.

.

Со попуст
Куифати Контролер Копче Џојстик Клуч, Гејмпад Копчиња АЛУМИНИУМСКА Легура АБКСИ Копчиња За Playstation5 Контролер

Куифати Контролер Копче Џојстик Клуч, Гејмпад Копчиња АЛУМИНИУМСКА Легура АБКСИ Копчиња За Playstation5 Контролер

DEN 1017.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Висококвалитетни Материјали : Изработени од висококвалитетна алуминиумска легура Копчињата се врежани како навистина познат По Целосна Метална Јакна лугер 9мм копчиња од 1897. Најдобро Искуство Со Игри : овие копчиња на контролорот имаат текстури и поголем дизајн на површината за контакт за да обезбедат подобра контрола и добро искуство. Текстура и Оптимизиран Дизајн : овие копчиња на контролорот и Д-Подлогата го максимизираат вашиот површински контакт за да обезбедат подобра контрола и повеќе зафат, со што се намалува заморот на рацете и палецот. Персонализиран Дизајн : Џојстикот и Подлогата Д имаат врежан прстен со различни бои за избор, така што можете да создадете навистина уникатен персонализиран контролер. Опсег на Примена : копчето за џојстик на контролорот е погодно само ЗА КОНТРОЛОРИ PS5. Совршено се вклопува со рачката, која е цврста, издржлива и стилска. Висококвалитетни Материјали : Изработени од висококвалитетна алуминиумска легура. Копчињата се врежани како навистина познат По Целосна Метална Јакна лугер 9мм копчиња од 1897. Најдобро Искуство Со Игри : овие копчиња на контролорот имаат текстури и поголем дизајн на површината за контакт за да обезбедат подобра контрола и добро искуство. Текстура и Оптимизиран Дизајн : овие копчиња на контролорот и Д-Подлогата го максимизираат вашиот површински контакт за да обезбедат подобра контрола и повеќе зафат, со што се намалува заморот на рацете и палецот. Персонализиран Дизајн : Џојстикот и Подлогата Д имаат врежан прстен со различни бои за избор, така што можете да создадете навистина уникатен персонализиран контролер. Опсег на Примена : копчето за џојстик на контролорот е погодно само ЗА КОНТРОЛОРИ PS5. Совршено се вклопува со рачката, која е цврста, издржлива и стилска. Висококвалитетни Материјали : Изработени од висококвалитетна алуминиумска легура. Копчињата се врежани како навистина познат По Целосна Метална Јакна лугер 9мм копчиња од 1897. Најдобро Искуство Со Игри : овие копчиња на контролорот имаат текстури и поголем дизајн на површината за контакт за да обезбедат подобра контрола и добро искуство.

Главните својства

Item Type:
Gamepad Buttons
Material:
Aluminum Alloy
Application:
for PS5
Parameters:
for PS5 Handle Special Metal ABXY Button + Cross Key + Mushroom Head, Perfect Fit with the Handle, Durable and Stylish, Eliminating the Trouble of Frequent Replacement of Plastic Joysticks.
Package List:
4 x Button:
1 x Cross Key:
2 x Mushroom Head:
1 x Screwdriver:
1 x Crowbar:
11 x Screw(3 x Silver+8 x Black):
Избор на купувачот
DEN 0.67

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 186.72

Направете ја вашата соба за забави со западна тема екстра посебна со овој прекрасен Голем Кафеав Исечок

DEN 218.08

Се користи за апликации за лента со фолија за општа намена Ниска запаливост, одобрена УЛ 723 Ја рефлектир�

DEN 2.67

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 1.00

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

DEN 3.00

●Пренослива Машина За Пеглање ● Преносливото Рачно Железо е мало по големина, може да пегла облека во с

DEN 171.84

D&D Power Drive 590 J5 Поли V Појас Дел Број : 590Ј5 Име На Брендот : D&D Power Drive Произведено Во Кина D&D Power Drive 590 J5 Поли V По

DEN 2.33

Должина на кабелот : 2 метахнад, кабелска боја зелена, злато позлатени контакти, одличен пренос на сигнал

DEN 2.67

100% полиестер ✿ Белешка за големина】 Нашите големини работат мали Ако сакавте да имате малку бурен изгл

DEN 3.33

100% полиестер ❤Sweatshirt ladies sweatshirts tunic sweatshirts for women blue sweatshirt orange sweatshirt brown crewneck sweatshirt vintage sweatshirt womens christmas sweatshir

DEN 2.67

●Висококвалитетен Материјал ● Нашата Кутија За Складирање На Преклопување е Изработена од Висококвал

DEN 9888.00

1 / 2 "48mp Cmos Сензор : надградениот сензор CMOS од 1 / 2" 48 MP, кој носи голема големина на пиксели од 1,6 um врз основ�

DEN 2.00

Електричен век : повеќе ОД 10 W пати Номинална фреквенција : 50 Hz / 60 Hz Контакт тип : 4 на 4 исклучување...

DEN 1.67

100% полиестер Еластична лента за половината+прилагодливо затворање на влечење Мека и лесна ткаенина : же

DEN 495.84

Облеката / сари / капаците за складирање се одлични за организирање на вашиот скап сари, лехенга, костум

DEN 0.67

Висока осветленост до 700 гниди Долг работен век, обично трае повеќе од 100 Повеќе заштеда на енергија...

DEN 0.67

Мултифункционални : Висините украси за Божиќни топка не се одлични само за Божиќ, туку се и совршени за у

DEN 3.00

Пролетни Украси во Училницата : ќе добиете 16 листови зелена трева џамбо граници, погодни за украсување н

DEN 2.00

Висока дефиниција (обложен дизајн) +10 леќи од крупен Оптичко стакло со високоиндекс / ниска дисперзија 2

DEN 0.33

Пластика ДЕТЕ МОНТЕСОРИ ОДБОР Секој агол е мазен изшкуркан без остри рабови и бруси, можете да бидете си

DEN 191.20

100% најлон Затворање на тока Стилски дизајн : Оваа лента е мода напред и никогаш нема да излезе од стил...

DEN 143.84

Ознаката на ткаенината нема да остави гребнатини зад себе затоа што тие се флексибилни и меки Дизајнот �

DEN 0.33

Вдлабнат Дизајн на главата, Можете да Ја Закачите Вилушката / Лажицата на Чинијата,Чашата итнЗа Да Избег

DEN 0.67

✅usb otg / onthego✅ : Вклучете и користете компатибилен со вашиот ZTE Nubia Red Magic 5 G со компјутерски периферни уред�

DEN 1.33

Ви благодариме што верувавте во нашата продавница Висококвалитетната надворешна водоотпорна налепниц

DEN 525.28

ПНЕВМАТСКА МАСТ Автомобилски и приколки, земјоделство, индустриски, морски и за домашна и самостојна ав

DEN 2.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Цврсти Врвови За Жени Обични...

DEN 159.84

●Пакет●ќе добиете 2 парчиња џамбо алигаторски балони,2 парчиња тркалезни балони за среќен роденден кро

DEN 166.40

100% полиестер Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Машина за машина и рака...

DEN 0.67

95% полиестер, 5% спандекс Стандард за испорака : 712 дена; Забрзано : 35 дена Во рок од 24 часа испорака Направе

DEN 302.24

Што Е Вклучено : комплетот за далечински управувач на винч вклучува далечински предавател од 1 парче без

DEN 1.67

Дојч 6насочни куќишта за приклучоци, Дојч Дт Серија #ДТ066С Серијата Дојч ДТ нуди една од најсигурните и в�

DEN 0.33

Оваа едноставна и луксузна кутија за складирање козметика прифаќа дизајн со цврста боја, надворешен ко�

DEN 1070.40

женска памучна долна облека бикини црна костум за капење бикини под костим за капење високи половини та

DEN 1534.40

Заштитете ја приватноста : Санитарната торба за салфетка може да ја заштити вашата приватност за време �

DEN 1233.60

Материјал : кофата за млеко е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, со густа текстура, д�

DEN 1.67

Голем LCD дисплеј и функција за задржување на податоците, лесна за читање и снимање на прикажаната вредно

DEN 483.20

100% полиестер Направени во САД и увезени tops 4th of july crop tops for women purple tops for women sexy tops for women spring summer tops for women 2023 plsi

DEN 6187.04

Две различни зголемувања : 2 леќи со различни зголемувања : 5x / 10x ги исполнува вашите различни услови во

DEN 143.84

● Алуминиум●фитинзите за шипки на цревото за редуктор се изработени од алуминиум, кој е лесен и лесен з

DEN 1.33

Holister Karaya Dright Cource Karaya Transparent 3 " 3326 Holister Karaya Dright Cource Karaya Transparent 3" 3326 Холистер е заштитена со кожата од стома�

DEN 111.84

СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : ќе добиете 24 ПАРЧИЊА сјајни нокти за бадеми (со 12 различни големини) и 1 лепак за нок

DEN 119.84

Големина : 1 / 8" Машки нпт х 1 / 8 " Женски НПТВистинскиот дијаметар на конецот од нпт од 1 / 8" е 0,405 инчи, ве мол

DEN 2.33

Три општи режими на осветлување : топла светлина( 2800К), сончева светлина (4500К), ладно бело (6500К) и 10 нивоа н�

DEN 3938.40

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инста