.

.

Со попуст
Taidecent корозија и отпорност на киселина I2C дигитална температура температура и мерач на влажност на почвата Сензор за влага на почвата

Taidecent корозија и отпорност на киселина I2C дигитална температура температура и мерач на влажност на почвата Сензор за влага на почвата

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Целосно калибриран Дигитален излез, I2 C интерфејс. Ниска потрошувачка на енергија. Одлична долгорочна стабилност. Користење на пакет DFN - Погодно за лемење со рефлукција. Целосно калибриран. Дигитален излез, I2 C интерфејс. Ниска потрошувачка на енергија. Одлична долгорочна стабилност. Користење на пакет DFN - Погодно за лемење со рефлукција. Работен напон : 3-3.6 V Работна струја : ≤15mameasuring Опсег : Температура : -20 ° C ~ 100 ° C Кабел : 4 × 0,12мм должина на кабелот 1,5 метри Опсег на влага : 0 ~ 100% RH SHEL SHIGE : Вкупна должина 45мм, надворешна ДИАМЕТЕР 6мм Работно опкружување Услови : -40 ° C ~ 125 ° C, 0 ~ 99% RH Складирање Опкружување Услови : 20 ° C ~ 80 ° C, 0 ~ 95% RH Куќиште : 304 не'рѓосувачки IP67 точност на водоотпорност : ± 3% RH ± Апликации од 0,5 ° C : Мониторинг на компјутерска соба, метеоролошка станица, HVAC, магацин за стаклена градина.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 415.84

Инструкции за нега : Само Миење Раце Инструкции за нега : Само Миење Раце Умираат за да го спасат светот Be

DEN 1.67

● Двојно зголемете Го Ефектот на Ладење : печатачот е дизајниран со двојни вентилатори, што го удвојува

DEN 147.04

: ) Светла боја дизајн Проширувањето на папката со датотеки има 5 џебови за проширување, со позиции за орг

DEN 0.67

Совршен Аквариум Чување Божиќен Украс за вашето дрво Керамички украс со 1страничен дизајн Сјајна заврш�

DEN 353.44

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од оксфордска ткаенина, многу изд

DEN 3.00

● Висококвалитетен црн слој против 'рѓа од нерѓосувачки челик, широко користен во кујнски прибор, водоо

DEN 1097.44

Точка тежина : 0 Број на модел : 753753 Облик на предметот : Овална Форма Материјал : КРИСТАЛ Тип на ставка : Мо

DEN 0.33

"РОМАН ДИЗАЈН" Овој симпатичен и чуден комплет рамен сад во форма на сламена капа може да ги направи ваши

DEN 1139.20

Нето Тежина : (издржлив во употреба) 159гр; Капацитет : 10мл Материјал : Пластика; Беспрекорна Содржина На Па

DEN 505.60

Изработен од легиран челик со висока густина со низок јаглерод, материјалот е водоотпорен, огноотпорен

DEN 1.67

1 / 2" х 3 / 8 " Намалување на спојката за поврзување на две цевки со различни дијаметри Женски цевки за поврз

DEN 0.33

Овој Локатор На Тркала Е Погоден За Гаражи, Големи Паркинзи или Паркинзи на Отворено за Да Обезбеди Соод

DEN 305.60

Произведено Во Сад Ги Враќа / Зголемува Коњските Сили Ја намалува Потрошувачката на Горивотестовите по�

DEN 143.84

Јадењата петри се направени од висококвалитетна пластика, лесна за употреба Големина : садот петри е со

DEN 1241.60

ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : Ременот За одење На Лекарот За Неблагодарна Работа е направен да трае Дизајнир

DEN 2.00

Решетка за одвод : одводната дупка на дното на корпата е рамномерно распоредена, лесно е да се одржува во

DEN 972.80

Материјали : алуминиум, нерѓосувачки челик Анодизирана Алуминиумска Лична Кремација Урни херметички и

DEN 1.00

●Паметен Дисплеј За Напојување Е видлива моќност за Полнење во Реално време, покажува статус на полнењ�

DEN 416.00

Големина : 6,5 см х 6,2 см х 0,8 см (2,6 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало Карактеристика : Тркале�

DEN 0.67

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6 Доволно прост

DEN 225.92

Сериски AT (САТА) 7 Пински На Правоаголен (90°) (САТА) 7 Пински Ја поврзува вашата матична плоча со HDD, SSD или О�

DEN 169.44

Додадете го вториот диск на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Ова е универзална 12,7 мм висина Са�

DEN 1350.40

ТРЕНДОВСКИСали хансен нуди забавни, трендовски нијанси на лакови за да одговараат на вашето расположен

DEN 399.84

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

DEN 3.33

Кутијата за прибор за јадење е доволно голема за да ја поставите кујната на масата, што го олеснува скла�

DEN 3.00

Погоден за Олимп ЕМ10 Марк III ЕМ10 III Внимание : Бесплатна испорака со број за следење Од Кина ,за САД, вооби�

DEN 3.00

ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : Ременот За одење На Лекарот За Неблагодарна Работа е направен да трае Дизајнир

DEN 544.00

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Најлон Нето Тежина : 703гр Содржина На Пакетот : 100 (+ / 2%)компјутери

DEN 167.84

ТЕНОК ТРКАЧ НА МАСА со ПРУГИ – од секојдневно јадење до секојдневни состаноци, внесете малку дополните�

DEN 3.33

КЕРАМИЧКО ПИВО ШТАЈН : оваа пивска штајн е изработена од бела керамика со златна облога и Драчка Таа е бе