.

.

Со попуст
Чевли за пешачење во Merената Merrell Moab 3

Чевли за пешачење во Merената Merrell Moab 3

DEN 985.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направени во САД или увезени Високи перформанси : Идеално за вашите патеки за пешачење, патиките Мерел Моав 3 нудат зголемена удобност, перформанси и долготрајна издржливост. Достапно во 7 неутрални бои што ќе се мешаат со патеката и ќе изгледаат одлично со која било облека. Квалитетен материјал : Се одликува со лесна кожа и мрежа на горниот дел од мрежата, поставена од текстил за дишење и отстранлив кинетичко вклопување напредна контурирана влошка со засилена пета за флексибилна поддршка и удобност под нозете. Оптимална поддршка : Не-лизгачки леплив зафат Vibram TC5+ синтетичка надворешна плоча и обликувана најлонска лак, ве одржуваат стабилни и безбедни на секое движење, за најдобро комбо на влечење и издржливост на влажни или суви површини. Апсорпција на шок : Нашиот потпис Air Air Persion и Super Rebound Compound обезбедуваат издржлива апсорпција на шок во петицата и додадете стабилност, како и да помогне во намалувањето на вртежниот момент, за да се овозможи непречена транзиција во средниот дел. Затворање на чипка : Лесно е да се вклучи и исклучи, патиките на Мерел Моав 3 покажуваат затворање на чипка што обезбедува безбедно и флексибилно вклопување заедно со јазичен јазик и заштитна капа на пети за заштита од остатоци. Направени во САД или увезени. Високи перформанси : Идеално за вашите патеки за пешачење, патиките Мерел Моав 3 нудат зголемена удобност, перформанси и долготрајна издржливост. Достапно во 7 неутрални бои што ќе се мешаат со патеката и ќе изгледаат одлично со која било облека. Квалитетен материјал : Се одликува со лесна кожа и мрежа на горниот дел од мрежата, поставена од текстил за дишење и отстранлив кинетичко вклопување напредна контурирана влошка со засилена пета за флексибилна поддршка и удобност под нозете. Оптимална поддршка : Не-лизгачки леплив зафат Vibram TC5+ синтетичка надворешна плоча и обликувана најлонска лак, ве одржуваат стабилни и безбедни на секое движење, за најдобро комбо на влечење и издржливост на влажни или суви површини.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.00

100% памук Затворање на влечење Медиум со големина има 32 "половината што се проширува на 40", пораст од 12,5 "и

DEN 1519.20

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Заштитник на пети Pguard : Подобрена и

DEN 2.33

Лице : 100% полиестер; Назад : 100% полиуретан Затворање на патент Хели технолошки перформанси водоотпорни,

DEN 240.80

100% полиестер Повлечете го затворањето Брендот Адидас има долга историја и длабоко вкоренета врска со с�

DEN 0.67

?Ќе ви се допадне колку е издржливо од моментот кога ќе го лизнете Тој е разноврсен, удобен и ултра секој�

DEN 2.00

100% мешавина од памук Направени во САД и увезени Забележете дека големината на шорцевите работи мали, мо�

DEN 2.33

€_МАТЕРИЈАЛ : 100% Безбеден Никел Бесплатен 14k Златен Финиш, Месинг, кубни цирконски дијаманти Металот е в�

DEN 1417.60

100% полиестер Само миење на рацете 【Прилики】 Машкиот палто е одличен избор за одење на шопинг и секој де

DEN 639.84

58% Памук / 42% Рециклиран Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење Машка поло кошула направена

DEN 1.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Прилагодливо : Бравата Може Слободн

DEN 0.67

75% полиестер, 25% памук Направени во САД и увезени Посебен акцент : Проверете ја табелата со големина за да

DEN 3.00

100% Полиестер Нема затворање затворање Машинско Перење Останете суви додека се потите Во Маичката На Не�

DEN 1.67

МАТЕРИЈАЛЕластични шорцеви изработени од 75% памук, 20% полиестер и 5% спандекс НАТПРЕВАРСпарете со секојд

DEN 12.64

100% памук шорцеви мажи кратка должина кратки црни јога шорцеви тексас шорцеви со висок струк кои го пока�

DEN 802.40

52% Памук, 48% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење Менс песна панталони направени со тешка катего

DEN 1.67

100% други влакна Затворање на јамка Облик на капакот на камиони Премиум памук со капаче од врата од врат�

DEN 639.84

Увезени Мерки за платформа приближно 0,50 " Страшен дизајн дава безбедно вклопување совршено за летни од�

DEN 283.04

Материјал : Памук и полиестер ◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218

DEN 755.04

◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорак�

DEN 319.84

100% памук Затворање на бравата Миење Раце Само Самоткаенина Прилагодливо Затворање На Слајдот со Тока В�

DEN 0.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Вратило мери приближно низок врв од

DEN 401.28

100% Полиестер Еластично затворање Еластичен струк со влечење Зашиени во предниот бразда...

DEN 393.12

Ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела за големина на производот (опис на производот)пред да �

DEN 3.33

Гумен ѓон Профам : лесното решение НА ЕВА СО ВИСОК скок НА ПУМА обезбедува моментално амортизирање и воз

DEN 510.40

50% Памук, 50% Полиестер предно затворање Машинско Перење НАПРАВЕНИ ЗА УДОБНОСТ нашите машки спортски пан

DEN 559.84

Полиамид, еластан Затворање на патент ✅ Техничка италијанска ткаенина : Овие триатлонски шорцеви мажи �

DEN 1.67

100% памук Направени во САД или увезени Затворање на привремено Совршена капа : Оваа капа е совршена за ре�

DEN 0.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Повлечете го затворањето...

DEN 0.67

??Големина / Логистика??Тоа не Е големина ВО САД, можете да се повикате на табелата со големини или да купи

DEN 3.33

100% памук Затворање на копчињата За најдобри резултати, машината за миење топло како бои, суво суво...