.

.

Со попуст
NZDY Предводена Тивок Вентилатор СО Таванско Светло И Далечински Управувач 72w Затемнувачки 3 Брзини Спална Соба Таванот Вентилатор Светлина Со Тајмер Qu50cm Модерна Дн?

NZDY Предводена Тивок Вентилатор СО Таванско Светло И Далечински Управувач 72w Затемнувачки 3 Брзини Спална Соба Таванот Вентилатор Светлина

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Купете Со Доверба : Гарантирано Дека сте Ги Почитувале Најсложените Процедури за Контрола на Квалитетот Било Какви Проблеми, Ве Молиме Слободно Кажете Ни Директно, Ние Ќе Го Решиме Проблемот За Вас Во Рок Од 24 Часа. Заштеда на енергија и Висока Ефикасност : Во Споредба со Традиционалните Светилки со Блескаво Светло, Вградениот Извор На Светлина Со Висока Боја Има Стабилен Квалитет И Поеколошки Драјвери За Лед Светилки, Што може Да Ви Донесе Поголема Осветленост И Помала Потрошувачка На Енергија (50% Помалку Енергија Од Светилките Цфл) Потрошувачка) Постојаното Тековно Осветлување Одбива Да Стробоскопски. Полупроводничката Технологија Што Емитува Светлина ја Намалува Стробоскопската Боја. Мека И Здрава Природна Светлина. Вграден Силиконски Челик А. Затемнување Без Чекори : Осветленоста и Температурата на Бојата може Да се Прилагодат По Желба за Да Ги Задоволат Вашите Потреби. 3 Нивоа На Моќност На Ветерот Може Да се Прилагодат по Желба. Температурата На Бојата може да се Префрли помеѓу 3000~6500 K преку Далечинскиот Управувач. Паметно Поставување Состанок, Режим На Тајминг, Заштеда на Грижа и Заштеда на Енергија, Обезбедувајќи Ви Интимно Искуство, Овозможувајќи Ви Да Се Одморите во Леснотија Цела Ноќ. Дизајн На Сечилото На вентилаторот : Елегантен И Шик Дизајн Ги Интегрира Вентилаторот и Светлината. Сечилото на Вентилаторот е Лесно, Голема Брзина, Мек Ветер, Работа Со Ниски Децибели, Оптимизирана Рамнотежа На Стомачните Мускули, Невидливо Проѕирно Сечило На Вентилаторот, Затегнатост, Висока Отпорност на Абење И Издржливост, Јасна Текстура, Природна Област За Снабдување Со Воздух Со Широк Агол, Големо Чувство На Ветер, Аеродинамичен Принцип, Имитиран Дизајн На Крилата, Јачина На Ветерот На Вентилаторот, Висока Издржливост и Тешко Деформирано Снабдување со Воздух Е Постабилно и Потивко, И Круто и Флексибилно, И Прецизно Контро. Технологијата на Вентилаторската Светилка : Вентилаторската Ламба Усвојува Висококвалитетно Тело на Хардверската Ламба преку Лак за Печење и Повеќе Процеси за Да го Одржи Телото на Светилката Стабилно и Силно. Добри Перформанси За Дисипација На Топлина. Површината е Мазна и Не Е Лесна За Оксидација. Носечката Таванска Плоча е Густа и Не Е Лесна За Деформација. Висококвалитетен Акрилен Абажур, Прецизен Материјал и Униформност, Висока Пропустливост На Светлина, Така што Светлината Се Шири Порамномерно, Лесно Се Чисти, Редовен Агол на Прекршување На Светлината, до. Таванската Светилка на Вентилаторот е Мултифункционална и Опремена со Паметен Далечински Управувач, Кој Интегрира Различни Функции како Што Се Прекинувач за Осветлување, Прилагодување на Брзината на Ветерот Во Времето на Вентилаторот и Прилагодување на Осветленоста на Осветлувањето.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.33

Внимание Полначот или главната единица или кој било друг додаток не се снабдуваат со набавка Compatible With : S

DEN 0.67

Безбедно чувајте, организирајте или исушете чадор со овој држач за слободни Никогаш повеќе нема да имат

DEN 2.67

Доаѓа со монтирање Заштита за заштита на забите, изработено од пластика Лесна тежина, погодна за планин�

DEN 3.00

За испорака : Стандарден превоз 721 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL =

DEN 1.00

Прекинувачот На Ролери CB25 / 60 Теренот : 1 / 2 "Ролери Ширина : 1 / 4" Ролери Дијаметар : 0.306 "Вкупната Ширина : 0.541

DEN 719.84

Полиестер, памук Повлечете го затворањето 90% памук / 10% полиестер Екран печатена графика Име ознака на дн

DEN 191.84

? ? , лесно да ги организирате и заштитите, тоа помага да го пронајдете бродот што ви треба веднаш (само ор�

DEN 2.00

Меко е и не го прободува лицето, а почетниците не се плашат да користат руменило Мека до допир, силна моќ

DEN 1.00

Се користи за маскирање на лемење, создавање површини за ослободување за делови излечени на високи темп

DEN 94.08

Кабелските врски со различна големина и цврстина на истегнување се погодни за различни прилики, големи�

DEN 1481.60

(ОЕ НЕ) : бензинска мрежа алуминиум 16127236941 1612 7236 941 Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашањ�

DEN 2.67

100% памук Затворање на патент Оваа маичка со долг ракав е работи мала, kindубезно нарачајте една големина н

DEN 351.84

Материјал : Полиестер со водоотпорна обвивка Димензии : 18,5 "(ч) x16.1" (г), ве молиме проверете ја големината �

DEN 211.04

Полиестер Произведено во САД Или Увезено ☂ Ова е маска за очи од полиестерски материјал, дише и удобна

DEN 556.80

ВКЛУЧУВА : 1 Новина Фудбалска Топка на Надувување во пакетот МЕРКИ : Голема Фудбалска Топка има дијамета�

DEN 2079.84

Поддржува PIV, pivI, CIV, CAC, КАРИРАНИ, наследни ингеренции (DESFIRE, MIFARE, UID) и близина Разноврсна платформа која пр

DEN 1.67

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Заштедете 40% на 1 од секои 3 Andе ги ажурираме стилови секој ден Ако

DEN 57.44

100% полиестер Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење Горнит

DEN 0.33

Предвремени на затворање Миење Раце Само Дуксер Дуксер Со Долги Ракави Јакна Со Качулка Женски Џебни Ка

DEN 630.40

【Висок квалитет Гуранти】 : Направено од високо квалитетни микрофибери, супер апсорбирачки, собере 10х с

DEN 7214.40

●Модел на артикли zdc77 Двоен Полнач За Батерии `+Апликација овој ДВОЕН полнач CDC77 е за Bdc46, BDC58, BDC70,BDC71, BDC72 Б�

DEN 3.33

Најпопуларни користени поли торби за општи производи од светлина до средна тежина за да ги заштитат од �

DEN 0.33

Поддршка на кука и јамка најлонска тока, лесна и брза за лепење, цврста, издржлива и практична Широка при

DEN 3843.84

Изработен од материјал, издржлив и стабилен за употреба ЛЦДдисплејот ви го олеснува читањето на резулт�

DEN 1760.00

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Погодно за сите погледи на �

DEN 240.00

Заклучување на EZ Брзо мекото за забрзување Вметнете 130мм Сјај EZ заклучување Брзо мекото за забрзување В�

DEN 2.00

Лесен За Употреба Тоалет Клипот И Четка Сет Метални Ткаенини Омекнувач Топката За Тој Подлошки Мали Куј

DEN 2.33

Направено од дрво, издржливо и уникатно Практичен и удобен, совршен за прикажување на вентилаторот за п�

DEN 0.33

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА ПРИКЛУЧОК ЗА КОНЕЦПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ

DEN 3.33

Дијаметар : 7 1 / 2 Изработени од порцелан Злато надвор и внатре бандажи Само декоративна употреба Дијамет

DEN 2.00

Поставете сет на менувачот 48 P Pinion 3175mm вратило е компатибилна со 1 / 10 RC CAR, 48 P Pinion Gear Set зацврстен е идеална

DEN 2.67

【Добра работа】 100% сосема нов и висок квалитет Меки силиконски, издржлив и нема да ја изгребат површина�

DEN 639.68

100% полиестер Бидете центар на внимание во овој мини костум И едноставноста е фокусот на дизајнот, е обич

DEN 2.33

ГОЛЕМИНА : Надворешност : 8" широк за 12 " висок ( + / 25") Внатрешни работи : 7.5" висок ( + / БАЗА : дабови фурнир

DEN 3.00

☁ МатеријалИзработен од 100% висококвалитетен полиестер супермека, ладна релаксација на смирувачките м�

DEN 2334.08

Дизајн на отпорен на корозија со низок профил Универзална шема за монтирање на Jкутија и 1 / 2 "Влегување н

DEN 111.84

Litepanels Близнаци 1x1 Хард RGBWW LED ПанелСтандарден Јарем Американски Кабел За НапојувањеУлтра Лесна Дифузиј�

DEN 1.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 95% полиестер, 5% спандекс Женски маи

DEN 464.00

Светски Влез : Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз Безбедносна Заштита : прекин на преоптоварување, прекин на напон, авто

DEN 2159.84

✅ Кога само најдобрите ќе направат керамички лежишта со победа на трката што ќе ве стават на подиумот п�

DEN 262.40

【Висок квалитет на материјал】 RC мотор без четка е изработен од метален материјал, здрав и издржлив 【Пр

DEN 200.00

Мрежа, најлон Повлечете го затворањето Само миење на рацете Балетско здолниште за жени, погодни за танц�

DEN 1484.80

Исто така добро за заштита на микрофонот од плунка и влажна, продолжете го својот животен век Произведе�

DEN 96.00

100% памук Главен состав на ткаенина : Содржина на составот на главната ткаенина од памук : 95 (%)...

DEN 158.40

ПРОИЗВОД 1 : Замена на леќата за замена со стилски принт дизајниран од Fotodiox Производ 1 : Компатибилен со с�