.

.

Со попуст
Годокс Штала Врата &засилувач; Саќе Мрежа &засилувач; 4 Боја Гел Филтри Компатибилен За Стандардни Рефлектори Додатоци комплет

Годокс Штала Врата &засилувач; Саќе Мрежа &засилувач; 4 Боја Гел Филтри Компатибилен За Стандардни Рефлектори Додатоци комплет

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

4 листови Барндор-прилагодете ја насоката и обликот на осветлување Саќе-Омекнете ги светлата и направете специјални ефекти за вашата светлина. филтри во боја-Нуди различни бои во позадина, постигнува драматични ефекти на осветлување. Godox bd-04 Barndoor Додатоци комплет вклучуваат 1pcs Штала Врата со 4 прилагодливи листови кој е фиксиран на 7 инчен стандард рефлектор, за да помогне во прилагодување на насоката и обликот на осветлување,Barndoor е од суштинско значење додатоци за секој систем за осветлување. 4 парчиња филтри за боја ви овозможуваат да направите различни бои во позадина. Тие се користат или за корекција на рамнотежата на светлината или за создавање драматични ефекти на осветлување. Тие се дизајнирани да се користат со држачот за прицврстување / леќа на вратата на шталата. 1 Еез саќе дизајниран да ви даде крајна контрола врз насоката на вашата светлина. Саќе решетката ќе ја претвори главата на строб во спекуларен извор на светлина. Ќе испушти зрак светлина токму таму каде што целите. Овие уреди ја менуваат формата, интензитетот или бојата на излезот на светлината од вашите блиц глави. Висококвалитетниот материјал од легура На Алуминиум ја прави Барндор издржлив и цврст,100% обезбедување квалитет. Godox bd-04 Barndoor Додатоци комплет вклучуваат 1pcs Штала Врата со 4 прилагодливи листови кој е фиксиран на 7 инчен стандард рефлектор, за да помогне во прилагодување на насоката и обликот на осветлување,Barndoor е од суштинско значење додатоци за секој систем за осветлување. 4 парчиња филтри за боја ви овозможуваат да направите различни бои во позадина. Тие се користат или за корекција на рамнотежата на светлината или за создавање драматични ефекти на осветлување.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Хикори Се Справува со месинг чекан, е фалсификуван со чист месинг, ви обезбедува заштитна моќ за совршен

DEN 2.33

Преклопен Држач за Облека за складирање паметен дизајн, лесен за склопување со рачно и чист само со крпа

DEN 647.04

Таблата за суво бришење има ламинирана површина од стирен и цврста алуминиумска рамка која издржува до�

DEN 662.72

Послужете го семејството и пријателите со комплетно место за секој настан за јадење Поставените каракт

DEN 1648.96

Нашите Штандови За Кружни Монитори За подигање П се состојат од 60% рециклиран материјал (3,2 рециклирани �

DEN 1417.60

Големина : 13*7см Материјал : Пластика Целосен дизајн на ноктите, Практична должина, направете ги вашите н�

DEN 207.84

●Компатибилен Со Q : Дизајн За Samsung Galaxy J3 / J3 2016 / J3 V / J36 V / Sky / Sol / Express Prime / Sm J320 V J320 A 2015, не е компатиб�

DEN 1.00

98311 Приколка Воз Валтерсмејнлајн 85 ' Генералниот Американски G85 Flatcar се базира на широко користен автомо�

DEN 229.44

нерѓосувачки челик Контејнер за житни култури : ПОУСЛУГА : ние им обезбедуваме на клиентите најдобра ус�

DEN 1350.40

Персонализирано Вкрстено Пенкало Со Сопствено Гравирање Прикажано на Капачето : Изгравирајте име или п

DEN 1.67

8д Трепки Од Визон : Користејќи увезени синтетички влакна, 8 слоја влакна од трепки од вештачко визон се и

DEN 1.67

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува...

DEN 205.60

Pantsогер панталони за жени со магии Карго панталони за жени улична облека Високи фармерки за жени за затв

DEN 2.33

Затворање на бравата МАТЕРИЈАЛИ : оваа стилска и врвна бејзбол капа е изработена Од Полиуретан?Лесен, Ди

DEN 3.33

Одлична картичка што треба да ја имате во вашиот паричник за мир на умот во случај нешто некогаш да ви с�

DEN 0.67

2оз Капацитет калај чанта завртка врвот Колба Врежана напред и назад со дизајн на келс круг...

DEN 6064.00

Инструменти За Тестирање Производител : Трска Инструменти Произведено Во : Кина Детектор за Истекување

DEN 1.33

? РЕАЛЕН ИЗГЛЕД РОКИзгледа и се чувствува реално ? НИКОГАШ НЕ ПАЃАЈТЕ има нов ПАТЕНТИРАН дизајн, така шт�

DEN 489.60

РЕЧИСИ Е ТЕШКО ДА СЕ ПОВЕРУВА КОЛКУ Е ЕФИКАСНА ОВАА ПАСТА : не сите производи за чистење се создадени едн

DEN 0.33

Рака и Чекан сода бикарбона и окси чисти Безбедносно предупредување : Нема Применливо Предупредување...

DEN 89.44

[Компатибилен Модел] Специјално дизајн За Xiaomi Redmi Забелешка 11 6 Класичната и шик боја ја прикажуваат моќт

DEN 0.33

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

DEN 559.20

НОВАТА поголема големина располага со повеќе големини на елек за спасување! Закачете елеци за спасувањ�

DEN 95.36

●Димензија+ Должина На Датотеката Со Моторна Пила : 250мм / 9,84"; Дијаметар На Стеблото : 4,0 мм / 0,16 € Висок К�

DEN 2064.00

Возраст : 19001940, Творец : Таул Шема : Пол Ревер Состав : Стерлинг Сребро ПОЛ РЕВЕР ОД ТОУЛ Стерлинг Сребрена

DEN 841.60

?●3 Алатки За Сите Што Ви Требаат Овој комплет за маникир вклучува 1 парчиња 120w професионална ЛАМБА ЗА ле

DEN 0.33

10 поли џеб презентација книга одлично за презентации или употреба како папка за организација 5 обоени ј�

DEN 3.00

Компатибилен со : Xbox Еден Пакетот вклучува : 1 ЕЕЗ Изработен од абс материјал, кој е издржлив...

DEN 424.32

КОНТЕЈНЕР ЗА ПЕНА ЗА МЛЕКОСет За Шеќер и Крем Нашиот сет за чај е повеќе од другите, не е лесен за носење

DEN 1.00

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слој�

DEN 259.20

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : оваа електрична подна подлога за греење е изработена од млечна кадифена п�

DEN 367.84

Изберете Бесплатна Испорака : Околу 10 Дена До Американската Континентална адреса преку USPS по испоракат�

DEN 2.00

Име На Производот : Повлечете Ја Рачката;Материјал : Нерѓосувачки Челик Основна Големина ( Приближно) : 10

DEN 239.84

①Подароци За Мажи, Достапна Е Обвивка за Подароци, 2 различни стилови на кутија за подароци за избор Обе�