.

.

Со попуст
Прилагодливо работно капаче со копче, сончогледи со црвени ленти заштитна капа со лак за коса

Прилагодливо работно капаче со копче, сончогледи со црвени ленти заштитна капа со лак за коса

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% полиестер Затворање на влечење. Материјал за миење. Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, која е мека за допир, дишење, лесен и брзо суво. Fellе паднеш удобно долго време облечена. Скрушката за коса од лак е изработен од полиестер, гумена лента. Прилагодлива големина : Дијаметарот на горниот дел од медицинската сестра е 18 см/7in, висината е 13,5 см/5,3 ин. Хируршкото капаче може да се прилагоди за да одговара на големината на главата, без оглед на долгата коса или кратка коса, хируршкото капаче за чистење ќе ве одржува чисти и уредно за време на долго време. Буфантниот дизајн е погоден за дами со долга густа коса или кратка коса. Работно капаче со копчиња - Хируршкото капаче за чистење е дизајнирано со копчиња од двете страни на главата, кои можат да ги постават лентите на лицето на лицето за да ги олеснат ушите болни, особено за доктор, медицинска сестра, стоматолог или кои треба да носат обвивка за лице долго време долго време . Работно капаче со џемпери : Заштитени шами за заштита на челото може да ја апсорбира потта, што ја одржува главата сува. Носењето на тоа цел ден ќе ве направи удобно. Печатеното работно капаче не само што е естетски пријатно, туку и ве штити од мириси на нечистотија и готвење. Апликација : Овие работни капачиња со копчиња главно се користат за лаборатории, преработка на храна, убавина и фризура, апарати за точност, електрони и други различни полиња. Големина : Една големина одговара на главата на повеќето луѓе. Боја : Единствена колекција на шемата и vabriant бои. Ги доловува духовите на имагинацијата и модата за вашите loveубовни девојки или wifematerial : Полиестерска ткаенина машина за перење : 1 Работна HAP и 1 лак за коса Скручна работна капа со копчиња - Хируршкото капаче за чистење е дизајнирано со копчиња од двете страни на главата, што може Поставете ги лентите на лицето на лицето за да ги олесните ушите болни, особено за доктор, медицинска сестра, стоматолог или кои треба да носат покритие на лицето долго време.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.33

95% полиестер, 5% спандекс Лесна, 4насочна конструкција на истегнување ја подобрува подвижноста за целосе�

DEN 2.67

Увезени Запознајте ја помеката страна на технологијата Speedroll со дополнителен 2мм Pwrrun пена и покачен Pwrrun+

DEN 195.04

Материјал : Мешавина од памук Повлекување на затворање Материјал : Мешавина од памук Повлекување на зат�

DEN 2.67

Дебела и цврсто плетена ткаат со реверзибилна кадифен бесконечен шал и сет на капа, модерниот уникатен �

DEN 1.67

96% најлон, 4% спандекс Повлекување на затворање Само миење на рацете Sports Спортски градник со средно влија

DEN 79.84

Затворање на влечење Само миење на рацете Проточни шорцеви за трчање се совршени за атлетски, теретани,

DEN 1.00

100% полиестер ❥ 【Големина】 Азиска големина, а не големина Значи, се препорачува да изберете поголема го

DEN 111.84

100% полиестер Подароци за жени / мама / девојки! 【Информации за испорака】 Експедитирана испорака : 58 дена

DEN 416.00

Обезбедете најудобна спортска облека Создадете позитивен и здрав спортски животен стил Добредојдовте

DEN 2.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 60% најлон, 35% полиестер, 5% спандекс..

DEN 0.33

Гума ѓон Име на одделот : жени Nike Air Jordan 1 Mid Shoes се инспирирани од најпопуларните патики објавени во 1985 год

DEN 1460.80

★ Испорака : Времето за испорака е обично околу 7 до 15 дена, доколку е задоцнето или логистиката не е ажур

DEN 2.67

Материјал : Памук и полиестер Поставена памучна обвивка Повлечете го затворањето Само миење на рацете...

DEN 2.33

90% памук + 5% спандекс Прилики : работа, бизнис, канцеларија, интервју за работа, коктел, гостин на свадба, д

DEN 3.33

【Совети】 : Табелата со големина не е наша големина Ве молиме, внимателно повикајте се на нашата детална

DEN 3.33

Тело : 72% најлон, 28% еластан; Внатрешен : 72% најлон, 28% еластан Повлечете го затворањето Наменето за тенис, г

DEN 1.67

Увезени Овој чевли за жени е за : За тркачите кои бараат да го извлечат максимумот од нивните вежби, Hyperion

DEN 383.68

92% памук, 8% спандекс Затворање на влечење Ткаенина од висока класа, мека и премија, пријателска за кожата

DEN 3.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Еластично затворање Дизајнот со в�

DEN 1.33

50% полиестер, 50% памук Направено во САД Повлечете го затворањето Ткаенина со најдобар квалитет, пријатна

DEN 271.68

47,5% памук, 47,5% вискоза, 5% еластан Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : Супермека, рајо�

DEN 3.00

90% полиестер, 10% спандекс Затворање на копчињата Материјал за миење 【Материјал】 полиестер + спандекс, с�

DEN 3.00

80% памук, 20% полиестер Затворање на чипка Екран печатење уметност во центарот на предниот дел Зашивање н�

DEN 287.68

Лабавите ракави ги држат рацете да не се чувствуваат цврсто, а полите може да се вртат слободно со вашет�

DEN 708.96

95% рециклиран најлон, 5% еластан Затворање на копчињата Од бегство на отворено до едноставно да останете

DEN 1439.04

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД или увезени Dynawrap T

DEN 124.32

Полиестер Еластично затворање Материјали : пријателски за кожата, мека, лесна и удобна ткаенина, овој об

DEN 1.67

100% полиестер Еластично затворање Само миење на рацете Јакни за тренингот Баги летен костум Дизајн Хипи

DEN 199.84

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Блуза со краток ракав за жени Напр�

DEN 262.40

100% спандекс Затворање на влечење Не измијте, не бели, не милувајте суво, не пеглајте, не чистете...

DEN 0.33

65% полиестер, 35% мека ткаенина Повлечете го затворањето Карактеристики : Долг ракав, тркалезен врат, букв

DEN 3.00

100% полиестер ✿ Белешка за големина】 Нашите големини работат мали Ако сакавте да имате малку бурен изгл

DEN 1.33

80% памук 20% полиестер светли еко мастила Повлечете го затворањето Измијте ја облеката внатре во ладна во