.

.

Со попуст
Кутија ЗА Ручек Со СКЛОПУВАЊЕ ОД 800 МЛ, Силиконски Сад За Ручек За Храна, Бенто Кутија За Повеќекратна Употреба И Отпорна На Топлина, Преклопен Сад За Складирање Хра?

Кутија ЗА Ручек Со СКЛОПУВАЊЕ ОД 800 МЛ, Силиконски Сад За Ручек За Храна, Бенто Кутија За Повеќекратна Употреба И Отпорна На

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРЕКЛОПЕН ДИЗАЈН : преклопното складирање за ручек може да биде дизајн за погодност Може целосно да се преклопи на 1/3 од оригиналната големина кога не се користи, а 3 големини кутии за ручек може да се наредат заедно. ОТПОРЕН НА ТОПЛИНА : контејнерите за ручек може да се користат во температури од -40 € до 240€, отпорни на висока температура. Може безбедно да се користи во фрижидери, микробранови печки, машини за миење садови. Капак за заклучување на клипот за да ја одржувате вашата храна безбедна и со воздушен вентил на капакот како опција за отвор за воздух кога користите во микробранова печка. БЕЗБЕДНО и НЕТОКСИЧНО : кутијата за ручек е изработена од силикон за храна, кој е безбеден, нетоксичен и без мирис. Нашиот сад за ручек не е штета за вашето здравје. Можете да ги користите безбедно. 2 Различни Бои : постојат 2 различни бои во бенто кутијата : сина и зелена. Можете да изберете оној што ви се допаѓа. Ако имате било какви прашања и случаи, ве молиме контактирајте со нас во секое време. ШИРОКА ПРИМЕНА : со тежина од 420 гр и дизајн на преклопување, садот за храна за ручек е лесен и пренослив. Лесен за чистење и складирање. Бенто кутијата е совршена за канцеларија, кампување, училиште, пешачење, излети, патувања итн. ПРЕКЛОПЕН ДИЗАЈН : преклопното складирање за ручек може да биде дизајн за погодност. Може целосно да се преклопи на 1/3 од оригиналната големина кога не се користи, а 3 големини кутии за ручек може да се наредат заедно. ОТПОРЕН НА ТОПЛИНА : контејнерите за ручек може да се користат во температури од -40 € до 240€, отпорни на висока температура. Може безбедно да се користи во фрижидери, микробранови печки, машини за миење садови. Капак за заклучување на клипот за да ја одржувате вашата храна безбедна и со воздушен вентил на капакот како опција за отвор за воздух кога користите во микробранова печка. БЕЗБЕДНО и НЕТОКСИЧНО : кутијата за ручек е изработена од силикон за храна, кој е безбеден, нетоксичен и без мирис. Нашиот сад за ручек не е штета за вашето здравје. Можете да ги користите безбедно. 2 Различни Бои : постојат 2 различни бои во бенто кутијата : сина и зелена. Можете да изберете оној што ви се допаѓа. Ако имате било какви прашања и случаи, ве молиме контактирајте со нас во секое време.

Главните својства

Condition:
100% Brand New
Material:
Silicone 
Capacity:
800ml
Color:
Green, Blue(Optional)
Folding Size:
Approx. 18.5 * 12 * 7cm / 7.3 * 4.7 * 2.8inch
Package Weight:
Approx. 185g
Package Include:
1 x Lunch Box:
Note:
1. Please allow 1-2 cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering.:
2. Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures.:
Избор на купувачот
DEN 1121.60

Влезот на енкодерот е 10 MHz за 4xab режим, 2,5 MHz за CW / CCW режим, излез На Пулсот до 5 Mpps Поддржува линеарна и кру�

DEN 0.67

папучи за мали деца големина 6 работни чизми за мали деца црни станови за девојчиња фустан чевли големин

DEN 1.33

Богато Со Количина За Употреба : пакетот доаѓа со 100 парчиња сини и бели хартиени салфетки, усвојувајќи м

DEN 207.84

【Премиум материјал】 Оваа торбичка за пенкало е изработена од висококвалитетна ткаенина од платно, цвр

DEN 2.33

●Материјал●нашите клипови за торби се изработени од висококвалитетен пп материјал, кој е еколошки без

DEN 1807.84

✅ Професионален стол за шминка со гаранција од 10 години : Нашиот италијански дизајниран лесен премија з

DEN 115.04

акрилни влакна Произведено во САД или Увезено Покритие За Рачно Потопло : плетениот капак на шишето со т

DEN 2309.28

Материјал : Најлон волна Погодно за акрилик, масло, боја на лице, гуаче, акварел, грнчарија, фини детали �

DEN 719.84

Сите производи што го носат брендот Devprayag претставуваат сливот на чистота и квалитет за да ги испорачаа�

DEN 2.00

€Супер Компатибилност Q деловите за замена на вакуум се компатибилни Со eufy Robo Vac 11 S, 12, 15 C, 15 T, 25 C, 30 C, 35 Cве

DEN 111.84

Екстра ножици за нокти со долги рачки кои се лесни за употреба за постари лица, жени и мажи,идеални за лу�

DEN 111.84

●Материјал€ : Винил ПозадинаИздржлив, Солзавец,Беспрекорен, Лесен за носење, мала тежина, Склоплив, не �

DEN 1.67

Официјален освежувач на воздухот LFC Миризба пресечен освежувач на сртот на Ливерберд Пакување на мало с

DEN 2.67

Комплет Од Два Адаптери За Алуминиумски Тркала Шема На завртки на возилото : 5х4, 5" или 5х4, 75" или 5х114, 3мм и�

DEN 1.67

5 години бесплатна гаранција за замена Делови кои не се OEM на трети страни Сертификат : УЛ, Рос...

DEN 15.84

4 ти јули резервоар за девојчиња Направени во САД или увезени ★ Подароци за жени / мама / девојки! 【Инфор�

DEN 800.00

силикон Материјали : ова е силиконски дизајниран заштитен случај компатибилен за apple airtag, кој може да го

DEN 2.00

ПРИРОДНИ ПОТОЧНИ ЧАКАЛИ : Измешајте Големина 0,3 см3 см, Песок од потоци на Хималаите Природен и безопасен

DEN 223.68

КреативниДвобојни дрвени дизајни во боја ја одразуваат вашата личност и начин на животДојдете со соодв

DEN 1.33

Внатрешноста со рачно насликана, внатрешната кукла е рачно насликана од занаетчии, понапресни Sky City / Nig

DEN 719.20

Капакот на рамката за фотографии ја прави оваа ставка лесна за персонализирање со едноставно замена на

DEN 1073.60

Елегантно Метално Тело со 25 проверки на квалитетот Перформанси За Пренос На Податоци Со Голема Брзина И

DEN 591.84

●Голем Екран Со Поглед лесниот и издржлив најлонски материјал со висока цврстина ги прави овие шлемови

DEN 899.20

Точка Пакет Висина : 10 Точка Пакет Должина : 0 Точка Пакет Ширина : 3 Тип На Производ : Инструмент За Пишува�

DEN 5919.84

RDCKT332 N ЗАМЕНА : овој пакет контролен панел од OMTech обезбедува сѐ што ви треба за да го замените контролнио�

DEN 158.24

SBL Barosma crenata разредување 1000 chone Користете под надзор на медицински советник Некој производ на хемопатија

DEN 1550.40

Само компатибилен со Dell Inspiron 13 5000 5378 5368 5379 и MF13 7000 2во1 лаптоп серија Ве молиме, проверете ги завртките и с�

DEN 1.00

Скала : 1 / 48 HASEGAWA P / N : 36114 HASEGAWA P / N : 36114 Детален 1 / 48 Scale Aircraft In Action Series Model Model Model Комплет од Hasegawa Сетот вклучу

DEN 2863.84

ФО користи само оригинални светилки од производителите НА ОЕМ (Филипс УХП, Осрам Пвип, Ушио, Феникс и Пан

DEN 2.00

Чипс Гејт, основана во 2010 година, е професионална алатка ЗА купување б2б И Б2Ц во областа на електронскит�

DEN 159.84

Машинирана капа на вентилаторот на алуминиум за вентилатори на хобистар 30мм, вклучува завртки за монти�

DEN 0.67

Боја : Црна x 2pc Материјал : пластика Карактеристики : 6 стапки Број на модел : KCD2 6 A / 250 V Мала големина : 1521mmit

DEN 2.33

Премиум материјал Долготрајни и издржливи Инженеринг механика структура дизајн Гумена обвивка на чети