.

.

Со попуст
Најдобар адаптер за 18V AC/DC за Bing Tech Model No.: BT25P1202000 BINGTECH 18VDC Кабел за напојување Кабел ПС wallиден полнач Влез: 100-240 VAC WAS WORLDWIDE УПОТРЕБА ПСУ

Најдобар адаптер за 18V AC/DC за Bing Tech Model No.: BT25P1202000 BINGTECH 18VDC Кабел за напојување Кабел ПС wallиден полнач Влез:

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Најдобри адаптер за 18 V AC / DC за Bing Tech Model No. : BT25 P1202000 BINGTECH 18 VDC кабел за напојување Кабел ПС wallиден полнач : 100 - 240 VAC низ целиот свет користете PSU.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

Користи статички наместо традиционално лепило Станува нетранспарентно кога се печати; изработен Од Пр�

DEN 303.36

Врвен Кожен Материјал, Удобен За Допир, висок стандард за шиење : Рамномерно и цврсто шиење се нанесува Н

DEN 0.33

Димензии : 300x3,5x22,23мм Соодветно за меленици со рачен агол Максимална кружна брзина 80 m / s Димензии : 300x3,5x22,2

DEN 125.60

Лесно За Складирање И Отстранување : Четката е одлична за отстранување на тврдоглави дамки, печива, густ

DEN 390.40

€169 "HD Екран на Допир и DIY Бирања Fitness watch Со 1.69" екран на допир во боја има одличен КВАЛИТЕТ НА HD и ви дава ј

DEN 1.00

Големините варираат7"9" Во Висина Материјал : Керамика Одлично за чување На Вашите Велигденски Бонбони и�

DEN 1358.40

Стил : Виси половината За : Samsung Galaxy S20 5 G 6 Материјал : PU кожа Тип : Универзален појас за клипкожен кожен пок

DEN 2.67

Апликација : Рефлексивната лента е одлична за домови, скали, ознаки на патиштата, приколки, поштенски са�

DEN 2.00

Работи со било кој телефон, не само со i Phone 4 Работи со било кој телефон, не само со i Phone 4 Овие лесни скапоц

DEN 271.84

【100% завеси за затемнување за прозорците】 QCWN прозорци за дома се изработени од дебели, цврсти, но меки т�

DEN 191.84

Направете да бидете КРАЛИЦА на Забавата На Рејв Бидете во фокусот на забавата Направи да имаш многу ком�

DEN 255.84

【Премиум материјал】 Складирањето на накит е изработено од микрофибер ПУ кожа + постава за руно Мулти м�

DEN 399.84

⌚Bluetooth Гледајте Одговор Со Еден Допир / Повик За БирањеПаметен часовник со текст и повик : Едноставно по�

DEN 3.00

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1 инч Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 3 / 8 инчи Должина На Спојување : 90...

DEN 2.33

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

DEN 0.33

Соодветна големина : Вкупната висина на екранот за кула на Cupcake е 32 см / 12,5in, што не е многу висока и обезбе

DEN 197.60

Се користи за затегнување и олабавување НА Мембранските Куќишта НА БРЕНДОТ АПЕК Производот користи сер

DEN 127.84

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Полиестер поставата Затворање на в�

DEN 399.20

? [НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА] Полнач Со Боксови Компатибилен Со ANDROID 110 Таблет BYQ2 (7 инчи) УСБ Ц И Испорака На Ен�

DEN 2.33

Lifelike Jasmine букет : Вештачки цвеќиња од јасмин ви даваат меко и тивко чувство Секој букет Јасмин има 10 гран�

DEN 2.33

Зачувување, Бар, Забава, Семејство, Трпезарија, Кујна, Хотели, Кафуле Суштински Избор Овие убави тегли ја

DEN 3.33

●Убавината На Природата+ виолетовиот агат подлога е врежан од геод карпа и направен во прекрасни камен�

DEN 3.00

Издржлив И Долготраен Тоа е мултиобложени Големина0,965" големина 10мм окулар келнер за телескоп, повеќесл

DEN 959.84

Полиуретанска обвивка Затворање на патент Миење Раце Само Внатрешни Капка Џеб Странични Џебови...

DEN 319.84

ТАБЛА ЗА ПИЕДЕСТАЛ ЗА СИРЕЊЕ ВОДОПАД : Одлична За секојдневна употреба или употреба во кујната како еле�

DEN 1.33

Направено од високо квалитетен материјал, кој е безбеден и издржлив за употреба Погоден за возрасни и д�

DEN 2.00

Дизајн на форма на прст различен од традиционалниот USB ФлешУред, симпатична и новина,расположи го работ�

DEN 3.33

Дизајнот е едноставен, лесен за употреба, а рамната глава не ги повредува вашите раце Палците се цврсто �

DEN 254.40

Боја : 1, Напон : 380v, Големина : 4 XL, Број На Банди : 1Банда, Стандард : Велика британија Стандард Е паметен уре

DEN 479.20

Полиестер Висока покривка За Броење На Конец Слична обвивка како што се користи во продавниците од висо

DEN 1.67

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

DEN 175.84

€®Висококвалитетна Дебелина : 0,5 мм ; должина На Жица : 20см / 7,87 инчи €®Лесен За Употреба Q : женските кон�

DEN 3.33

Quest Premium Material®корпата за отпадоци во кујната е изработена од издржлив, нетоксичен ПП и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ,

DEN 950.40

Креативна и реална метална птица и нежна во форма, лесна и луксузна текстура Високо транспарентен крист

DEN 319.20

Најдобар МЕНАЏЕР ЗА ОДНОСИ СО ВРАБОТЕНИТЕ Досега Сладолед Лажица Врежана Кафе Лажица Чаша Кафе Лажица �

DEN 3.00

€Екстра Голема Торба За Складирање QМерење : 27,6 x 19,7 x 11 инчи, капацитетот на организаторот Е 100l што е пого