.

.

Со попуст
Taytools 279267 Тркалезен Алуминиумски Чекан Со Црна Најлонска Глава Што Не Се Омажи, Вкупна Должина Од 14 Унци 7-1/4 Инчи, За Контролирана Резба Кожна Работа

Taytools 279267 Тркалезен Алуминиумски Чекан Со Црна Најлонска Глава Што Не Се Омажи, Вкупна Должина Од 14 Унци 7-1/4 Инчи,

DEN 303.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој алуминиумски чекан од 14 унци со црна најлонска глава што не се нарушува е префектен за резба и кожна работа каде што се посакуваат попрецизни контроли Елоксираната handономска рачка убаво се вклопува во раката и тежината е соодветна за прецизна работа. Овој чекан е дизајниран кога ви треба повеќе финост отколку моќ. Може да се користи со фаќање на рачката или со главата лулка на дланката што овозможува многу попрецизна контрола на силата на вашите удари. Главата е со дијаметар од 2 инчи и долга 2-1/4 инчи. Рачката е со дијаметар од 1-1/8 инчи и долга рачка од 4-1/2 инчи. Вкупната должина е 7-1/4 инчи. Вкупната тежина е 14 унци. Овој алуминиумски чекан од 14 унци со црна најлонска глава што не се нарушува е префектен за лесна до средна резба и кожна работа. Елоксираната handономска рачка убаво се вклопува во раката и тежината е соодветна за прецизна работа. Овој чекан е дизајниран кога ви треба повеќе финост отколку моќ. Може да се користи со фаќање на рачката или со главата лулка на дланката што овозможува многу попрецизна контрола на силата на вашите удари. Главата е навојна на рачката и може да се отстрани доколку е потребно.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.67

Надградениот 6Сечилото ќе обезбеди поголем волумен на воздух, пренасочувајќи го топлиот воздух хоризон

DEN 2.00

Нашиот декоративен има соодветна големина, така што можете да го користите каде сакате За разлика од др�

DEN 3.00

Пакет со голема Вредност 120 парчиња црвени вреќи за лекување во 6 различни модели, 20 парчиња од секоја ше

DEN 2.33

Овој пакет вклучува конзола За Прекинувачи Нинтендо, пристаниште, Радост Кон (Л) И Радост Кон (Р), 2 радост

DEN 1039.20

УЛТРАСВЕТЛА ФАРОВА СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИHC33 користи моќен CREE XHP35 HD ДОВЕДЕ до емитување на врел 1800 лумени

DEN 891.04

Максимален притисок : 16 Тони Капацитет на мозочен удар : 22мм 11х умира : 16, 25, 35, 50, 70, 95, 120, 150, 185, 240, 300мм2 Димен

DEN 159.84

Кадифе Големина : 11х11 инчи / 28х28 см; Материјал : корален кадифе; Пакување : 6 пакувања кујнски крпи, кои мож�

DEN 2.67

Уникатен Креативен Дизајн : Овие мини чинии за десерти се дизајнирани во форма на бејзбол капа, живописн

DEN 219.36

Димензии : 6 инчи x 7 инчи x 1,75 инчи Материјали : Дрво Уметник : Фил Чепмен Димензии : 6 инчи x 7 инчи x 1,75 инчи...

DEN 95.84

Правоаголна форма за острење мелница или кружни пили и нацртајте поднесување, со заострена ширина за да

DEN 1.00

5 парчиња Чаши Поставена Боја : Бела, црвена, жолта, сина, зелена Големина : Околу 8, 50Х7, 00Х6, 10см 3 3, 34Х2, 75Х2, 40

DEN 2.00

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Мож�

DEN 0.33

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1.67

3 / 8 инчен диск Т47 ѕвезда малку приклучок С2 легура челик малку Приклучокот е изработен од хром ванадиум �

DEN 639.84

Вклучувајќикомплетот вклучува 2 панели, по 42 W x 63 L инчи Материјалот се пере во машина во нежен циклус и л�

DEN 319.68

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

DEN 0.67

Најниот компјутерски монитор може да ви даде удобен агол на гледање и да спречи болка во вратот и рамото

DEN 3.00

ИСКЛУЧИТЕЛНО ПОДАТЛИВ, НО ИЗДРЖЛИВ : бели, непечатени и мазни листови хартија за весници 18инчна ширина и

DEN 239.84

Материјал : Висококвалитетен пвц Големина на телото : 12,8 инчи * 9,25 инчи Тежина : 0,37 кг А4 клипборд датотека

DEN 3024.00

Декорација Рафинирана и елегантна декоративна чинија што може да се користи и како централен дел, во ме�

DEN 127.84

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слој�

DEN 319.84

€ Задната Страна А4 Складирање Пластична Таблата Со Исечоци ● Доволно складирање за да ги одржувате ва�

DEN 0.33

Гдин И ГЃа ЦрноБело Писмо Банер Декорација ВКЛУЧУВА Гдин 9 круг знаменца (375"); 18 мал триаголник знаменца (

DEN 2.67

Практична функција на држење благодарение на металната плоча во вилицата Ограничувањето на стоп спреч�

DEN 6224.00

Прилагодлива брзина : нашата секс машина се потпира на гувернер на брзина за да ја контролира брзината, �

DEN 1.00

€7 X6 LED фаровите €LEDUR 7 X6 LED фаровите ЗА возила СО 7x6 запечатени фарови (5 X7) Содржи ЛЕД светла со висок инте�

DEN 1766.88

Чисти 45% подобро од џогерите со жици и 25% подобро од конвенционалните џогери од микрофибер Цикцак дизајн

DEN 3.00

? Урн прстен за кремирана пепелпрстенот за кремирање е во состојба да држи мали делови од креманите солз

DEN 1201.60

ЗАТВОРАЧИ НА ГОЛЕМИ ВРАТИ : Секој затворач на клин врата е со димензии 4,8 " (Л) Х 2,2 "(В) Х 1,2 "(Н) и одговара на

DEN 402.56

Водоотпорен, нерѓосувачки челик 316Л, без избледување, без промена на бојата, без деформација, без алерги�

DEN 687.84

Премиум МатеријалИзработен од висококвалитетна ткаенина, многу издржлива и не е лесна за бледнее Класи

DEN 152.32

Вистинска рачка за хикори направена за удобно фаќање Мери 16 инчи на 1 инч на 1 инч Дизајниран За Алатки За

DEN 220.00

Марка : Црвен даб дрво фурнир со хартија поддржувач флексибилни 10м Модел : Црвен даб дрво дрво дрво 10 мил

DEN 289.92

ПРЕМНОГУ УБАВО за ДА БИДЕТЕ СКРИЕНИ : кога станува збор за контејнери за складирање, можеби сте забележа

DEN 95.84

?●Безбедни Материјали●Нашите Божиќни лажни нокти се направени со абс материјал, кој е еден вид зелен е�