.

.

Со попуст
Гејтс 19399 Премиум обликувано црево за грејач

Гејтс 19399 Премиум обликувано црево за грејач

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ги има сите квалитетни карактеристики на портите обликувано црево за ладење и слично на спецификациите на OEM Инженерски да се спротивстави на електрохемиската деградација - водечка причина за откажување на цревата. EPDM цевка, синтетичко засилување на плетење со влакна, капакот на EPDM. Ги исполнува спецификациите на SAE 20 R3 Type EC Class D-1 и D-2. Опсег на температура : -40 deg. Интегрираните куќишта на портите обезбедуваат точна регулирање и контрола на температурата за да им помогнат на моторите да работат поефикасно. Бидејќи повеќе возила се опремени со интегрирани куќишта со термостат, истражувањето и развојот на Гејтс ја водат индустријата во решенија за термостат за задниот дел за да се обезбеди најдобар квалитет. Gates Modular Coolant Hose is manufactured to fit specific applications and are similar to OEM specifications to include specific essential integrated OE components such as hose branches, quick-connectors, sensors, restrictors, etc. Gates Water Pumps are recognized in the industry for their durability, Супериорен квалитет и се произведени за операциите за специфични активности за вашето возило.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Gairity 1 година Гаранција Ве молиме контактирајте не ако има проблем со квалитетот, ние гарантираме најдо�

DEN 0.33

Сликата на примерокот може да варира од вистинскиот производ Обезбедете почист воздух во патничката ка

DEN 95.84

【Пакетот вклучува капаче за резервоар за миење садови од 1 x x 【OEM】 замена на OEM број : 28913 JK60 A Ве молиме, п�

DEN 151.84

Едноставна и брза замена Висок капацитет за апсорпција на честички Супериорна ефикасност Заштитете од

DEN 2.67

Сосема ново електронско склопување на телото на гаснење Овозможува замена на оштетено или засилено скл

DEN 596.80

Одржување на автоматско и камиони Земја на производство : Соединетите држави Производител : Филтри на Bal

DEN 352.32

Ерадицирајте мириси : Филтрите за проветрување на Fram Air ослободуваат чист воздух што е дезодоризиран со

DEN 159.84

Добро е да го замените во редовни интервали Дијаметар : 31мм Погодни за Харли, Бобер, Шопер, нечистотија в�

DEN 620.80

Број на дел : 2173156 12615495 Состојба : реновиран и висок квалитет Погодни за 20072009 година Cadillac Sts GM...

DEN 862.40

Брза испорака 57 дена за испорака Во Oder за да ги потврдите вклопувањето на деловите, може да испратите VIN �

DEN 1.00

Силиконот е сертифициран од ROHS Силиконските терминални капаци имаат висока термичка стабилност од 40 до

DEN 159.84

Замена на компонентите на Upstart 691035 Филтер за гориво за Kawasaki FH430 V AS08 4 мозочен удар мотор Материјал за квал

DEN 3.00

Компатибилен со задните калеми на Хонда Цивил Хонда Цивил 1,3 L L4 Компатибилен со задните калеми на Хонда

DEN 0.67

Kiwi Master 100% Сосема нов приклучок за одвод за подот за 2014 / 2015 / 2016 / 2017 / 2018 / 2019 Polaris RZR XP 1000 900 XP 4 Turbo Fit модели : 201

DEN 159.84

Тип : Пумпа За Снабдување Со Гориво Дел број : 1824946 C2, 1824946 C1, 2447222025 Гаранција : 1 година Меѓународен DT466 E DT530

DEN 1.00

1 Нов филтер за воздух со висок квалитет замена Внатрешниот дијаметар има три Тејпес : 42мм или 35мм или 48м�

DEN 2596.64

MPN : 1 G31143350, 1583143353 MPN : 1 G31143350, 1583143353 Kubota : Assy Filter Filter, Дел # 1 G31143350, 1583143353 одговара на сите дистрибуција на бел

DEN 1.33

Дел : Електрична Пумпа За Гориво Гпх (галони На Час Проток) : 46 ОЕМ Број : 17040С04Г41 ДОТ И САЕ Во Согласност С�

DEN 0.67

Сосема нов ретро комплет за филтрирање на воздухот во кабината (филтер за јаглен, покритие и завртки) До�

DEN 2238.24

603275, BL3 Z8 A080 B, 8 C3 Z8101 A 9 C3 Z8101 A, 9 C3 Z8101 B, XL3 Z8100 AA 20152017 Експедиција В6 3 20112014 Ф150 Камион В8 5 20112014 Ф150 Камион В6 3...

DEN 1.67

20032003 9100i SBA со 1 порта 20032010 9200i SBA со 1 порта 20032010 9400i SBA со 1 порта 20032003 9900i SFA со 1 порта 20032003 9900 IX SFA со 1 порта...

DEN 6480.00

Процеси во согласност со Федерални / ЕПА Процеси на широко тестирање и сертификација се следат за да се

DEN 257.28

【Подготовка】 Покривот за ладење на моторот за ладење на моторот е погоден за GY6 125 CC 150 CC 152 QMI 157 QMJ скутер

DEN 2.67

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произведе

DEN 0.33

Директна замена Овој резервоар за ладење на моторот одговара на вклопувањето и функцијата на оригинал�

DEN 998.40

Точно вклопување и високо квалитетни материјали за запечатување Висок капацитет за задржување на праш�

DEN 266.56

Филтрите за воздух ЕМГО го исполнуваат или го надминуваат квалитетот на OEM Филтрите за воздух ЕМГО го ис

DEN 1199.84

Овој производ го обвиткува вашиот филтер за воздух со дополнителен предфилтер Продолжува интервал на у

DEN 2.00

Оригинална опрема број 3201044 Ефикасно раздвојување и висок капацитет за држење на нечистотија со минима�

DEN 3.33

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

DEN 2115.84

[Fitment на возилото] Компатибилен со Chevrolet (Chevy) Trailblazer 20022009 ✔ Trailblazer ext 20022006 ✔ SSR 20032006 ✔ Buick Rainier 20042007 ✔ SAAB 97x 200

DEN 1.33

Одговара : Специфични МоделиПроверете Ја Табелата За Монтирање и Описот на Производот За Точни Информа�

DEN 2.33

【Спецификација】 Компатибилен со ГМ 19942017; OEM : 15748479, 700052, 11588650, 16662182; Големина : 1 / 2in x 5 / 8in 【Пакет】 Вклучен

DEN 319.84

Автоматскопалпал, најдобриот автоматски пал Гаранција за квалитет на палпаледна година...

DEN 201.44

? Компатибилен за Ford E150 E250 E350 E450 19922014 ? Број на дел за замена : 924352,8 C2 Z15431 A03A, 8 C2 Z15431 A03 A ? Пакет : 1 x кабел за з�

DEN 2.33

? ? ? [Треба да знаете] Ве молиме, споредете ја должината на вашата оригинална компресија и продолжување н�

DEN 1129.60

Замена на компонентите на Upstart 691035 Филтер за гориво за Kawasaki FH381 V BS04 4 мотор со мозочен удар Материјал за к�

DEN 1.67

Ги исполнува или надминува спецификациите на OEM; Долготрајно гумено соединение на EPDM Формулација на ком

DEN 351.84

Безбедно работење : Освен моторното масло, дизел масло и течноста за ладење, пумпата за масло не смее да �