.

.

Со попуст
OEM Analog AD7314Armz-Reel7, Temp Sensor Digital Serial 8-Pin MSOP T/R

OEM Analog AD7314Armz-Reel7, Temp Sensor Digital Serial 8-Pin MSOP T/R

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

EU ROHS : Компатибилен ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 854201 Модул/Класификација на ИЦ : резолуција на ИЦ (бит) : 10 точност : ± 1 ° C Интерфејс Тип на интерфејс : Сериски (4-жица, SPI) Тип на излез : Дигитален минимален напон за снабдување со работа (v) : 2,65 типичен напон за снабдување со работа (v) : 5 | 3,3 максимален напон за снабдување со работа (v) : 5,5 максимална струја на снабдување (UA) : 300 максимална дисипација на моќност (MW) : 0,86 (тип) Минимална работна температура (° C) : -35 Максимална работна температура (° C) : 85 Пакување : Лента и ролна игла Број : 8 Стандарден пакет Име на пакет : СОП Пакет на снабдувач : MSOP Монтажа : Површинска монтажа Пакет Висина : 0,85 Должина на пакетот : 3 Пакет Ширина : 3 ПЦБ се смени : 8 Олово форма : Гул-крило.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Пакетот содржи : таа е наменета за вашиот 10ти роденден партијаПакетот вклучува : 1сет Црвена "Среќен Роде

DEN 1504.00

57инчен Ips Lcd Капацитивен Екран На Допир, 1440 x 2880 Пиксели со Корнинг Горила Стакло 3 IP68 Отпорен На Прашина / �

DEN 1.00

Голем Капацитет : 6,7 х 3,35 х 1,57 инчи за мали и 6,7 х 4,92 х 1,57 за големи овозможете складирање на сите големини �

DEN 223.84

Премиум Материјал : (Полиестер) 600д обичен ткаат оксфорд, водоотпорен и отпорен на абење Голема Големина

DEN 159.84

100% ултралесен микрофибер материјал Супер мек и пријатен, но доволно издржлив за професионално перење...

DEN 575.84

Полиестер, Сатен, Волна Комплет костими за забави во бањата : ќе добиете 6 парчиња девојки сатенски кимон

DEN 2.00

● Големина : висината е околу 14,5 см, долниот дијаметар е околу 5,2 см, дијаметарот е околу 9,8 см, а капаците�

DEN 1.00

Висококвалитетен, компактен, лесен, исклучително издржлив материјал и лесен за носење Мек внатрешен сл�

DEN 0.67

€ оптички квадратни задебелување објектив 10 пати, 2 бела светлина може да се користи во различни средин�

DEN 2.67

Епоксидни полици за жица за обложување 14 "x 72" со 4 поставени пластични чипови Тешката конструкција ефика

DEN 1473.60

Тип на глава : Филипс; Име на производот : Торев Содржина на пакет : 20 парчиња x Tорев; Главна боја : Сребрен

DEN 240.00

НЕВЕРОЈАТНА УМЕТНОСТ : Патувајте во Лондон, Париз, Њујорк и рим без да ја напуштите удобноста на вашиот д

DEN 159.84

Висококвалитетен винил Издржлив, може да ги издржи елементите Направено Во Сад Лесно се отстранува, нем

DEN 3.33

Големина : 16х16см / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба да се избрише со

DEN 1.67

◆ономските рачки го олеснуваат чистењето и намалувањето на времето за чистење Едноставен и убав дизај�

DEN 2.67

Мултифункционално : Погодно е да се чуваат пенкала, моливи, четки за уметност и други канцелариски матер

DEN 4459.04

Волумен Апсорбира Опсег : 10 до 19 гал Течности Апсорбирани : Универзална Должина : 4 стапки Дијаметар : 3 во

DEN 325.60

Овие симпатични кутии за подароци се совршен начин да го претставите среќниот Божиќ Класичен дизајн На

DEN 1.67

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

DEN 2.00

14 инчи долг х 10,5 инчи широк х 3,5 инчи висок Множители на истата буква послужавник уредно магацинот на врв

DEN 560.00

Опсег на фреквенција Посветена антена за примање / скенер за 25 MHz1300 MHz Добијте опсег со двојно преклопува

DEN 2.67

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : Чувајте и организирајте папки со датотеки, таблети, тетратки, пенкала, моливи, кн�

DEN 0.67

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8 Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонб

DEN 343.36

хартија Дизајн на кутии за подароци во форма на срце, едноставни, но романтични, тие можат да го зачуваат

DEN 0.33

ДВОЕН Опсег ТВЕЈРДИО 144 / 430мхз 70см / 20м Квалитетна Антена За Замена На Шунка Со Голема Добивка 10В, Зајакне

DEN 319.84

Qповрзување на клипот за безбедно прицврстување на документите Листовите можат да се реорганизираат со

DEN 470.72

ID = 15 mm Должина = 25 мм Дијаметар на прирабница = 23 мм Дебелина на прирабница = 2 мм Нашите оригинално одржув�

DEN 0.33

Ретровизор на кабината : канцелариски клупи, кабинети, автомобил, кабина и компјутерски екран Алатка За

DEN 1211.20

ГИ КУПУВАТЕ ПРСТЕНИТЕ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕ

DEN 0.33

?1x еден игла лак поглед+1x Стрелаштво Лак Стабилизатор за 10" ? За Лак Поглед : Празна лента е претходно прик