.

.

Со попуст
Gaeirt Joystick, аналогно 3D копче за абење отпорно посветена висока чувствителност за дел за замена

Gaeirt Joystick, аналогно 3D копче за абење отпорно посветена висока чувствителност за дел за замена

DEN 1264.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Аналогното 3Д искуство ви помагаат да ја контролирате вашата игра пофлексибилно и прецизно Флексибилен и компактен дизајн така што е лесно да се инсталира, нема да влијае на работата. Материјалите со висок квалитет и отпорни на абење обезбедуваат повеќекратни кликне. Копчето за тркалезно допир се вклопува за ергономски дизајн за да обезбеди добро чувство на допир. Совршен дел за замена за замена на скршениот. Аналогното 3Д искуство ви помагаат да ја контролирате вашата игра пофлексибилно и прецизно. Флексибилен и компактен дизајн така што е лесно да се инсталира, нема да влијае на работата. Материјалите со висок квалитет и отпорни на абење обезбедуваат повеќекратни кликне. Копчето за тркалезно допир се вклопува за ергономски дизајн за да обезбеди добро чувство на допир. Совршен дел за замена за замена на скршениот. Опис : Овој производ со висок квалитет и супер перформанси е добро решение за да го отпуштите скршениот или добар дел за да DIY џојстик како што сакате. Аналогното копче за 3Д круг ви одговара за прстите и обезбедете прекрасна игра. Карактеристики : Копчето за тркалезно допир се вклопува за ергономски дизајн за да обезбеди добро чувство на допир.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 575.84

Поставете го трендот : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mightyskins за вашите Xbox Series S! Не ви се доп

DEN 1092.80

Капацитет : 930m Ah Напон : 3 Fit for LIP1412 400059701 LIP1412 B Заменете за PSP GO PSPN1000 PSPN1001 PSPN1002 PSPN1003 PSPN1004 PSPN1008 PSPN100 PSPNA1006...

DEN 2.67

Ергономски дизајниран за едноставен и елегантен изглед Едноставно поврзете го приклучокот на сензорот

DEN 0.67

LB RB Bumper Butter Home Guide Guirment Замена на опкружување компатибилен со контролорот Xbox Series X Совети : Ова е копчето LB

DEN 3.33

Чувајте повеќе заштеди на игри и играјте оригинални производи Xbox со најпродавани производи Зачувајте м

DEN 3.33

⚫ Вградени 10000 игри за PS1 / FC игри Поддршка PS1 / MAME / SFC / FC / GBA / GB / GBC / MD формат на игра Играчите можат сами да �

DEN 2.33

Ова не е тежок случај Тоа е винил налепница за кожа / декларација и не е изработена од гума, силиконски, г�

DEN 287.84

Замена на целосен случај за PSP 1000 Лесен за инсталирање Заменете ја оригиналната површина во боја и екран

DEN 417.60

Висока компатибилност : Оваа линеарна игра за игри поддржува за G25 G27 G29 T500 компјутерски игри со тенок трк

DEN 3.33

Гарантирајте го квалитетот на производите Време на испорака 2030 дена Ако имате какви било прашања, слобо

DEN 1.00

Mountидното монтирање е идеално решение за Xbox One S и неговите додатоци, и бидејќи тие веќе нема да ја натруп�

DEN 2.33

Батерии за видео игри Батерија за полнење Пакет со батерии за видео игри Додатоци за видео игри Пакет со

DEN 1121.60

Ергономија : Вграден во 2 слотови за картички за игри, можете да ги менувате картичките за игри во секое в

DEN 0.33

Погодно за употреба : За плочите за лице PS5 имаат уникатен термички дизајн кој овозможува да се користат

DEN 1.33

Изберете од 18 одлични хитови на аркада Извадете ги грешките во Centipede, исчистете го џиновскиот вселенски

DEN 1400.00

【2 HANGER HEANGER】 Двете држачи за држачи ви овозможуваат да ги обесувате слушалките и контролорот во исто вр�

DEN 0.67

Специјален дизајн за Switch OLED На предниот и задниот дел од случајот со OLED на прекинувачот го има печатени�

DEN 1.00

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

DEN 560.00

Преземете ги Оги и неговите кокошки како Jackек Скелингтон и се претвораат во Дедо Мраз и кралот на тиква

DEN 0.67

Материјал : Направено од 100% микрофибер, со извонредна мекост, а капакот на дувлата има висока пропустлив

DEN 294.40

„Твојата кожа на кожата“, Кенди Кејн од джинджифилова куќа црвена, за да одговара на вашиот Microsoft Xbox 360 St

DEN 175.84

【За Контролорот Rage At Cate Protector】 Оваа контракција на надувување од 360 ° ги штити вашите контролори од влиј

DEN 1.67

Чувствителноста на глувчето може да се прилагоди слободно, овозможувајќи ви да уживате во највисокото �

DEN 478.40

Направено од високо квалитетен ABS, тој е стилски и издржлив, мала тежина, погодна за носење Приклучете и �

DEN 0.33

[Одлична изведба] 3Д печатен комплет за монтирање за да инсталирате тивок вентилатор на местото на ориги

DEN 2.33

Влез : 100 240 VAC 50 / 60 Hz светски напон за употреба PSU Гаранција : 100% пари ќе бидат вратени е дека нашите произв

DEN 1592.00

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика И тоа е намерно направено помал

DEN 0.33

[Применлив модел] Адаптер за AC, кабел за напојување на AC (американски приклучок) и USB полнач за полнач е по

DEN 1.67

1 Заградата е изработена од висококвалитетен материјал за смола од ABS Тоа е универзална решетка за склад

DEN 1.00

Нашите загради се изработени од јаглероден челик и имаат голема издржливост и стабилност Неговата повр

DEN 1.67

Компатибилен со батеријата P / N : PSP3453 дуо Информации за производот : liјон, напон : 3.7 V, капацитет : 1400m Ah / 5.18

DEN 559.84

Заврши јаглеродни влакна со иста живописна боја и издржливост како и нашата мат финиш, оваа стилска тек

DEN 1.33

Играјте на 19 од најпредизвикувачките и престижни курсеви за турнеја во ПГА од плажата Пебл до Свети Анд

DEN 1430.40

[Чип на паметно коло] За полначот PS Vita 1000, чипот за паметно коло има автоматска заштита од надмоќ или прег

DEN 612.64

产品 我们 要求 , 出售 最 好 的 , , производи што ги бараме високо, го продаваат најдоброто服务 我们 是 最 的 , 包 �

DEN 351.84

Ликовите што можат да се играат : Фродо, Арагорн и Гандалф се сите играни, секој со свои уникатни каракте�

DEN 151.68

Кабел за микрофон Flex компатибилен со Sony Xperia T3 Кабел за микрофон Flex компатибилен со Sony Xperia T3 Ве молиме кон

DEN 1.33

Замена на целосен случај за PSP 1000 Лесен за инсталирање Заменете ја оригиналната површина во боја и екран

DEN 1.67

Карактеристики на знак за 3Д проекција (2) 8 "x 12" панели што проектираат 9 "од wallидот под агол од 45 степени (ц

DEN 446.40

Дизајн на изглед, приклучок и игра : Овој мобилен надворешен хард диск изгледа исклучителен и елегантен

DEN 444.80

Напон на батеријата : 3 Димензии : Тип : литиумјон 100100 Капацитет : 2000m Ah 【Услуга по продажбата】 Гаранција �

DEN 1196.80

☛ Мотор на левата / десната рачка ☛ има за цел да ги реши проблемите што се предизвикани од скршената ил�

DEN 933.44

OLED материјал LCD екран и дигитализатор Комплетно склопување компатибилен со Galaxy J7 (2017), J730 F / DS, J730 FM / DS Ве м

DEN 2.67

Осветлувачки очи Чувствителни на притисок, стапчиња за аналогна контрола Повратна информација со двој�