.

.

Со попуст
Арт3Д двострана лента за монтирање на тешка должност, повеќенаменска отстранлива леплива лента за пена, еднократна транспарентна лента за предмети за паста, домаќ?

Арт3Д двострана лента за монтирање на тешка должност, повеќенаменска отстранлива леплива лента за пена, еднократна транспарентна лента за

DEN 63.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : 1/24 "x 1/2" x 10 '[1mm (дебелина) x 1,3см (ширина) x 3m (должина)]; Вкупна количина : 1 Силна адхезија : Оваа транспарентна лента за пена е изработена од најновиот материјал : гел-акрилик, адхезијата е 3 пати од редовната лента за лепило. КОРИСНИЧКИ ПРИРАЧНИК : ја усвоија нано-микро-молекуларната технологија, нашата лента за монтирање е отстранлива, без остатоци, повторно може да се користи по миењето, рециклираното. Без оштетување : Во споредба со традиционалните методи за фиксирање, завртка, нокти, тоа нема да ги оштети вашите приложени предмети. Не оставајте трага по отстранувањето. Повеќенаменски : Може да се користи во дома, канцеларија, автомобил за висина на wallидови, фиксирање на апликации, wallидни панели и инсталација на тепих. Големина : 1/24 "x 1/2" x 10 '[1mm (дебелина) x 1,3см (ширина) x 3m (должина)]; Вкупна количина : 1. Силна адхезија : Оваа транспарентна лента за пена е изработена од најновиот материјал : гел-акрилик, адхезијата е 3 пати од редовната лента за лепило. КОРИСНИЧКИ ПРИРАЧНИК : ја усвоија нано-микро-молекуларната технологија, нашата лента за монтирање е отстранлива, без остатоци, повторно може да се користи по миењето, рециклираното. Без оштетување : Во споредба со традиционалните методи за фиксирање, завртка, нокти, тоа нема да ги оштети вашите приложени предмети.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 808.00 -140 %

СТП кожа Направени во САД или увезени 【Големина】 8,34,31,8 инчи, врвна рачка за носење за лесно носење, кога

DEN 432.00 -140 %

Совети за карбид во европски стил Ласерско сечење слотови за експанзија Прецизност, тешка должност...

DEN 0.67 -140 %

100% памук Направено во САД Повлечете го затворањето Задебелени отпечатоци ретро американски мускули тр�

DEN 1.00 -140 %

Совршена големина : Мала 8,3 "(л) x 2,9" (w) x 4,7 "(ч), големината одговара за сите типови мобилни телефони, чувајт�

DEN 2.00 -140 %

Налепница од Тебурон Лесен за употреба, едноставно излупете и нанесете Направено од винил Одлично за ид

DEN 0.67 -140 %

Керамички Декоративни Јадење Симпатична Рак Облик Овошје Сад Носителот Десерт Дисплеј Штанд Мезе Служ�

DEN 761.60 -140 %

Флексибилен гушав : Gooseck има одличен отпор на свиткување и отпорност на замор Применливата температура �

DEN 2.33 -140 %

100% Метал Заштедете Простор : за Разлика од другите производи кои нудат само една функција, организаторо�

DEN 971.20 -140 %

може да се примени лаптоп Лесен за примена Излупете и лепете може да се примени на повеќето чисти мазни �

DEN 1179.04 -140 %

Подобро од стаклото : За разлика од вистинското стакло или калено стакло, овој заштитник на пластиката FX

DEN 0.67 -140 %

Пакетот вклучува мек поли со мек поли со мек поли и рамка за банер на топола Банерот е изработен од мека �

DEN 611.20 -140 %

Апликација : Пролетната жица со челична жица за компресија се користи за сè, од домашни уреди до моторна

DEN 440.96 -140 %

Форма на компонента Направено од јаглероден челик Тип на британска нишка Адаптална серија 9500 јаглероде

DEN 0.67 -140 %

БМЕ280 прецизниот сензор од , е залемен на ПХБ Не само притисокот и температурата, овој сензор може да ја и

DEN 1013.76 -140 %

Абразивни додатоци / алатки за облекување Абразивни додатоци / Алатки за облекување Модел бр...

DEN 414.40 -140 %

[Автоматска контрола на светлината] Вграден во сензор за паметни светло, ноќното светло автоматски се о�

DEN 3.00 -140 %

Подготвени за употреба на бои за воздушна четка Акрилните бои на воздушните бои се дизајнирани да бида�

DEN 1852.32 -140 %

[Издржлив Материјал ] жицата за четка е изработена од најлон, кој е отпорен на висока температура и старе

DEN 788.80 -140 %

Испорака од магацин во Калифорнија во рок од 2 работни дена4 V 2200m Ah LiIon, 70,50 x 38,56 x 20,45мм...

DEN 831.84 -140 %

2233430 Сосема ново во кутија !!! Никогаш не се користи !!! Мерач : О мерач Мин крива : O31 Должина : 12 1 / 4 " Бренд но

DEN 303.84 -140 %

Поставен Декор За Послужавник : пакетот доаѓа со 20 парчиња различни украси за послужавник со нивоа на пч

DEN 367.84 -140 %

18 Во еден комплет за додатоци за акциони фотоапарати Лента за глава, лента за зглоб, лента за градите, кл�

DEN 160.00 -140 %

Боја : З5 Компактен Број на модел : Z1 L39 H Z2 Z3 Плус Z4 Z3 Z5 Компактен Мини Премиум Е6603 Употреба : Задна Камера...

DEN 639.84 -140 %

Двонасочен аудио Разговарајте со посетителите преку апликацијата на вашиот паметен телефон Со двонас�

DEN 2.00 -140 %

Оригинален дел за замена на OEM Делови и опрема за печка од adeад се фаворизирани од глобално признати готв

DEN 819.20 -140 %

Изразете се со дизајнот што одговара на вашето чувство за хумор, политички погледи или ја промовира ваш�

DEN 632.80 -140 %

Shake 'N Break Pneumatic Bolt Breaker 37315 3 / 8 "& 37316 1 / 2" Прицврстува на чеканот за воздух за да обезбеди вибрации при отстра

DEN 3.33 -140 %

Микро прекинувачи Едноставен прекинувач за рокер Овој тип може да се користи за да се префрли напојувањ

DEN 2.67 -140 %

Додадете функционалност и леснотија на вредности на секој дел од вашето работно место со нашите канцел�

DEN 0.67 -140 %

Компатибилен филтер за Kenmore / Sears 79558823900 Фрижидер, количина : 3 Компатибилна замена за ADQ72910902, Gen11042 FR08, 469890

DEN 117.60 -140 %

Тежина : 41g; Име на производот : Единица за пренесување топка Главен материјал : метал; Содржина на пакето�

DEN 643.20 -140 %

Сосема нов, високо квалитетен полнач за напојување со напојување со ac wallид, не оригинален, но 100% компати�

DEN 127.84 -140 %

【Параметар】Големина на ТИП : 6мм; Големина на вратилото : 6мм x 150мм / 0,24 инчи x 5,91 инчи (d*l); Големина на рач

DEN 3.33 -140 %

101152 B2225 Број на дел од америк 52 B22 ISO 10 B1 SPROCKET 22 заби ISO No 10 B1 челичен центар за челик Ширина на единечен заб �

DEN 0.67 -140 %

Самостојни материјали : Електрични Стил на возење : Никој Тип на завртка : Машински Завртки Стил на глава

DEN 943.84 -140 %

Пакетот вклучува 12 различни камења, како што се аметист, јагода кварц, роза кварц, тигар око, флуорит на в