.

.

Со попуст
Деца Колостомија Торба Стома Торба За Еднократна Употреба Деца Дренажни Остомија Торба со Кука &засилувач; Јамка Затворање Бебе Измет Колекција Фистула Торба За Х?

Деца Колостомија Торба Стома Торба За Еднократна Употреба Деца Дренажни Остомија Торба со Кука &засилувач; Јамка Затворање Бебе

DEN 176.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Медицински Хидроколоиден Материјал : хидроколоидното тело цврсто се држи, не е лесно да падне, блиску до кожата, одбивајќи да биде обезмастено или искривено ●Намалете Го Истекувањето : Нашиот гел за кеси за остомија е мек, а хидроколоидот е гел што тече, кој може да се промени според состојбата на телото, намалувајќи ја веројатноста за инфилтрација. Погоден за деца кои сакаат да трчаат и скокаат! И дизајнот На затворање На Велкро е лесен за празнење и го намалува времето на нега. ●Нежна и пријателска за Кожата : Нашата торба за остомија е изработена од избрани суровини и има неткаен слој, кој е удобен и дише, така што кожата повеќе не е влажна и затнат. Нежен и пријателски за кожата без иритација, тоа е совршен избор за детска кожа!. Дизајн на цртан филм : обликот на оваа торба за остомија е специјално дизајниран за деца, симпатична и мала, привлекувајќи го нивното внимание, така што мама повеќе не мора да се грижи за нивната неподготвеност да ја носи торбата за остомија!. Производот вклучува : 10 X торба за остомија, владетел на стома, лепенка за воздушни дупки. Медицински Хидроколоиден Материјал : хидроколоидното тело цврсто се држи, не е лесно да падне, блиску до кожата, одбивајќи да биде обезмастено или искривено. ●Намалете Го Истекувањето : Нашиот гел за кеси за остомија е мек, а хидроколоидот е гел што тече, кој може да се промени според состојбата на телото, намалувајќи ја веројатноста за инфилтрација. Погоден за деца кои сакаат да трчаат и скокаат! И дизајнот На затворање На Велкро е лесен за празнење и го намалува времето на нега. ●Нежна и пријателска за Кожата : Нашата торба за остомија е изработена од избрани суровини и има неткаен слој, кој е удобен и дише, така што кожата повеќе не е влажна и затнат. Нежен и пријателски за кожата без иритација, тоа е совршен избор за детска кожа!.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67

Секоја чаша вклучува ракав на Silcone 16oz Одржливо и еднократно микробрановско Безбедно мијалник за садови.

DEN 1.67

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 3.00

? 【Трајност】 Со фино изработка, има компактна структура, еколошки и издржлива за долгорочна употреба ? �

DEN 1569.60

Галтроника Круша S5379i мала форма фактор ниска PIM во зградата Omni антена има таванот монтирање на Галтрони�

DEN 3978.88

Карактеристики дизајн инспириран од еспорт со атрибути на изведба за да обезбеди уникатен стил...

DEN 5003.20

Зимски кожни ракавици допир екран долги ракавици Тенка постава топла и мека прст ракавици Во зима, тоа е

DEN 159.84

кашлица како резултат на малолетно грло и бронхијална иритација како што може да се случи кај обичните �

DEN 570.56

Фиксна монтажа на ѕид погодна за екрани 10" до 30 "(проверете ја КОМПАТИБИЛНОСТА НА ВЕСА) и до 30 килограми м�

DEN 2.67

Компатибилен Со Тојота и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригина

DEN 260.80

◆ Висококвалитетен штанд за чадори : Чадорот на чадорот е изработен од висококвалитетен метал и обложе�

DEN 1050.24

Со кука за рака на вратите или ѕидот Може да се користи на работната површина, спалната соба, бањата итн..

DEN 3.33

€Силен Капацитет На Тежина Q : нашиот организатор на електрични алати за гаражна организација е изработ

DEN 1.67

Нашето масло од Бергамот за раст на косата за раст на косата го стимулира вашиот скалп со збогатувачки с

DEN 1249.60

100% најлон; 100% полиестер Затворање на патент Водано играње : Објавени со удобна тафта, овие биб се направе

DEN 920.00

Секогаш проверувајте и споредувајте го изгледот, бојата и големината на предметот пред да купите Секој�

DEN 142.08

Изработен Од Висококвалитетен Еколошки Лен, Со Нежна И Едноставна Текстура Совршен За Помали До Средни

DEN 0.33

Миленичиња прва MSU4006XXL MISSISSIPPI State Mesh Jersey Димензии на пакетот : 6,0 L x 37,0 H x 27,1 W (сантиметри) Материјал без пол�

DEN 1.00

✔ 【Премиум материјал】 : Тркалезната метална знак плакета е направена од висококвалитетен алуминиумск

DEN 3.33

Овој филтер за неутрална густина може да се прилагоди ОД ND3 на ND1000, лесно да се создадат различни ефекти �

DEN 2.67

Ова домување буквално ќе го направи вашиот Систем На Бои За Момчиња за Игри ДА изгледа СОСЕМА НОВ! Ова мо

DEN 1262.40

●Универзална Компатибилност● : овој случај За Поттикнување е дизајниран да одговара на сите модели На

DEN 2.33

Smartboard 2000iDV 01xxx Собрание за замена на проекторот со оригинална сијалица OEM внатре Собранието има оригинал

DEN 1.00

Непрекинато напојување (UPS от) Системи за резервна копија и вртење Сервери со тешки работи...

DEN 1.33

Влошките помагаат да се задржат врвовите на производите без прашина за време на складирањето Помага да

DEN 239.84

Материјали и Големина : површината е изработена од микрофибер кожа, која е отпорна на триење и лесна за ч

DEN 0.67

100% чисто и природно масло од лимоноса и масло од пеперминт и масло од еукалиптус Масла за мешавини на ра

DEN 2.67

Плоча за монтирање на електронска електроника на Team Losis Racing Carbon : 22x4, TLR331048 Плоча за монтирање на јаглерод

DEN 2.33

череп за пливање шорцеви мажи шорцеви за мажи пливаат шорцеви шорцеви кои изгледаат како боксери Jeanан к

DEN 3.00

Замена за Sony VPLEX278 LAMP & HOUSING Projector TVламба сијалица Единица по продажба : 1 Замена за Sony VPLEX278 LAMP & HOUSING Projector TVл�

DEN 287.20

Има компактни дигитални фотоапарати и други дополнителни додатоци Подготвен оддел за камера за да обез

DEN 1.67

Брзо и ефикасно намалување на лузни : Нашите листови со силиконски гел е специјално формулирани за да по

DEN 2.33

Удобни меки влошки Се користи за да се запре носната проток на воздух или да се запре крварењата на носо�

DEN 3.33

1 Натуралниот кристал и камен имаат енергија од природата, кристалната точка може подобро да ја концент�

DEN 2.33

✅ torx шрафцигер, T20x4 ", гумен зафат PK2 ✅ Точка : Torx шрафцигер, T20x4", гумен зафат ✅ Целокупна должина : 10...

DEN 1048.00

Рачка со затегнување на тврдо дрво Направено од тврдо дрво со непречено зрно дрво непречено изшкуркано

DEN 4044.16

[3 Поставување Брзина На Вибрации] Персонализираната и прилагодлива брзина го прави масажерот лесен и у�

DEN 256.00

4 "Попфилтерот ги потиснува П, Б и бучавата од здив Подобрува гласни снимки Помага во заштитата на микроф

DEN 650.24

Најквалитетен АП Таклон во рачно избрани форми и големини и во кратки и долги рачки Цврсти влакна на чет

DEN 1.00

【Модел за совпаѓање на машината】 Одговара за Dranetz HDPQGuide, HDPQVISA, HDPQXPLORER, HDPQXPLORER400 Model Модел за појавување на

DEN 44.80

(Земја на потекло : Јапонија) (Земја на потекло : Јапонија) Големина на производот : Вкупна должина : 10,0 инч

DEN 1468.80

100% полиестер Градскиот градник за спортски јога за девојчиња за вежбање во теретана, повлечете го затво