.

.

Со попуст
Zuqiee Dright 19PCS1-10mm HSS титаниум обложена со пресврт на вежбање, поставена права вежба за пресврт за вежбање за дупчење со метално дрво за дупчење битови

Zuqiee Dright 19PCS1-10mm HSS титаниум обложена со пресврт на вежбање, поставена права вежба за пресврт за вежбање за дупчење со метално

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

19 парчиња титаниум обложени битови, челик со голема брзина, издржлив Облогата на титаниум олеснува побрза пенетрација со помалку напор. HSS вежба за вежбање за дрво, пластика и алуминиум, бакар, челик. Идеално за DIY, дома и општа зграда/инженеринг. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе дадете се од себе за да ви обезбедиме најдобра услуга. Нашата компанија ќе ви ја достави стоката што е можно поскоро, логистичката брзина е побрза од веб -страницата. Спецификации : Материјал : Steelsurface со голема брзина : Titanium облога : 1мм, 1,5мм, 2мм, 2,5мм, 3мм, 3,5мм, 4мм, 4,5мм, 5мм, 5,5мм, 6мм, 6,5мм, 7мм, 7,5мм, 8мм, 8,5мм , 9мм, 9,5мм, 10ммквантилност : 1 сет (19 парчиња, 1 парчиња во секој вид) Белешка : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да понудите. За брзо менување на задачите и да ја одржувате работата што се движи во метална конструкција за издржливост и долг живот секојдневно. Забелешка : Производот не може да се користи спротивно од стрелките на часовникот! Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, ќе дадеме се од себе за да ви обезбедиме најдобра услуга.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.33

Повторно употребливи, истегнувања, отпорни на топлина, безбедни за миење садови, нема да апсорбираат ми�

DEN 623.84

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

DEN 1579.20

Изработени од висококвалитетни материјали за поголема издржливост Ефикасно фаќајте ситни честички пр�

DEN 0.33

SBL OCIMUM SANCTUM MATHER TINCTURE Q Користете под надзор на медицински советник Некои производи од хомеопатијата не се

DEN 1.67

ПЕДИЈАТАР чисти од глава до пети додека ги остава косата и кожата меки на допир ФОРМУЛИРАН СО НАВЛАЖНУВ�

DEN 3.00

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени!Испорака : 1015 Дена; Најбрза Испорака : 710 дена Спортски Панталони За Жени

DEN 1.67

4 во 1 надворешен Бројач На Меурчиња За Проверка на дифузорот СО2 4 во 1 Надворешен Со2 Дифузор Проверете В�

DEN 1105.60

Работи За Xbox 360 Тенок S Контролер Пакетот Вклучува : 1 x Копче За Прекинувач Поправете Ги Старите И Неиспра

DEN 186.56

Висок Квалитет : Стоматолошки Силиконски Кодни Прстени изработени од медицински силиконски материјали

DEN 2.33

Галванизиран Достапно во должина од 3 / 4Инчи до 21 / 2Инчи 5000 Клинци по кутија Од производителот Сидро 16 Ме�

DEN 1320.00

Сензор чистење видлива прашина прашина Видливи vswap v размена чиста ЧИСТЕЊЕ APSC 1.6 раствор раствор за чист�

DEN 3.00

Лого / слика за ласерско сечење за прецизни детали и точност Еднократно и може да се чува во оригинален с

DEN 174.40

€ Сет вклучува 3 Контејнери за Складирање со Капаци (57,48 мл33,81 мл18,59 мл) € Микробранова Безбедно ● Безбед

DEN 79.84

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : распространета големина : 16x16cm / преклопена големина : 6,3

DEN 2.33

50% Полиестер, 50% Памук МЕК МАТЕРИЈАЛ овие Семејни комплети За божиќно совпаѓање се изработени од квалит�

DEN 1.00

Направено од здрав, хипоалергичен, полимер од медицинска оценка Пакетот вклучува еден пар мали, средни �

DEN 0.33

Апс Заоблени Микробранова Печка Решетката Слоевит Пареа Послужавник Кујна Додаток Пароброд Решетката

DEN 431.84

Материјал : оваа уникатна книга е изработена од дрвена и железна, цврста и durableIt доволно силен за да ги по

DEN 1390.24

Вклучуваат : 4 пакувања 204а тонер касети компатибилен ЗА 204А CF510 A CF511 A CF512 A CF513 A црна цијан жолта магента то

DEN 223.84

Најдобар Квалитет : Овој Пар Сини П Машки Чорапи За Екипаж е ткаен од 61% мек, луксузен чешлан памук, 36% нај�

DEN 319.84

75% полиамид, 25% спандекс Еластично затворање ▶ 『Материјал』 : Healsенските хеланки на половината се направ

DEN 3.00

Големина на клипот : 26мм / 102 "(Г); 304 Ширина На Лентата од Нерѓосувачки Челик : 20мм / 0 304 Дебелина На Лентата �

DEN 404.80

Држи и организира алатки во гаражи Магнетната лента држи до 40 килограми Лесно се монтира на ѕид или рабо

DEN 319.84

Керамика Доволно издржлив за секојдневна декоративна употреба Овој центар на плочата доаѓа со штанд за

DEN 287.84

Димензии : 20 "х 10" х 10 "(50 х 25 х 25см) Капацитет : 30Л Ткаенина : Полиестерски Влакна, водоотпорен и отпорен на к

DEN 1580.80

Уникатен сет на сите сферични мелење битови за ротациони алатки во издржлив случај за складирање 11 голе

DEN 824.00

ЅИД ТОПКАТА ШТО ЌЕ ТРАЕ Нашиот Ѕид Топката Има Повеќе Слоеви Засилен Преку Шиење На 1000 килограми Сила Н�

DEN 3.33

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Сп�

DEN 0.67

Добра дисипација на топлина : Овој производ користи чипови со добар квалитет, а главата на ламбата е изр�

DEN 1.67

Доволно количини дрвени монистра : ова е производ составен од 6 различни бои дрвени монистра, вкупно 240 п�

DEN 3.33

Затворање на тока 【Компатибилни модели】 26мм Sport Silicone Watch Band се вклопува за Fenix ​​7x, Fenix ​​6x, Fenix ​​6x Solar,

DEN 798.40

Произведени на 200мој фолија ca мотивголемина ca 14,9 во x 9,8 во ( ca 38 см x 25 см голема Се користи за прскање На Мо

DEN 0.33

Целосно Движење Артикулирање На Монтирање На Ѕид : Оваа Моноприс Комерцијална Серија Со Целосно Движењ�