.

.

Со попуст
Cubitron II Trizact Clain Belt 307ea, 2 во x 72 во A100 JE-тежина FullFlex, 50 по случај

Cubitron II Trizact Clain Belt 307ea, 2 во x 72 во A100 JE-тежина FullFlex, 50 по случај

DEN 6529.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одлична завршница конзистентност Поголема флексибилност. Поддршка за идеално за контури и завршување на претплата. Структурирана форма абразивна. Користете влажно. Самоострелките пирамиди започнуваат остри, остануваат остри и работат поладни од конвенционалните абразиви. Флексибилни поддржувања на поддршка преку контурирани површини за конзистентна завршна обработка. Идеално за средно завршување и фино полирање пред позлата или тампонирање. Произведува пофини завршувања од конвенционалните електростатски обложени абразиви. Одлична завршница конзистентност. Поголема флексибилност. Поддршка за идеално за контури и завршување на претплата. Структурирана форма абразивна. Користете влажно. Самоострелките пирамиди започнуваат остри, остануваат остри и работат поладни од конвенционалните абразиви. Флексибилни поддржувања на поддршка преку контурирани површини за конзистентна завршна обработка. Идеално за средно завршување и фино полирање пред позлата или тампонирање. Произведува пофини завршувања од конвенционалните електростатски обложени абразиви. Опис на производот Алуминиумски оксид Тризакт Клајт појас конструиран на поддршка од тежина на рај-тежина, флексибилна поддршка од рајонска крпа. Смола врзана за отпорност на топлина. Карактеристики за мелење помош за поладно мелење. Филмски медиуми. Одлична завршница конзистентност. Поголема флексибилност. Поддршка за идеално за контури и завршување на претплата. Структурирана форма абразивна. Користете влажно. Конвертирана форма : Тесен појас. Опрема - Машини : Backstand, benchtop, роботика од производителот Абразивната и смола структурата за 3М ​​Тризакт крпа појас 307 EA е формулирана да се распадне под среден притисок и да се задржи свежо, остри минерални сечење за да се обезбедат постојани завршетоци на тврди метали, како што се јаглерод и не'рѓосувачки челик. Ременот има и помош за мелење што помага да се спречи градење на топлина, искривување и обезбојување. Ременот е конструиран на издржлива поддршка од крпа што помага да се обезбеди контрола, сообразност и ефикасно мелење под среден притисок. Абразивната смола поврзана со смола ви дава поголема отпорност на топлина и помага да се спречи делиминацијата. Во ременот користи филмски споделувања на медиуми, силна безбедна врска што се приклучува на ременот, се состои од тенок медиум за спојување на филмови што ги минимизира „ознаките за џагор“, обезбедува непречен појас и постојани резултати од завршна обработка. Кога се споредуваат со конвенционалните абразивни производи, комерцијалните абразиви на Тризакт создаваат пофина завршница, постигнуваат резултати побрзо и траат подолго. За разлика од конвенционалните абразиви, 3М Тризактните ремени започнуваат остри и остануваат остри, што резултира во повеќе предвидливи завршувања и подобрен, постојан квалитет. Ремените од 3М Trizact можат да траат до пет пати подолго од конвенционалните ремени и да обезбедат прецизна контрола на финишот така што операторите можат да ги намалат секвенците на оценка, за кои е потребно помалку чекори на процесите и помалку абразивни производи. Три-димензионални структури униформно дистрибуирани во текот на целата површина на абразивите од 3М Тризакт обезбедуваат конзистентни перформанси и ги елиминираат делот до варијацијата на делот. 3М Тризакт крпа појас 307 EA користи комерцијална технологија за микрорепликација каде честичките од алуминиум оксид со микрон се формираат во ситни пирамиди на абразивни минерали и потоа обложени на поддршка на рајон. Како што носат овие пирамиди, свежо, остар минерал е постојано изложен за да се произведе конзистентен пресек и предвидлива, фини финиши.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Микрофибер Кожа Големина : 6, 2х6, 2ин / 16х16см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

DEN 2.33

★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU ★ [[AntiSpy] екран�

DEN 141.92

Печатени На Висококвалитетен Магнетски Материјал Издржливи И Временски Доказни Бои Применливо На Која

DEN 1.00

[Карактеристики] Нашата Решетка За Палто Со Завртки за Куки за Спална соба е Отпорна На ' рѓа, Еднократно,

DEN 3.00

Компатибилен со / Замена за Леново Таб М10 ХД 2ри Генерал ТбХ306 10 Издржлива кожа од стп и внатрешно црево с�

DEN 271.84

Овие слатки висечки ѕвезди капаци за абажури се изработени од врвен материјал за издржлива и практична

DEN 2.33

Starsвездите на универзумот на крајот ќе бидат уништени, но добрата вест е дека сè уште е долго време и има�

DEN 12907.20

Моќен мотор со брз циклус Долготрајна батерија со литиум јонска технологија до 800 стеги по полнење Може

DEN 1449.60

Боја : Au Пакетот вклучува : 1x1440pcs / пакет за нокти на ноктите Rhinestones Шоу 79 Ако не можете да исплатите веднаш

DEN 3834.08

Внатрешен хигрометар (%RH) Внатрешен термометар (степени Фаренхајт и) Записи максимална / мин температура

DEN 0.33

Излезна моќност : 3 MW Бранова должина : 780nm Работен напон : 3 VDC Точка на ласерска форма Димензии : 6x10mm...

DEN 4870.88

★ Димензии на производот : 55*26*60см, 55*26*70см ★ Материјал : Природен бамбус ★ Лесно за склопување ★ Рачки �

DEN 575.84

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 879.84

Специјалниот дизајн на долната шема го прави ефектот против лизгање значително подобрен Алуминиумска �

DEN 1.00

Оригинален дел за замена на OEM Делфилд има над 50годишно искуство во индустријата и обезбедува комерција

DEN 3.00

Надворешен звучник, вграден 4,2 + EDR менувач, работно растојание до 10 метри Поддржете без рака кога одгово�

DEN 591.84

Прицврстувач на не'рѓосувачки челик, удобно, интересно, лесен за носење, прилагодлива големина Можете д�

DEN 0.67

100% сунѓер + не'рѓосувачки челик Вклучени предмети : Содржи 6 природни сунѓери за за накит природна пена т�

DEN 229.28

7,5 (Л) х 4,5 (В) х 2 (Ч) Инчи (Внатрешно) 7,5 (Л) х 4,5 (В) х 2 (Ч) Инчи (Внатрешно) ✅ ЗАНАЕТЧИСКИ НАПРАВЕНИ : оваа кути

DEN 215.36

Платно, памук Поставена памучна обвивка 【Интересно DIY : : Откријте ја радоста на DIY со нашите уникатни �

DEN 319.84

90 дена гаранција за враќање на парите 3 целогодишна гаранција за услуги 100% Сосема Нов, Висококвалитетен

DEN 2.00

Совршен подарок : Убавите бои можат да ве натераат да привлечете внимание во секоја пригода Лесна тежин�

DEN 398.40

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

DEN 1.67

◥◣ [Несоодветно шопинг], 100% обезбедување на квалитет, можете да бидете сигурни да купите Ако наидете на

DEN 1.00

Замена ЗА МАРКЕТ 411202005 ВОДЕЧКИ ЖИЦИ Единица по продажба : 1 Замена ЗА МАРКЕТ 411202005 ВОДЕЧКИ ЖИЦИ...

DEN 279.20

Компатибилни картички за часовникот Lathem 400 E Го заменува Lathem E14 (E14100) Универзален формат за поддршка на си

DEN 231.84

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

DEN 2007.04

EU ROHS : Во согласност со ECCN (US) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 854100 Автомобилство : Без PPAP : Без излез Тип : DC Влез

DEN 2.67

Брзина на ламинирање : 0,82 стапки / мин Максимална ширина на влез : 9 Топли или ладни ламинирачки торбички �

DEN 7660.80

Мини шредер е изработен од ABS материјал и може да се напојува со USB моќност Мал, симпатичен и практичен, с�

DEN 3.00

Чувајте ги Вашите Комплети за истурање полни Реставрација без купување на сосема нов комплет...