.

.

Со попуст
Водоотпорна Футрола аиказа За Samsung Galaxy S23 Ултра, Отпорна На Снег, Отпорна На Прашина и Отпорна на Удари, Ip68 Сертифицирана Целосна Заштита На Телото Целосно Запечатен

Водоотпорна Футрола аиказа За Samsung Galaxy S23 Ултра, Отпорна На Снег, Отпорна На Прашина и Отпорна на Удари, Ip68 Сертифицирана

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

●Компатибилност на полначи за магсафе} Водоотпорна Серија Аиказа Случај специјален дизајниран За Samsung Galaxy S23 Ultra(6,8-инчен), 2023 годинаКомпатибилен Со магсафе полначи и додатоци,. €IP68 Сертифициран Водоотпорен Q подводен целосно запечатен IP68 Сертифициран samsung Galaxy S23 Ултра водоотпорен случај, дизајниран и тестиран за потопување до 6,6-10ft/2-3m 30 минути, И може да фотографира под вода. €360 Целосна Заштита На Телото ● Aicase Samsung Galaxy S23 Ултра Случај е сертифициран за надминување на стандардите За Тестирање На Воено Одделение И преживување капки до 6 стапки (3,6 м).2,5 мм подигнат раб на екранот и 0,5 мм подигнат раб на камерата обезбедуваат дополнителна заштита за екранот на телефонот и камерата. ●Исчистете Го Квалитетот На Звукот +Деликатно Копче Што Реагира + аиказа водоотпорно куќиште воведува специјални материјали кои одржуваат јасен квалитет на звукот. Прецизни исечоци и чувствителни копчиња дојдоа заедно со нашиот исклучителен случај За Samsung Galaxy S23 Ultra, кој нуди подобрени кориснички искуства. ●Прецизни Исечоци На Копчиња ● Прецизни исечоци За приклучоци за полнење, исклучување, напојување, копчиња за јачина На звук, тоа не е само 100% водоотпорен капак, туку и куќиште за телефон може да се користи во секојдневниот живот,Исполнувајќи Го Воениот Стандард Мил-СПБ-810ГР и Добро заштитувајќи го вашиот телефон од високи капки до 3м (10 стапки). ●Компатибилност на полначи за магсафе} Водоотпорна Серија Аиказа Случај специјален дизајниран За Samsung Galaxy S23 Ultra(6,8-инчен), 2023 година.Компатибилен Со магсафе полначи и додатоци,. €IP68 Сертифициран Водоотпорен Q подводен целосно запечатен IP68 Сертифициран samsung Galaxy S23 Ултра водоотпорен случај, дизајниран и тестиран за потопување до 6,6-10ft/2-3m 30 минути, И може да фотографира под вода. €360 Целосна Заштита На Телото ● Aicase Samsung Galaxy S23 Ултра Случај е сертифициран за надминување на стандардите За Тестирање На Воено Одделение И преживување капки до 6 стапки (3,6 м).2,5 мм подигнат раб на екранот и 0,5 мм подигнат раб на камерата обезбедуваат дополнителна заштита за екранот на телефонот и камерата. ●Исчистете Го Квалитетот На Звукот +Деликатно Копче Што Реагира + аиказа водоотпорно куќиште воведува специјални материјали кои одржуваат јасен квалитет на звукот.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 251.04

✂ Водано отровно и нелизгање : Не мора да се грижите за закачалката за метла и прашина да се обои со вода

DEN 192.00

【Големина】 Поставувањето на садот од 2 вклучува две димензии : 18 см (709in) *0,7 см (0,27in) , 24 см (9,45in) *0,7 см (0,27in)

DEN 1.00

Компатибилни Модели : Idea Pad S53013 IML, C34014 IWL, C34015 IWL, C34014 API, C34014 IML, C34015 IL, C34015iil, Flex, 14 IWL, 15 IWL, 14 API, 14 IML, 15 IML, 15 IL За Л

DEN 1.67

Завитканата памучна покривка е импрегнирана со гума отпорна на масло и топлина Најдобриот завиткан пој

DEN 639.84

Компактниот дизајн го елиминира нередот (Висок 5 Инчи) Алуминиумска конструкција за леснотија и издржли

DEN 207.68

Потребна е батерија CR2025 Не се вклучени батерии и упатства Не е потребно програмирање 90 дена гаранција Л�

DEN 271.84

Направено од високо квалитетен PP материјал, кутијата за шиење е пријателска за животната средина, издрж

DEN 163.04

Пренослив : Мал, лесен и лесен за носење, може да се користи во секое време и насекаде во кујната и на отво

DEN 3222.24

Екранот може да се крене на ниво на очите, намалувајќи го притисокот на вратот, грбот и рамената, да ве од

DEN 1.67

Свиоци Светилка Свиоци Светилкиспецификации : Име На Производот Моќ Релем Модел Бр MY2 NJAction Тип DPDTCoil Напо

DEN 2.67

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

DEN 560.64

Fantapak FTSBLD7 X7+1,5 Sandwch торба, преклопете, 7mil, 7 "x7", PK1000 Fantapak FTSBLD7 X7+1,5 Sandwch торба, преклопете, .7mil, 7 "x7", PK1000 Fantapak FTSBLD

DEN 937.60

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

DEN 191.84

100% сосема нов, квалитетен полнач / адаптер за напојување на автомобили DC влез 1224 V; DC излез Изградба во ди�

DEN 2.67

Врвен Материјал : овој комплет нож за кит е изработен од извонредни ножеви од нерѓосувачки челик и пласт

DEN 612.80

Доволно И Различно : ќе добиете 24 парчиња картички за религиозно дипломирање во 8 дизајни, 3 парчиња за се

DEN 0.67

Ткаенината е густа, се чувствува добро и поцврсто и носи подобра тежина Четириделната долна облека се ч�

DEN 668.80

Симптоми : Термос на шишиња со топла вода исполнета со вода може да има топли компреси за да се олесни ме�

DEN 0.67

Повторно употреба на повторна употреба и машина можете повторно да ја користите оваа трајна, еко прија�

DEN 63.84

Пластика Затворање на привремено BS36 D Безжичен Bluetooth звучник субвуфер на отворено преносен мини звучник

DEN 239.84

★ 【Одличен квалитет】 Сосема нов прекинувач за притискање од не'рѓосувачки челик; Дупка за монтирање н�

DEN 2.33

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

DEN 1.67

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Мож�

DEN 3.33

Идеално за надземни проектори, транспаренти и сите други видови филмови, ацетати и ламинирани календар�

DEN 659.20

1Призирајте се за секојдневните апликации во затворен или отворен простор Не чекан, дупчење или нокти н�

DEN 753.60

Производител : Рид И Бартон, Шема : Осумнаесеттиот Век Избрана Префинетост : Трска И Бартон Стерлинг Среб

DEN 3.33

Висок квалитет SK5 сечило со третман на калење, остри сечење, без закопување Со диск за прилагодување на ј

DEN 0.33

Што добивате : 1 ролни ленти за маскирање проодделение 0,48 "Ширина x 21,8 јарди долга по ролна, оставете лесн�

DEN 513.60

Поддржува приклучок и Игра, лесен за употреба Не е потребен погон и надворешна моќност Само приклучете �

DEN 159.84

Дизајн Белешка : Арктичка кутија за був со целосна ширина Деликатен печатен метал со железо обложен мат�

DEN 1260.80

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на дебел филм на SMD (10 парчиња мног�

DEN 2.00

1 Исклучителен дизајн, заштедете простор Погодно за сите видови облека Површината на закачалката е супе

DEN 1036.32

Овој вентилатор за горилници е дизајниран да обезбеди многу широк опсег на топлинска струја, така што м�

DEN 961.60

Приклучок за општа намена дизајниран да ги заштити навои, пристаништа или фитинзи од оштетување, остато

DEN 0.33

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина Сл�

DEN 223.84

Материјал : Стп Кожа Ткаенина, Личи Шема Ткаенина, секој лист големина : 8 х 13" Околу 1,1 мм дебелина...

DEN 1.33

Декорациите за в Valentубените за деца Убавиот и шик дизајн ги прави очилата за очила може да се применат з�

DEN 1.00

€Интелигентен ДИГИТАЛЕН LED Дисплеј Со Надворешен Контролер Q : Orlushy грејач на аквариум има интелигентен

DEN 751.20

Оваа ставка вклучува Совет За Вежбање Бмп! Врвот за вежбање балистички Натпревар точно се совпаѓа со ле�

DEN 0.67

Bellвончето е направено од компанијата Бевин Белс, производителот на вистинското bellвонче од класичниот ф