.

.

Со попуст
Qujxu LMP-H210 LAMP сијалица за Sony VPL-HW65ES VPL-HW45ES Projector Larm Bulb

Qujxu LMP-H210 LAMP сијалица за Sony VPL-HW65ES VPL-HW45ES Projector Larm Bulb

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

☑ Премиум квалитет, голема осветленост, ламба за проектор за замена на долг живот, лесен за инсталирање ☑200days гаранција и враќање на 30 дена , 2800-3500 часа доживотно. ☑ Оваа ламба на проекторот е заменлива за корисникот; Замена на ламбата со куќиште за брза и лесна инсталација. ☑ Секоја сијалица за ламби се подложува на ригорозно тестирање на перформанси пред да ја напушти фабриката. Com Компатибилен модел на проектор : Fit for Sony VPL-HW65 ES VPL-HW45 ES Проектор за проектор. Qujxu Projector Lamp Совршена компатибилност и стабилност Континуирано подобрување само за да се обезбедат сијалици со повисок квалитет, се придржуваат до извршување на инсталација на производи со висок квалитет : 1. Исклучете го проекторот и исклучете го кабелот за напојување.Поставете го проекторот да се олади најмалку еден час и оставете ја ламбата доволно да се олади. Олабавете ја завртката за капакот на ламбата. Потоа, лизнете го капакот на ламбата. Олабавете ги двете завртки што ја држат ламбата на место. Држете ја ламбата како и извлечете ја директно. Забелешка Исклучете ја моќноста пред да ја замените ламбата. Исчистете го вентилаторот и околната прашина пред да ја замените ламбата за да избегнете абнормална температура и да предизвикате дефект на проекторот.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 557.60

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распоре

DEN 1861.60

Класифицирано складирање, уредно и уредно Дизајнот на преклопување заштедува повеќе простор Патент на

DEN 1.67

Тестирано од овластен техничар на ЕСИ во Рамбл за комуникации Оваа ставка е ESI Communications Server 100 со картичка

DEN 2.00

Заштитник на лента за напојување со USB со USB со USB со 6метарски кабел за напојување (14 AWG), заштита на вашиот

DEN 2.00

Торба за патување со мачки и кучиња : Може да го извади миленичето заедно, групните фотографии, да ја зго�

DEN 6607.84

Оригинален дел за замена на OEM Пикард Овенс е основана во 1957 година и има долга историја во бизнисот со х�

DEN 159.84

Гума ѓон Класичен дизајн : Менс обичните сандали со модерен дизајн на отворени пети се ладни и суви, што �

DEN 1596.80

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

DEN 1.00

Лесно за чистење и последно долго време : направено од висококвалитетен ПВЦ со добра еластичност, добра

DEN 189.60

Материјал : најлон Големина : прилагодлива Функција : Лесно за носење и лесно се одврзува Пакување : Доба�

DEN 0.33

Пакет емливиар на отворено wallидни светла OS1803 CW1 со отворено светло 1803cw2p Отпорни на временски услови и по

DEN 1270.40

Fitness fitness дека Ефикасно ја ублажува мускулноскелетната болка и артритисот предизвикан од долготрајна у�

DEN 720.00

Целосно затворање на патент 26 еластични јамки Клуч на мајмуни.25'''l x 6''h x 2''d Тежина : 0,66 фунти...

DEN 198.40

Целосното разделување во грмушка овозможува лесна инсталација и отстранување Прецизниот дизајн на спо

DEN 3.00

Висок квалитет Нашите батерии се направени на точните спецификации исто како и оригиналната батерија �

DEN 2.33

Големина : 7x 4 см Материјал : гума, пластична смола Намалува бучава на гласни мијалници и фен Дизајнот на

DEN 1172.80

? ? Упатства за безбедност : 1 Ве молиме Носете заштитни очила, затоа што е безбедно за вас.Дали не носијте

DEN 584.00

Сите наши НожевиМечевиСекира се 100% рачно изработени Вистински квалитетен материјал што се користи за ф

DEN 1.67

Избрани Печатени Коло Собранието Без олово / Рохс 3 Во Согласност / Достигне Во Согласност 1 мм (39 милји)

DEN 735.20

Најлон Повлечете го затворањето 100% континуирано најлонско влакно ја прави оваа лагер тенка и удобна...

DEN 392.00

Четири класичен 13 мл тешка основа двојни старомодни очила со јасен дијаметар од 4" високи х 3 5 / 8" Изработ�

DEN 0.33

Дизајнот со голема јачина ви овозможува да нанесете голем притисок без грижа Ергономската рачка ви пом�

DEN 1.00

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

DEN 1.00

Далечински замена на BrangNew Проверете пред испорака, враќање без проблеми, 90 дена гаранција за квалитет, б

DEN 1.00

Лажица за сладолед за сладолед : Совршената рачка е изработена од пијано боја, што е и ве прави поудобно �

DEN 0.33

Влажна топлинска терапија, олеснување на болката, олеснување на мускулите, олеснување на спортска повр�

DEN 140.48

Големина на низата : 10#(г); Име на производот : ореви за заклучување на хексадецимација Материјал : 304 не'рѓ

DEN 0.67

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.00

100% полиестер Затворање на копчињата Омнисенка : УВблокиран слој за блага до екстремна изложеност на сон