.

.

Со попуст
Пратико Кујна Стаклено Шише Силиконски Ракави За Епика, Аквасана ,tilило И Шишиња Со Сличен Стил, 2 Пакувања, Црни

Пратико Кујна Стаклено Шише Силиконски Ракави За Епика, Аквасана ,tilило И Шишиња Со Сличен Стил, 2 Пакувања, Црни

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пратико Кујна 18 мл стаклени шишиња продадени одделно За други шишиња освен Шишиња Праико Кујна 18 мл, проверете дали ќе измерите пред да нарачате за да обезбедите соодветно вклопување. Хидро Колба, Епика, Аквасана ,tilило И Ѕвезда На Готвачот се трговски марки или регистрирани трговски марки на нивните соодветни носители. Употребата на нив не подразбира никаква поврзаност или одобрување од нивна страна. Спречете гребнатини, пукнатини или паузи во вашите скапоцени стаклени шишиња со нашите ракави за шишиња. Изработени од премиум издржлив силикон без БПА, одделение за храна. Обезбедува голема заштита од удари и удари. Исто така, има висока површина за држење што додава слој на заштита на вашите стаклени шишиња. Користете ги секогаш и секаде каде што ви треба стаклено шише. Доаѓа во комплет од 2 силиконски ракави во 6 различни забавни бои-бела, сина, зелена, црвена, црна и портокалова. Различни бои за различни расположенија, или доделете бои на сите во семејството и следете го шишето на сите. Совршено за да одговара на Вашите Оти за време на викендите. Секој силиконски ракав е висок 7 инчи и дијаметар од 2,5 инчи. Ракавите се дизајнирани да одговараат на стаклени шишиња Од 18 мл Во Кујната На Пратико (се продаваат одделно). Тие исто така можат да одговараат на други популарни брендови на стаклени шишиња како Хидро Колба 18 мл и 21 мл шишиња (ракавот за белешки нема да покрие цело шише), Епика ,tilило, Ѕвезда На Готвачот и многу повеќе. Може да ги користите овие ракави со други шишиња, само проверете дали ќе го измерите шишето и споредете со димензиите на ракавите со висина од 7 инчи и дијаметар од 2,5 инчи. Лесен за инсталирање и употреба. Едноставно влажно шише и ракав, а потоа пресврт на. Машина за миење садови безбедна за брзо чистење; можете исто така да ја избришете со влажна крпа или крпа за лесно отстранување на капе или нечистотија. Преклопете ја горната една третина од ракавот. Влажен ракав и шише. Завртете го шишето додека не стигне до дното на ракавот. ● ЗАШТИТЕТЕ ГИ ВАШИТЕ СТАКЛЕНИ ШИШИЊА-Премиум издржливи силиконски ракави-обезбедува одлична заштита од удар машина за миење садови безбедно за брзо чистење.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.00

● ВОДООТПОРЕН, БЕЗБЕДЕН ЗА УПОТРЕБА : 100% ВОДООТПОРЕН, ВИСОКА ХИГРОСКОПНОСТ, БЕЗ СТРАНИЧНО ИСТЕКУВАЊЕ ЈА

DEN 3199.20

Ремените за неблагодарна работа Ширум светот се едни од најголемите акционери на ремени за трчање со пр

DEN 3.00

Долготрајни Титаниум Нитрид Обложени Со Голема Брзина Челик БурФорма / Големина 90 БР / КТ 194,7 мм (0,185") Заг�

DEN 3.33

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

DEN 0.33

Точност : 0,2°F; 0,5°F над 200°f [0,1°C; 0,3°C над 100°c] Батерија : ааа батерија (2) Траење на батеријата : 200 часа...

DEN 1.67

Дел # : 300035 Име на дел : МТР, НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА,ЛИФТ,ВЛЕЧЕЊЕ,АРПС, САЛА ЕФФ 293451 или 246930 МЕКМИЛАН Ц1026Б3925...

DEN 239.20

Ви овозможува рачно ротирање на моторот Вметнете алатка во куќиштето на замаецот додека не ја вклучи пр

DEN 559.84

Го одржува вашиот уред и додатоци (напојување, игла) безбедни, заштитени и организирани Вградениот Ergоно

DEN 799.52

85 "w x 11" h со држач за визиткартичка Полираните рабови нудат професионален изглед, подобрувајќи ја вашата

DEN 367.84

●КОМПЛЕТ СТАКЛЕНИ САДОВИ со ДВЕ ГОЛЕМИНИ ● комплетот со ребрести стакларија вклучува 4 стакло со висок

DEN 0.33

[Висококвалитетен Материјал] рачките за држење на капакот на тавата се изработени од бакелит и материја

DEN 1.33

Стил против прескокнување на конецот Издржлив и лесен за употреба Светла и чиста површина, елегантна и �

DEN 223.84

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледа�

DEN 2.67

Различни големини : 24 парчиња притиснете на ноктите со 12 големини за да изберете, секоја големина има 2 п�

DEN 2.00

Овој лесен капак е контуриран за да одговара на вашиот Уред мазни заоблени рабови Функција со дополните

DEN 1205.28

Издржлив и долг животен век, широко прифатен од корисниците Добар стандарден пластичен Конектор Спојот

DEN 111.84

Затворање на бравата КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со овие модели : Авантурист / Голфер2 / Тркач2 / Трк�

DEN 0.67

БР 1 пакетот вклучува : 1пц права решетка 1,25 М 22*25671мм 2 пакетот вклучува : 1пц десна спирална решетка 1,25 М 222

DEN 6399.84

О!Play Media Pro DVBT, 2 x USB, GIGABYTE LAN, Wi Fi 802 ASO!Игра Медиуми Про Тип : Биро, Боја : Црна, јаглен Вкупен капацитет за скла

DEN 1246.40

18брои пакет од 2слоеви хартија пијалаци салфетки Приближно 5 х 5инчен преклопен Произведено во САД Бејзб

DEN 1.00

1 Квм Прекинувач ДВОЕН Монитор HDMI + USBC : 2 HDMI, USBC и USB 3.0 влез, 2 HDMI излез 2 компјутери / лаптопи споделување 1 с�

DEN 2.67

6Мил Дебелина Подигната Дијамантска Текстура за Сигурен Зафат Задебелена Сина Боја ПрашокСлободен...

DEN 143.68

КОМПАТИБИЛЕН со : флип телефон случај е специјално дизајниран за Blackview A95 (653 Инчен) Паметен Телефон...

DEN 2.33

ВРВЕН КВАЛИТЕТ Мека Чипка Материјал, Без Поставата Лесна Нега, Рачно Или Машинско Перење Издржлив И Не �

DEN 2.33

1М СТП V7 Cat5e snagless обликувани мрежни лепенки кабли се дизајнирани да го поврзат вашиот компјутер со 10 / 100 Ba

DEN 1488.00

Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5 Класификација : очила крпа Карактеристика : Брзо отстранете ги отпечатоците од пр

DEN 2.67

✺БЕЗБЕДНА ТОУСЕ : матриците на списанието се изработени од Мек пластичен Еколошки материјал за МИЛЕНИЧ

DEN 441.44

ЦВРСТА и ИЗДРЖЛИВА Нашата колба за пиење колкови 8оз има издржлива конструкција, чист и префинет изглед

DEN 1.33

59,8% Полиестер, 34% Вискоза, 6,2% Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само Професионален Материјал

DEN 393.92

Производ 1 : 40 Bat Батерии : Вклучува 40 Su Супер Алкални Батерии Со 1,5 Волти Долготрајна Моќност Производ 1 : С

DEN 0.67

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 123.84

80% Памук, 20% Полиестер дводелен краток комплет за жени блузи за вежбање за жени комплети за долна облека �

DEN 1.00

НАЈДЕТЕ ГИ МОРСКИТЕ НОЗЕ Не сакате да ја изгубите рамнотежата и да го занишате бродот! ИГРАЈТЕ СО ЦЕЛАТ�

DEN 220.96

Лесен За УпотребаДизајниран Со педала за подигнување или спуштање на четката за чистење на подот или чи

DEN 215.84

синтетички материјал АЛАТКИ ЗА РЕФЛЕКСОЛОШКА МАСАЖАПогоден За масажа На целото тело, како што се врато�

DEN 1.67

Скулптурирана кригла со подигнати елементи за дизајн Аголен раб, вовлечен" чип " на страна...

DEN 431.84

Држи Сѐ нашиот организатор на кутии за шиење е доволно голем за да ги собере сите ваши материјали и дода

DEN 0.67

●Идеален за Љубителите На Спортот ● Зајакнувачот на Прстите може да ја подобри јачината на прстите на �

DEN 1.67

пластика Послужавник за зеленчук : Јасни Кутии за Забави Фаворизираат Занаети За Пакување Свадби, Мали �