.

.

Со попуст
512 GB микро SD картичка со голема брзина класа 10 мемориска картичка MicroSDXC за паметен телефон, таблет, камера и Nintendo Switch

512 GB микро SD картичка со голема брзина класа 10 мемориска картичка MicroSDXC за паметен телефон, таблет, камера и Nintendo Switch

DEN 191.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Micro SD картичка со адаптер за SD картички】 доаѓа со адаптер за SD картички, можете да ја ставите микро SD картичката во адаптерот, а потоа можете да ја користите на кој било интерфејс SD картичка 【Стабилна и никогаш не грижете се за губење на податоците】 512 GB SD картичка е направена од висококвалитетни чипови, обезбедувајќи сигурни перформанси, што го прави идеален за апликации интензивни за пишување и обезбедување на јасен доказ за снимање HD без паднати рамки. 【Заштита - Тестирана е мемориската картичка Hunyeiz SD 512 GB за камера и може да издржи екстремни услови. Тие се отпорни на висока температура, водоотпорен, отпорен на шок, рендген и анти-статички. 【Голем капацитет и голема брзина】 SD картичка 512 GB Брза стапка на читање, може да се погледне и пренесе веднаш, има доволно простор за чување илјадници слики и часови со целосна HD видео, што ве заштедува да се грижите за недоволниот простор за складирање. 【2-годишна гаранција】 Задоволството на клиентите е најголемата мотивација за извршување на повисок квалитет. Ние секогаш се стремиме да ги обезбедиме најдобрите производи и услуги на нашите вредни клиенти. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, добредојде да не контактирате!. 【Micro SD картичка со адаптер за SD картички】 доаѓа со адаптер за SD картички, можете да ја ставите микро SD картичката во адаптерот, а потоа можете да ја користите на кој било интерфејс SD картичка. 【Стабилна и никогаш не грижете се за губење на податоците】 512 GB SD картичка е направена од висококвалитетни чипови, обезбедувајќи сигурни перформанси, што го прави идеален за апликации интензивни за пишување и обезбедување на јасен доказ за снимање HD без паднати рамки. 【Заштита - Тестирана е мемориската картичка Hunyeiz SD 512 GB за камера и може да издржи екстремни услови. Тие се отпорни на висока температура, водоотпорен, отпорен на шок, рендген и анти-статички.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33 -80 %

✔ Изработени Од Стп Кожа ✔ Изработена од висококвалитетна кожа, таа е издржлива и повеќе текстура..

DEN 31.84 -80 %

Димензии на пакетот : 9,25 Л х 8 Ч х 9 В (инчи) Тежина на пакетот : 9,03 фунти Земја На Потекло : Кина Број на дел :

DEN 8504.32 -80 %

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 5 / 8 инчи Спојување со 2 дијаметар : 32мм Должина на спојување : 90...

DEN 1600.00 -80 %

1●ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН● : Библиотеката Прифаќа Посилен И Отпорен На Абење Дрвен Материјал,Држи Тешки Книги �

DEN 1720.32 -80 %

Конусен дизајн на главата, совпаѓање со седиштето за вшмукување, интегрирано во седиштето за вшмукувањ�

DEN 175.84 -80 %

Големина8, 2х3, 1х3, 5 во / 21х8х9 см, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за соб

DEN 1584.00 -80 %

Прицврстува на предната додаток на низата (90мм360мм) леќи; Овозможува оптимално засенчување на леќите за

DEN 2399.84 -80 %

2014 година Кралска канадска нане свадба Подарок Подарок долар лебеди Специјални први изданија етикета NG

DEN 3.00 -80 %

Лесно е да се пополнат јасни шишиња за дистрибуција на полнење со 2 мл, шишиња со пластични стискања за м�

DEN 0.33 -80 %

1 HP, OEM програмиран мотор и модул за American Standard & Trane, вклучува VZPRO ОЕМ Американски стандард / компоненти за

DEN 5584.00 -80 %

Голем екран на допир Широкиот екран од 6,8 "е капацитивен LCD на екранот на допир со LED осветлување вашиот i

DEN 0.33 -80 %

Футролата за телефони обезбедува практично решение за поединци кои треба да го држат телефонот на дофа�

DEN 1.67 -80 %

●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно Мулти моде

DEN 3.33 -80 %

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

DEN 223.84 -80 %

?●Совршена Компатибилност● : Скапоцено дизајниран за новата i Pad 10та генерација 10,9 инчи 2022 година (Број �

DEN 0.67 -80 %

КОМПАТИБИЛНОСТ : Само Компатибилен Со i Phone 12 Pro Max (Објавен Во 2020 година) 6,7 инчен Дисплеј Висококвалитетн�

DEN 271.84 -80 %

7 Чакра заздравувачки кристално ѓерданЗасилен камен дрво на животот испреплетена исечена сурова карпа

DEN 156.48 -80 %

Die Cut Decal направена од премија Оракал 651 винил со оценка за 6+ години на надворешна изложеност Комплетни уп

DEN 1244.80 -80 %

100% акрилик fleece vest women white trench coat women waterproof winter coats for women wool coat light blue outfitters womens coat red winter coats for women trench coat jacket wome

DEN 0.67 -80 %

? Jumbo Gold 21 роденденски декорација : гигант злато 21 број балони со број, 2 златни раб завеса, црно злато среќ

DEN 335.84 -80 %

Слушајте го прстенот на bellвончето Големото месинг bellвонче ќе ве извести кога вратата ќе се отвори со гл

DEN 167.84 -80 %

? Број на модел : Сензор за пламен на печка 52 W29 Компатибилен со печките Ленокс, Армстронг и Дукан Заменув�

DEN 5457.76 -80 %

Материјал за производи : најлон, дрво не'рѓосувачки челик Површината на пенкалото е мазна...

DEN 2.00 -80 %

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Анти си

DEN 96.00 -80 %

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 503.20 -80 %

Ова Е Сосема Нов Трансформатор За Замена НА ОЕМ Врвен Квалитет Оем Замена Дел! Ова Е Сосема Нов Трансфор�

DEN 0.33 -80 %

[Компатибилни модели] Ова е замена на собранието на прстенот за запечатување на корпата за прашина за Dyso

DEN 1388.80 -80 %

Корпите за бурлап се погодни за подароци за венчавки за забави, колекционерски палуби за картички, торб�

DEN 143.84 -80 %

Материјал : Направено од висококвалитетна ултра мека удобна кожа, внатрешно подлога за мека меморија На

DEN 0.67 -80 %

●Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, висока јачина, отпорен на абењ�

DEN 1.33 -80 %

[Целосна јасност на HD со Night Vision во Color] Следете го вашиот дом со снимање на околунасловот, широк агол на Ful

DEN 1.00 -80 %

Карактеристики на ретро и дизајн на форма на куќа, креативно и привлечно Направено од премиум дрво, пост

DEN 3.00 -80 %

Месинг Повлечете го затворањето Декорација на клуч за торби преносна и лесна, лесна за носење...

DEN 163.04 -80 %

100% полиестер ✿ Белешка за големина】 Нашите големини работат мали Ако сакавте да имате малку бурен изгл

DEN 2.00 -80 %

Заменува 915 P028010 915 P028 A10 ЛАМП за замена на Lutema Philips обезбедува оптимална осветленост и е најдолготрајнат�

DEN 0.67 -80 %

Материјал : Направено од смола, метална цврста, силна и тешка должност Куки од розово цвеќе погодно е да

DEN 2.00 -80 %

Потекло на виолетово масло / состојка САД / тип на состојка Произведува масло од одделение Заедничка

DEN 159.84 -80 %

Антимбе со 8пакувани рибини скала за чистење на микрофибер, ултраапсорбирачки, без лив и без низа, мулти�