.

.

Со попуст
Димензионална точност на филаментот Elegoo Pla 1.75mm темно сина 1 кг, 3Д печатач Димензионална точност +/- 0,02мм, филамента за печатење со картонски картони од 1 кг се вклопув

Димензионална точност на филаментот Elegoo Pla 1.75mm темно сина 1 кг, 3Д печатач Димензионална точност +/- 0,02мм, филамента

DEN 255.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Висококвалитетни нишки на ПЛА】 Направени од висококвалитетни PLA, најчесто користениот термопластичен материјал карактеристики на помала температура на топење и леснотија на употреба, ниско искривување и намалување, без мирис за време на печатењето и обезбедува сјајна завршница на површината 【Димензионална точност 1 кг количка (2. 【Помалку затегнување и лесен за употреба】 Целосно механичко ликвидација и строго рачно испитување за да се обезбеди дека линијата е уредно распоредена и помалку испреплетена, и за да се избегне можното кршење и кршење на линијата. Поголем дизајн на внатрешен дијаметар за лесен дијаметар за лесно хранење. 【Без затнување 1 кг количка (2,2 bs). 【Помалку затегнување и лесен за употреба】 Целосно механичко ликвидација и строго рачно испитување за да се обезбеди дека линијата е уредно распоредена и помалку испреплетена, и за да се избегне можното кршење и кршење на линијата. Поголем дизајн на внатрешен дијаметар за лесен дијаметар за лесно хранење. 【Без затнување и меур】 дизајнирани и произведени со затнување, врвно сврзување со слоеви и одлична флуидност за мазна и стабилна истиснување.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67 -140 %

УЛ Наведени за 3 час оган врата Опсег на врата 15 / 8 " 21 / 8 "за сите функции освен ND85; 1 3 / 4" 2" за ND85...

DEN 2.00 -140 %

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

DEN 592.96 -140 %

Големина : 5 Автентичен : оригинален ЗАНАЕТЧИСКИ занаетчиски рачно изработен производ ЗА фер трговија В�

DEN 3.33 -140 %

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

DEN 1583.84 -140 %

€FITMENT®одговара Само За Возило со 4 / 110 Шема На Завртки, центар не е поголем од 74mm и m10x1, 25 столпчиња за трка

DEN 2.33 -140 %

Керамика, Машина за Миење Садови И Микробранова Печка Безбедно Печатени Од Двете Страни Една Кригла Исп

DEN 2.33 -140 %

Име На Производот : Мерач На Ниво На Масло; Материјал : Пластика Содржина на пакетот : 5 х Мерач На Ниво На �

DEN 289.60 -140 %

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

DEN 319.84 -140 %

85% Полиамид, 15% Еластан Произведено во САД или Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење ●СЕКСИ �

DEN 1084.80 -140 %

ЛЕСЕН и ПРЕНОСЛИВ : лесен дизајн за лесен транспорт Се препорачува за внатрешна употреба, многу практич�

DEN 2.00 -140 %

СУПЕРИОРНА ФУНКЦИЈА : квадратниот класичен производител на вафли и палачинки е професионален квалитет

DEN 1563.20 -140 %

Цврстиот дизајн со капак ги држи работите подалеку од прашина; рачка за јаже за лесно лизгање и извлекув

DEN 3.00 -140 %

Дијаметар : 7 1 / 2 Изработени од порцелан Злато надвор и внатре бандажи Само декоративна употреба Дијамет

DEN 0.33 -140 %

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА КРИГЛА : Нашите чаши за кафе имаат екстра дебели ѕидови Ова ги прави чашите за чај особ

DEN 127.84 -140 %

*Универзална Компатибилностуниверзалниот дизајн овозможува совршено да се вклопи на повеќето 4,7инчни �

DEN 0.67 -140 %

Изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик, не е лесен за ' рѓа, издржлив и лесен за чистење Дире

DEN 1912.96 -140 %

Версакап технологијата обезбедува флексибилност на заменливи врвни врски Големи, обликуваниво диплом�

DEN 2.67 -140 %

Полнети Мрзливи Кадифен Играчка : Уникатен моден цртан филм риба дизајн, многу и убаво Како божиќ украси

DEN 3.00 -140 %

ГИ КУПУВАТЕ СЛИКИТЕ МАЗЕН ОБИЧЕН ПРИКЛУЧОК ЗА ИГЛАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИК

DEN 303.84 -140 %

ИДЕАЛЕН ЗА КРПИ или НАМЕТКИ : Секој комплет куки за крпи за бањи на Ѕидарите може да собере вкупно четири

DEN 900.64 -140 %

Подлога против замор која обезбедува удобност за луѓето кои стојат зад шалтерите во аптеките и телер ст

DEN 1616.48 -140 %

Запечатен прецизен вртлив лежиште 1 / 4 " дебелина на материјалот Цинк обложен за заштита од корозија...

DEN 2.00 -140 %

Приближна Големина : 5" Боите се печатат со ултравиолетови (УВ) мастила отпорни на избледување квалитет �

DEN 3.00 -140 %

Генениме : омпа; омпа Синиме : Рекомбинантен надворешен мембрански протеин а (омпа); надворешен мембранс�

DEN 175.52 -140 %

Рачките за скривалиште овозможуваат повеќе опции за носење Предниот џеб продавници периферни уреди и к

DEN 3.33 -140 %

Бејзбол Партија Дизајн : бејзбол маса крпа е дизајниран со класичен црвена, сина и бела боја како позади�

DEN 10304.32 -140 %

Лежишта Усвојува Челичен Материјал За Лежиште, Кој Не Е Лесен За ' Рѓа, Висока Цврстина И Добра Отпорност

DEN 1.67 -140 %

Издржлив16" х 4 "метален знак, алуминиум со заоблени агли и може да се користи и во затворени простории и н�

DEN 992.00 -140 %

ОДЛИЧНО ЗА ЅИДОВИ : Одговара На Големината Што Сакате да Ја Декорирате на Вашиот Ѕид или Врата, Лесен, Ле�

DEN 2.00 -140 %

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Луни Мелодии производ Рачно изработена кожна конструкци�

DEN 3.33 -140 %

Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде

DEN 1276.16 -140 %

Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред

DEN 3.33 -140 %

25 мерач Светла основна завршница Поддржано од повеќе од 50 години искуство, Сенко обезбедува само најква