.

.

Со попуст
PSCCO 2PCS 6inch Metal T-Style држач на вратата на вратата Влета врата од надворешната кука за држење на вратата со завртки

PSCCO 2PCS 6inch Metal T-Style држач на вратата на вратата Влета врата од надворешната кука за држење на вратата со завртки

DEN 175.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : челик; Површински третман : Галванизиран Со тврда цврстина, отпорност на абразија и отпорност на временски услови, обезбедете долгорочна издржливост. Мерење на центарот до центарот на растојанието помеѓу дупките : лево-десно растојание е 6 см (2,35 инчи), а горните и долните растојанија се 2,7 см (1,1 инчи). Заклучувањето на вратата може да ги задржи RV, приколката, кампувањето и вратите на камионите на отворена позиција при вчитување и растоварање на опрема за да избегнете непотребно оштетување. Содржи производи : држач за врата во форма Т x 2; Завртки x 16. Материјал : челик; Површински третман : Галванизиран. Со тврда цврстина, отпорност на абразија и отпорност на временски услови, обезбедете долгорочна издржливост. Мерење на центарот до центарот на растојанието помеѓу дупките : лево-десно растојание е 6 см (2,35 инчи), а горните и долните растојанија се 2,7 см (1,1 инчи). Заклучувањето на вратата може да ги задржи RV, приколката, кампувањето и вратите на камионите на отворена позиција при вчитување и растоварање на опрема за да избегнете непотребно оштетување.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 175.84

Големина : Рачки 13x2,5 см, завртки има две димензии на располагање (1 Материјал : стаклена површина и пласти

DEN 686.40

6 Месечна Гаранција За Замена на Производствени Дефекти на Сите Копчиња на Фиоките КАРАКТЕРИСТИКИБез ' �

DEN 1.00

Материјал : Бакар Лесна Инсталација, Лесна За Чистење, Убаво И Практично Заштеда на простор,Голем капаци

DEN 1.67

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

DEN 1.33

Направено од материјал од не'рѓосувачки челик, има голема јачина и нема лесно да добие 'рѓа, издржлив за �

DEN 248.16

Асортиманот вклучува 6 единици 15 во (38 см), 2 единици 21 во (53 см), 2 единици 31 во (79 см) Ленти за тарп со извонр�

DEN 1324.80

Мода : Генијален дизајн Држач за модна хартија за бања или бања Елегантен модел на решетка одговара за с�

DEN 0.33

Држачот за ролна од хартиена крпа може да заштеди простор, поставен веднаш до тоалетот за стилско,но дис

DEN 1232.00

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Елегантен додаток на декорот во вашата кујна или бањ

DEN 2.00

Направено од челик : Овие нозе за коса се изработени од 1 / 2 инчен дијаметар на цевката ладен валани цврст

DEN 3.33

Отворање и затворање на 180 ° : Авионот поддржува 180 °, што додава поголема пластичност на работната површ�

DEN 64.00

Повлекувањето на кабинетот на плоштадот на разновидни 5 "(128мм) е целосно цврста рачка, и она што го очеку�

DEN 1.00

Бесплатна кука за сликање на слика : Погодно е за најразлични wallидни површини, на пример, стакло, керамич

DEN 286.24

Боја : Сребрена Издржлив и лесен за инсталирање Убави декоративни шарки за задник во стилот на пеперутк�

DEN 2517.12

Материјал : 304 нерѓосувачки челик, полиран на површина, висока јачина, без ' рѓа, отпорност на гребење, отп

DEN 1.67

ЦВРСТА И ИЗДРЖЛИВОСТ овие природни јажиња од коноп 1 / 2 инчи се изработени од природен материјал од јута

DEN 0.67

Боја : Сребрена Издржлив и лесен за инсталирање Убави декоративни шарки Совршено за гроздобер дрвена ку

DEN 0.67

Нова боја за нозе со црн мебел : прашавте, слушавме! Нашите рубини лизгачи на полноќно црно беа направени

DEN 0.33

Севкупна должина : 7 7 / 8 "(200 мм) / центри за дупки : 6 1 / 4" (160 мм) Дебелина на лентата : 3 / 4 "(18 mm) / испакнатост : 1

DEN 3.33

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Елегантен додаток на декорот во вашата кујна или бањ

DEN 2.33

Содржина на пакетот : 22 х Шарка На Вратата; Тежина : 83гр; Главна Боја : Сребрен тон Материјал : Нерѓосувачк�

DEN 80.00

Хардвер за монтирање вклучен за лесна инсталација Оваа ставка е со димензии 1,5 инчи Може да се пофали со

DEN 907.68

Предности на производот : Хидрауличното дејствување, ефикасно го подобруваат капацитетот за поддршка н

DEN 639.84

Внесување без клуч : со 20 код за лозинка + 2 резервни клучеви + еднократна лозинка за привремени посетител

DEN 564.16

100% сосема ново Конструирана од метална легура, обезбедувајќи квалитет и долговечност, здрав и издржлив.

DEN 673.60

Стилскиот транспарентен дизајн го прави скоро невидлив, што е многу погодно за убава декорација на домо

DEN 283.04

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 266гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња слајд за фи

DEN 479.84

Репродукција со најдобар квалитет заклучување на риби со антички стил Месиран од месинг Работно закл�

DEN 122.56

Материјалот користи висококвалитетна армирана пластика, прстен ЗА влечење ОД нерѓосувачки челик СУС304,

DEN 3.33

АГОЛ КАБИНЕТОТ шарки Изработени од издржлив бакар, материјал, антиоксидација и анти ЗАМЕНА КУТИЈА ШАРК

DEN 2.33

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

DEN 244.80

Боја : Еднострана Брава Пакетот Вклучува : 1 Парче Брава Од Стаклена Врата Од Легура На Цинк (Вклучувајќи

DEN 0.33

®Висок Квалитет : хидрауличната шарка со пневматски реквизит што се превртува надолу е изработена од ви

DEN 944.00

Спецификации на производот : Центар до центар : 84 / 5 ", должина : 1025 / 64", дебела : 19 / 32 ", испакнатост : 133 / 64" Па

DEN 0.67

ПРАКТИЧНА СТАНДАРДНА КОМБИНАЦИЈА ОД 4 ПАРЧИЊА : целата метална конструкција, обезбедувајќи квалитет и д

DEN 1.00

Гроздобер антички метал заклучување, рогови заклучување, закривена брава за подарок кутија багаж! Деко�