.

.

Со попуст
Sssr 5V 2A AC/DC Адаптер За Полнач За Ѕид Кабел за iRulu AX921 AX923 X7 ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР

Sssr 5V 2A AC/DC Адаптер За Полнач За Ѕид Кабел за iRulu AX921 AX923 X7 ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР

DEN 779.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100-240 V 50/60 HZ Компатибилен : нашиот производ е замена.не е оригинален, Но сите Полначи И Кабли За Лаптоп се 100% тестирани, осигуруваат дека работи со моделите прикажани во насловот. Гаранција за Висок Квалитет И Безбедност : овој адаптер / кабел е направен со најквалитетни материјали.V-0 одделение пламен ретардант, ОВП, OCP, SCP Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита Од Излез На Краток Спој) 100% компатибилност со оригиналот,поголема безбедност од другиот адаптер. Гаранција : ние поддржуваме 30 дена без причина за враќање и гаранција за 24 месеци. Прозорецот за враќање ќе биде затворен еден месец откако ќе го примите производот. Било какви проблеми, ве молиме слободно КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ и многу ќе ни биде драго да ви помогнеме. 24 х 7 Поддршка за Е-Пошта!!!. Sssr 5 V 2 A AC/DC Адаптер За Полнач За Ѕид Кабел за i Rulu AX921 AX923 X7 Таблет компјутер. Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100-240 V 50/60 HZ. Компатибилен : нашиот производ е замена.не е оригинален, Но сите Полначи И Кабли За Лаптоп се 100% тестирани, осигуруваат дека работи со моделите прикажани во насловот.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 1.67

Кожа Поставена ткаенина Затворање на кука и јамка Само миење на рацете ✅ Направено од премија од кожа о�

DEN 1.00

Интегрирано коло за мало прегледување Меморија EEPROM IC (10 парчиња многу) Нови, никогаш не користени делови

DEN 975.04

Ве молиме, внимателно прочитајте ги описите пред да нарачате Ве молиме, не двоумете се да контактирате с

DEN 2.00

50 парчиња разновидни налепници за кул спортски голф во секој пакет, ќе ги добиете пакетите налепници то�

DEN 310.72

Џеб за складирање на ѕиддизајнот на џебот е зголемен, перформанси за складирање на телефони, фиба, слуша

DEN 1.33

Континуирана 60минутна, турбо загреана хартија долго време 2800 парчиња се скршени за 60 минути, а ние се кр�

DEN 2.00

Вклучи пакет : Флетирана дрвена пичка на Даул 90 компјутери како се прави и како да се користи? Пинови од �

DEN 607.84

✅ 【се вклопува за】 : Оружјето за суспензија се вклопува за 1 / 10 Arrma Big Rock 3s Blx V3,1 / 8 Typhon 3s Blx 4x4 Забележете са

DEN 1168.00

Тајмс микробранова 1000 2000 MHz DC Pass Pass Surge Proteor, SMA Femaleенски конектори на пренапони и Times Microwate 10002000 MHz DC Pass Pass Su

DEN 0.33

◆ Усакајте 2,4 инчи со висока дефиниција IPS индустриски екран, со PPM,% Vol, Mg3 / M3 и единици за концентрација н�

DEN 2.33

Дали сакате да ги елиминирате страдањата од ужасните ефекти на сувиот воздух? Нема потреба да се борите

DEN 0.33

75% најлон, 25% спандекс Еластично затворање [Хелеги на тренингот со високи половини] ♥♥♥ Дизајн на висок�

DEN 1.33

Опис на производот : Рачно полизиран процес со 100% природен кристал секој чист природен кристал со свои

DEN 3.00

Електромагнетни Вентили Дијафрагма материјал : ВИТОН 150°C Напон : AC220 V AC110 V DC12 V DC24 V Медиум : Воздух, вода ,Т

DEN 3.00

Користете обична вода од чешма за да создадете сува пареа Совршен за завршување или топење на сирење...

DEN 246.24

【? Смешен Сен Патрик Врво за жени?】 Најдобри подароци за жени / мајка / девојка / жена / член на семејство

DEN 1.67

Производство со висок квалитет Материјали со висок квалитет Многу флексибилен Лесно инсталирање...

DEN 3.33

Аваја IP Office 500 VCM32 IP Office 500 VCM32 "Avaya IP Office 500 VCM32 700417389 IP500 32 Канал Модул за компресија на гласови Основни карти

DEN 683.20

Womenените Halter Rhinestone Mesh Долги ракави танцувачки фустани фигури уметнички гимнастички тренинг перформанс�

DEN 1585.60

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер Материјалот е си

DEN 1.00

Користете Погоден за различен кабинет, фиока, фустан, шкаф, врата од мебел за гардероба и многу повеќе Л�

DEN 239.84

Modes Одговара на модели]】 : Ве молиме двојно проверете дали вашиот клуч е ист како и применливиот клуч за �

DEN 177.12

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

DEN 3.33

Број на модел : AR04001 Должина на пакетот на артикалот : 7 Ширина на пакетот на предметот : 2 Висина на пакето�

DEN 1.67

Статус на слободен статус / статус на ROHS : Олово бесплатно / ROHS во согласност Ниво на чувствителност на

DEN 383.84

Совети за прилагодување на релето на долги нос Совети за прилагодување на релето на долги нос...

DEN 593.60

Дрвените кукли за гнездење вклучуваат 7 компјутери; Најголемата кукла е 5,3 ", најмала е 0,8" Празните кукли

DEN 367.84

Става притисок на прицврстување каде било по должината на Тпатеката поставена со светлина Тпатека Мате

DEN 3764.00

Прилагодлива позиција на седиштето : Седиштето на столчето со шипка може да се врти 360˚, можете слободно

DEN 3600.00

Современ стил со индустриско чувство Едноставна, класична силуета Тело на тела достапно во Стар Месинг,

DEN 1103.84

ECX AMP DB Desert Buggy Ceramic Kited Leabing (13) 5x10x4 керамика (2) 10x15x4 керамика Вие ги купувате лежиштата наведени погоре Во м�

DEN 1.00

Овие прифатливи комплети за практики за заварување на цевки се наменети да им обезбедат на оние што сак�

DEN 1.00

Конектори за Аквариумски Цевки : добар конектор за замена на цевки за скршен или истрошен Аквариумски Д�

DEN 3.00

✔ Големина : 16*16*11см; Материјал : смола ✔ Слот за картичка е дизајниран да го стега чадот без да падне, а с�

DEN 2.67

Основана во 2011 Година, Алрска е специјализирана за обезбедување решенија за зелена енергија на отворен�

DEN 856.00

Име на производот : Кука за завртки за очи; Содржина на пакетот : 25 парчиња x кука за завртки за очи Главна

DEN 780.80

Цврст месинг голема отпорност на корозија и спроводливи својства Орев е совршена кога се вклучува отпо�

DEN 79.84

Забелешка : Ве молиме, потврдете го вашиот далечински управувач со сликите на производот пред нарачката

DEN 0.33

Со CHIP : Овој кертриџ за тонер 58 A е инсталиран со чип, нема потреба да се пренесува OEM 58 A или 58 X тонер чип на

DEN 3.00

Чист, Едноставен и Модерен Дизајн, Изработен од Издржливи Материјали Издржлив И Моќен, Со Едноставност �

DEN 1.67

Направено од Винкрафт Официјално лиценциран Лесно се лизга над шише од 12 унци Направено од Винкрафт...