со моливи производи со мек и с

DEN 1.00

Црната поврзете се со земјата линија Жолтото поврзување со кабелот за вртењеледлентата покажува течна

DEN 0.67

СОСЕМА НОВИ БРОДОВИ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ВКЛУЧЕНА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА ГОЛЕМИНА НА МОТОРОТ : 48 V / 8

DEN 992.32

13" 8х10 Стапки Пристаниште Печат / Засолниште 13" 8х10 Стапки Пристаниште Печат / Засолниште 13" 8х10 Стапки...

DEN 1.67

Единствена рамка 5x7 Може да се користи хоризонтална или вертикална Рамката е дебела 1,18 "...

DEN 462.88

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 3.33

Премиум топчести лежишта мотор Изработени од издржлива челична конструкција обложена со алуминиум и п�

DEN 665.60

Дијаметар : 1 / 4 инчи Дебелина : екстра дебела Материјал : Челик Тип : рамен мијалник Ние акции широк спект�

DEN 2.00

25 x матрици од лисја од канабис за гравирање Матриците се состојат од 3 слоја Лисја од лисја од коноп од к�

DEN 669.60

ПЛАСТИЧНА КАНЦЕЛАРИСКА ДОМАШНА КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ КОРИСТИ ТЕНКА КОРПА за ОТПАДОЦИ : оваа корпа за отпадо

DEN 230.24

Што Ќе Добиете : ќе добиете 2 парчиња Мини Градежен Блок Резервоар За Риби Висококвалитетен Материјал : о

DEN 1382.40

101122 B3430 Број на дел од америк 22 B34 ISO 05 B1 SPROCKET 34 заби ISO No 05 B1 челичен центар за челик 2,7мм Sprocket Singletooth ширина (