.

.

Со попуст
Womenените санитарни салфетки влошки за чанти дами менструална чаша торбичка девојки преносен период тампон за складирање на тампон лисица со патент

Womenените санитарни салфетки влошки за чанти дами менструална чаша торбичка девојки преносен период тампон за складирање на тампон лисица

DEN 234.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Висококвалитетни материјали】 санитарна торба за складирање на салфетки е изработена од крпа за крзно + сунѓер + Оксфорд крпа, удобно за допир, лесен, за перење и еднократно, цврстиот дизајн на патент, спречува да паднат предмети и ја штити вашата приватност Лесно за отворање и затворање, може да се носи и со рака. 【Заштитете ја приватноста за девојчињата】 Период торба е погодна за жени кои одат на училиште или патуваат. Идеално за складирање на санитарни салфетки, влошки за периоди, влошки за медицински сестри, облоги за гаќи, тампони и влошки за еднократно користење. Никој не знае што има внатре, ефикасно да им помогне на жените да го решат срамниот посебен период и да го заштитат конкретното на жените. 【Компактна и преносна】 Менструална чаша торбичка мери 4.6 in/12x17x17 cm и може да има 10 парчиња санитарни салфетки со нормална големина. Дизајнот на одделот во торбичката за складирање на тампон може да складира други предмети потребни за специјални времиња. 【Размислен подарок】 Не заборавајте на првиот менструален пакет на вашата ќерка. Чувајте ги нивните менструални влошки пред време за дождлив ден. Стилските печатени обрасци ставаат добро расположение. Погодно за жени од сите возрасти, тоа е совршена алатка за да се избегне менструалниот срам. 【Широка апликација】 Организаторска торба со патент може лесно да се стави во ранец или чанта без да додадете товар. Покрај тоа што е санитарна чанта со салфетка, може да биде и козметичка торба и дневна торба, што е многу практично за складирање на кармин, кармин, фондација, руменило или клучеви, промена, слушалки и други мали предмети. ♥♥ санитарна торба за складирање на салфетки е изработена од крпа за стока + сунѓер + Оксфорд крпа, удобна за допир, лесен, печење и еднократно, што може да се печати, цврстиот дизајн на патент, спречува да паднат предмети и ја штити вашата приватност. Лесно за отворање и затворање, може да се носи и со рака. ♥♥ Менструална чаша торбичка мери 4.6 во/12x17x17 см и може да има 10 парчиња санитарни салфетки со нормална големина. Дизајнот на одделот во торбичката за складирање на тампон може да складира други предмети потребни за специјални времиња.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

➦[Издржлив] филтерот за довод на Компресор за Воздух е изработен од тежок хартиен материјал и може да с�

DEN 1.33

Материјал Од нерѓосувачки Челик : главата на масажерот За фасција е изработена од издржлив нерѓосувачк�

DEN 335.84

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 2.00

Тип На Производ : Компјутерска Компонента Димензија На Пакетот : 11,6 См Л Х 20,3 См В Х 32,5 См Ч Тежина На Паку�

DEN 0.67

Материјал : нерѓосувачки челик Боја : Роза Злато Големина На Кутија За Пилули со правоаголник : 3.Големин�

DEN 1.33

Фреска На Архитектонски Одделение Плочка Совршено погоден за заден прскање во кујната, зад шпорет, под �

DEN 223.84

●Големина●дијаметарот на копчето е 40мм / 1,57 инчи, а конецот Е М6 ①Материјален производот е изработен од

DEN 0.33

●Преклоплива и Компактна Големина ● со дизајнот на преклопување со 3 панели, оваа лесна и компактна таб

DEN 1044.80

Големина : 10см х 4,5 см х 11,3 см / 3,9 "х 1,8 " х 4,4" Боја : жолта, розова, зелена Ве молиме дозволете грешка од 13 см

DEN 811.20

од_ снабдувач_квадквестисуса слободно контактирајте не решете го вашиот проблем, ве молиме прикачете и�

DEN 5422.08

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : овие јакни со датотеки може да се користат за билети за работа, записи за клиенти или ст

DEN 3.33

3,5инчен хард диск кафез хард диск кутија надредена заграда, сите алуминиумски легури, поддржува 12 см вен

DEN 3.33

овој грејач на титаниум виааква 300 вати е целосно редизајниран се одликува со лцдконтролер што лесно се

DEN 206.40

Ова е вентилатор од левата страна вентилатор на ПРОЦЕСОРОТ (кога гледате во мониторот тоа е вентилатор�

DEN 3.00

Стоматолошки Лигавчиња За еднократна употреба : Релиабибгордо изработени стоматолошки лигавчиња за ед

DEN 227.68

Произведен со цел издржливост, овој производ ќе помине еминентно долг временски период со вас Уникатни�

DEN 3.33

●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : 3, 7х2, 3х0, 4 Во Тенок Дизајн, малата големина на куќиштето за визиткартичка лесна за нос�

DEN 2.00

5 Парчиња женска терминална обвивка, двоен ред, 20П, растојание од пинови 2,5 мм стегање терминална пластич

DEN 1583.84

Безжичен / Жичен Apple Carplay И Android Auto : 2g ROM+32 G RAM RAM honda crv auto radio поддржува безжичен / жичен apple carplay и android auto, пов�

DEN 255.84

●Преклопување ќе добиете совршено осветлување! ●Лесно И Практично Работи Со повеќето уреди што поддрж

DEN 127.84

●Содржина На пакетот + 24 Еез Кратка Независност Притиснете На Ноктите +1 Датотека За Нокти + 24 Еез Налепн�

DEN 0.33

Изработени од издржливи материјали за долг живот Најлонска конструкција за ефикасно отстранување со м�

DEN 303.84

ПМУ Црвена Продажба Ѕвезда Балон (18 Инчен Милар) Пкг / 1 Самозапечатувачки Миларен Балон, продаден непаку

DEN 768.00

ВКУПНА ГОЛЕМИНА : 11,5" H x 10" W x 10" D измерено до најблиската ДИМЕНЗИИ НА ПОВРШИНАТА НА ЕКРАНОТ : 10.625" D што ука

DEN 1310.40

Допрете На Славини Тапа за топла и ладна вода со една рачка, изработена од месинг, отпорна на корозија, ј�

DEN 1180.64

Ново Дизајниран, Поголем Волумен На Воздух, Помал шумВие дури и не знаете дека вентилаторот на шпоретот

DEN 0.67

Приближна Големина : 8х12 Инчи(20х30см),12х16 Инчи(30х40см),12х17 Инчи(30х43см), 12х18 Инчи(30х45, 5см) и 16х24 Инчи(40х60см) Изр

DEN 479.84

УДОБНО Вклопете се со ГУМЕНИ рачки за целодневна удобност Интегрираната брава на рачката го држи вашио�

DEN 3.33

Издржлив Материјал : држачот за уред за следење велосипед е изработен од врвни пластични материјали ЗА �

DEN 583.84

Содржи 12 ПАРЧИЊА копчињаКопчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата

DEN 1.00

СЛЕДЕЊЕ АКТИВНОСТСметајте ги вашите чекори, калории и растојание во текот на денот Индикаторот за неак

DEN 707.20

Организира додатоци за видео игри на вашиот ѕид до слободен простор на подот Лесен за инсталирање Виси �

DEN 1119.84

Едноставен дизајнИнсталира за само неколку минути Создадете единствен екран Има три гитари во простор

DEN 3.00

Изработени од нерѓосувачки челик 304, еластичност отпорна на корозија при високи температури и ниска маг

DEN 2.00

●Велигденска Корпа за Деца : 175*7 см, Голем Простор за Складирање, Лесен За Носење, Многу Погоден За Децат�